Автор Тема: Въпрос към вас- мъже?  (Прочетена 3927 пъти)

Неактивен osem

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 9
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Въпрос към вас- мъже?
« Отговор #10 -: Май 30, 2009, 01:32:23 pm »
аз пък не разбирам въпроса.

Неактивен ?????

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 2
« Отговор #11 -: Май 30, 2009, 10:12:26 pm »
Въпросът ми е:
Един ден приятелката ти идва при теб и ти казва: "Мило, трябва да ти кажа нещо. Имам по 6 пръста на краката, вместо по 5." И ти как ще реагираш в този случай???

Неактивен barbarella

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1676
  • Carpe diem, baby!
« Отговор #12 -: Май 30, 2009, 10:42:46 pm »
ще отида в библиотеката, или ще си изтегля от нет-а, за да препрочета "какавидите" на джон ундъм :

"…Заповедите и правилата, които човек научава като дете, се помнят наизуст, но те не са от особено значение, докато не се появи конкретен случай — а дори и тогава трябва да разпознаеш самия случай.

Затова нищо не ми попречи да седна и търпеливо да гледам как измиват наранения крак, слагат му студена лапа и го превързват — без да осъзная връзката между това и клетвата, която бях изслушвал почти всеки съботен ден от живота си.

«Господ създаде човека по свое подобие. И Господ повели човек да има едно тяло, една глава, две ръце и два крака; костите на всяка ръка да са свързани на две места; всяка ръка да завършва с длан, а всяка длан да има четири пръста и един палец; и нокътят на всеки пръст да бъде плосък…»

И така нататък, докато се стигаше до:

«Тогава Господ създаде жената по същото подобие, но с тези разлики поради нейната природа: гласът й да бъде по-звънък от мъжкия, да не й расте брада, да има две гърди…»

И така нататък…

Помнех всичко дума по дума — и все пак при вида на шестте пръста на Соуфиния крак нищо не разтревожи паметта ми. Видях крака й, опрян на скута на майка й. Забелязах, че майка й се спря за миг, безмълвно се втренчи в него, повдигна го, нежно го целуна и после изправи глава със сълзи в очите. Стана ми жал за мъката й, за Соуфи, за ударения крак — но само толкова."
life is a struggle between good, evil and chocolate  (headbanbg)

Неактивен the best welder

• Публикации: 1623
  • Рейтинг: +6/-2
« Отговор #13 -: Май 31, 2009, 02:37:53 am »
Въпросът ми е:
Един ден приятелката ти идва при теб и ти казва: "Мило, трябва да ти кажа нещо. Имам по 6 пръста на краката, вместо по 5." И ти как ще реагираш в този случай???
Аз колко олигофрени познавам с по пет пръста и ги мислим за "нормални"
Последния беше преди 2-3 месеца ,наръгал любимата си и в продължение на 6-8 часа не се обаждал на линейката и я гледал как се мъчи!?!Тоя изрод го броим за "нормален "-щото имал по пет пръста на краката!
RAINBOW                                                                          http://www.youtube.com/watch?v=sohKW-ZhpAM&feature=results_video&playnext=1&list=PLA866D28357919B87

Неактивен Малкия

• Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #14 -: Май 31, 2009, 12:49:27 pm »
ми нормален си е човека , е като е намерил особен начин за показване на чувствата към любимата какво сега , да го разтреляме ли  :)
Matador

Неактивен Lun

• Публикации: 1988
  • Рейтинг: +8/-30
  • Вещичката!
« Отговор #15 -: Май 31, 2009, 01:59:43 pm »
Не Малък няма да го разстрелваме, да не сме вандали  (shake). Ще уважим неговият начин за проява на чувства и твоята толерантност като ти сменим пола и го направим твое гадже. Така на света ще се пръкне поне една хармонична двойка  :P.

Извинявам се за грубото отклонение, но понякога май и аз съм лекичко избухлива  (devil).

По темата... Не мога да разбера притеснението... Въпросът е отнесен към мъжете и може би изказването ми е излишно, но подобна особеност не би следвало да е какъвто и да било проблем. Познавам жена, която също има 6 пръста на краката и забелязах този факт години след като се познавахме, просто никога не се бях заглеждала и не ми беше направило впечатление, че пръстчетата й са повече. Искам да кажа, че почти не личи и лично аз изобщо не мога да се смутя или притесня от тази подробност  (hug).

Неактивен Малкия

• Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #16 -: Май 31, 2009, 02:11:06 pm »
съгласен , той на брадва ще вади нож , а да го видя  (chuckle)
Matador

Неактивен chocolate_girl

• Готин
  • Публикации: 230
  • Рейтинг: +2/-0
« Отговор #17 -: Май 31, 2009, 02:14:47 pm »
То тва малко като мойто : аз понеже нали нося слухов апарат поради лекарска грешка и всички искат да си направя операция и да си сложа там една глупост  от която по - скоро ще оглушея повече, а аз не ща и съм се запънала и не искам. Все пак тва са си мойте уши и си ми е добре така, тва че някой не ме харесва с слуховия ми апарат и тва че не чувам някой неща и се налага да повтарят хич не ми пука на ткаива казвам едно :Майната ви като не ме харесвате.Не може всички да сме идеални . Ако харесваш даден човек това не би било проблем.
Не стига, че гърми да ме трепе, а и святка....да види къде съм.

Неактивен passenger

• Готин
  • Публикации: 263
« Отговор #18 -: Август 03, 2009, 01:03:21 pm »
Мисля ,че не е от голямо значение това колко пръста има на краката.По важно е що за човек е.Въпреки ,че отговарям с малко закъснение надявам се да е от полза.
В пустинята рядко се срещат жени, а у всяка жена хиляди, хиляди пустини. - Смирненски

Ако не поискаш от човек много, няма да получиш много. Макаренко