Автор Тема: Забавления (или как обичате да си губите времето)  (Прочетена 15446 пъти)

Неактивен belos

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1769
  • Рейтинг: +11/-1
Ето тук може да споделите как обичате да си губите времето и забавлявате с тайфичката, какви "простотий" вършите когато ви е гот.

ние с моята компанийка много обичаме груповите зарибявки така да се каже.
Примерно да се съберем и да изпростеем на аква ленда примерно - диви спускания по пързалките, изплискване на най-голямо количество вода след като паднеш в басейна от най-стръмната пързалка, и да помъчим малко жените като ги мятаме в басейна (шегичка). :D
За сега толкова, по-нотатък още.
« Последна редакция: Септември 01, 2008, 01:02:43 pm от belos »

Неактивен Peplle

• Готин
  • Публикации: 295
  • Рейтинг: +4/-0
Re: Забавления (или как обичате да си губите времето)
« Отговор #1 -: Декември 01, 2008, 12:11:54 pm »
Чета книги, или си разглобявам компа, или съм high :]

Неактивен Zuzka

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 18
  • Рейтинг: +0/-0
  • Единственното сигурно нещо е че няма нищо сигурно!
    • This is me :)
« Отговор #2 -: Февруари 24, 2009, 12:23:03 pm »
На компа, с приятели по кафетата, чета списания, спя  (rofl)
Трудността привлича упорития характер.

Неактивен tristram

• Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
аз ако наистина имам свободно време, май най-обичам с добра компания да се запилеем по горите и реките някъде. иначе вкъщи пред компа, то там ми минава живота - ужас! преди поне играехме билиард, бридж, боулинг, на картинг сме ходили, сега всички са много заети и мнооого сложни! :(

Неактивен Ред

• Администратор
  • Опитен играч
  • Публикации: 939
  • Рейтинг: +12/-51
И при мен е така, напоследък и аз, и повечето ми приятели са заети и трудно намираме време да се виждаме. Иначе любимото ми разпускане може би са събиранията по женски, няма такова разтоварване, толкова хилене и разговори за мъже и дрехи (chuckle) (Това са клишетата де, има и други теми за разговор :P)

Обичам и да се разхождам по магазините, да купувам подаръци, да разглеждам сергии със стари книги... И други неща, но засега това се сещам :)

Неактивен alhimika

• Готин
  • Публикации: 301
  • Рейтинг: +2/-0
  • I'm a educated fool with money on my mind !
Зимата книги, лятото баскетбол и плажове разбира се. Лято без плаж е като Рим без Папа. (chuckle)
Зимата ходя на кафе, само ако има хубава вентилация. Не ми се влиза в мъгла. Като помахаш сервитьорката се чуди дали я викаш или се опитваш да разсеяш дима от лицето си.
И непушачите имаме претенции ама тва е друга тема.
LIVE FREE OR DIE !!!

Неактивен Darla

• Публикации: 1731
  • Рейтинг: +8/-6
« Отговор #6 -: Април 16, 2009, 11:17:50 pm »
Обичам с моите приятели да си правим барбекю някъде на вън, да ходим на партита, да разговаряме за какво ли не.... :)
Обожавам когато ходиме някъде извън града.....по планините, на някои язовири,....на палатки. Oбщо взето сред природата си е най-добре, там се зареждам с енергия.  :)
<h2>Play <a href="http://www.marketglory.com/strategygame/Darla777" title="Strategy game MarketGlory">Strategy Game</a>  on MarketGlory</h2>

Неактивен Darla

• Публикации: 1731
  • Рейтинг: +8/-6
Обичам да слушам музика   http://www.youtube.com/watch?v=HJ29Oywu9k8 (The video's owner prevents external embedding)
« Последна редакция: Октомври 26, 2009, 10:56:22 am от Darla »
<h2>Play <a href="http://www.marketglory.com/strategygame/Darla777" title="Strategy game MarketGlory">Strategy Game</a>  on MarketGlory</h2>

Неактивен Еlitza

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 57
  • Рейтинг: +0/-0
   Да си губя времето????????? - та аз съм зодия Дева! Почти невъзможно е, но все пак бих могла да ви покажа някои от любимите ми занимния... Освен четенето, разходките и музиката.

Петелът и кокошката уших за Великден миналата година... Купих хавлия, за да са рошави! Тая година и пиленца щях да правя, ама нещо не се намери време.

Това е 2-рият ми гоблен.

« Последна редакция: Май 09, 2009, 12:17:30 am от Еlitza »
Samo kato se dokosnat do men razbirat, che sam istinska! Inache prosto ne im se viarva...

Неактивен the best welder

• Публикации: 1623
  • Рейтинг: +6/-2
Обичам с моите приятели да си правим барбекю някъде на вън, да ходим на партита, да разговаряме за какво ли не.... :)
Обожавам когато ходиме някъде извън града.....по планините, на някои язовири,....на палатки. Oбщо взето сред природата си е най-добре, там се зареждам с енергия.  :)
Какви съвпадения и аз така!
На   "барбекю"-то не му ли викахме "бира скара" (rofl) (rofl)
RAINBOW                                                                          http://www.youtube.com/watch?v=sohKW-ZhpAM&feature=results_video&playnext=1&list=PLA866D28357919B87