Автор Тема: Изборите в Америка  (Прочетена 3937 пъти)

Неактивен AFA

• Готин
  • Публикации: 347
  • Рейтинг: +0/-0
  • Казвам каквото мисля , Мисля каквото казвам
Re: Изборите в Америка
« Отговор #10 -: Ноември 06, 2008, 10:04:04 pm »
Няма да се изказвам по темата че да не предизвикам дипломатически скандал  :X
Цитат
не плащам за нещо, което ми се полага по право като на готин мъж

Неактивен tristram

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
« Отговор #11 -: Ноември 17, 2008, 04:05:16 am »
абе чух наскоро, че вестниците в БГ гръмнали, с някакви изведнъж намерени думи на Ванга, че 1вият цветнокож президент на щатите, щял да доведе до 3-тата световна война и какво ли още не? що за глупост? някой може ли да ме светне накратко тези писания напълно безпочвени ли са, или само така ми се струва?  :)

Неактивен Breh

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 12
« Отговор #12 -: Ноември 17, 2008, 10:17:04 am »
абе чух наскоро, че вестниците в БГ гръмнали, с някакви изведнъж намерени думи на Ванга, че 1вият цветнокож президент на щатите, щял да доведе до 3-тата световна война и какво ли още не? що за глупост? някой може ли да ме светне накратко тези писания напълно безпочвени ли са, или само така ми се струва?  :)

Във вестник 19мин имаше публикация относно пророчествата на Ванга,там пишеше,че била пророкувала падението на америка след избирането на чернокож президент...и възникване на трета световна война през (забележи)  2012...    ;)
"Да си абсолютно прецакан понякога е изкуство... "

Неактивен kalitko

• Опитен играч
  • Публикации: 766
  • HAKUNA MATATA !
« Отговор #13 -: Ноември 30, 2008, 08:29:54 pm »
аз бях в америка от началото на юни до началото на октомври и такава кампания не бях виждал - техните медии са много по-агресивни от нашите. Рекламите имат много повече не нападки, ами то направо си е чист вид заяждане. За сметка на това има пълно медийно затъмнение и монопол,колкото и странно да звучи, но средностатистическият американец не знае какво става извън щата, не защото не иска(макар че наистина слабо го боли фара) ами по-скоро защото медиите диктурват ритъма. брейнуошинг е от всякъде и ако не си достатъчно кадърен и не можеш да мислиш, просто оставаш поредният работник,офисен плъх и т.н., който помага на икономиката да върви напред без да задава много въпроси. Както се знае - стадото се управлява много лесно :)
Just because someone's a member of an ethnic minority doesn't mean they're not a nasty small-minded little jerk [...]
    --Carrot (quoting Vimes), Feet of Clay

Неактивен mart

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 14
« Отговор #14 -: Юни 19, 2010, 04:22:49 pm »
Да живее Буш  :D :D :D