Автор Тема: Молба!  (Прочетена 11057 пъти)

Неактивен desniko

• Опитен играч
  • Публикации: 727
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Молба!
« Отговор #20 -: Февруари 16, 2009, 08:25:36 pm »
Да, бе, да! Сега и претенции ли имаме. То ако всеки така започне да си иска до къде ще я докараме  :)
Не искам розово, не искам жълто...
Аз пък искам всички букви от нека ми да са в различен цвят. Ха, ще бъде много грозно, но пък ще съм различен...
Нямаш проблем,обмисли добре какво искаш кога го искаш и аз обещавам да помоля Шефа и за теб.Явно детската градина се увеличава ;)А иначе за конкретния случай имаше предистория и съвсем лека закачка между ръководството и Малчо :)
"Ако искаш да жертваш възхищението на много мъже заради критичността на един-тогава се омъжи."

Неактивен belos

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1769
  • Рейтинг: +11/-1
« Отговор #21 -: Февруари 16, 2009, 09:14:49 pm »
и каква е предисторията, ча аз съм от скоро?

Неактивен AFA

• Готин
  • Публикации: 347
  • Казвам каквото мисля , Мисля каквото казвам
« Отговор #22 -: Февруари 18, 2009, 07:53:02 pm »
предполагам доста от ваас ползват Facebook , та можем да си направим клуб vratovrazka аз търсих но не намерих ...
Цитат
не плащам за нещо, което ми се полага по право като на готин мъж

Неактивен kalitko

• Опитен играч
  • Публикации: 766
  • HAKUNA MATATA !
« Отговор #23 -: Февруари 19, 2009, 12:18:58 am »
бива
за съм ! :)
Just because someone's a member of an ethnic minority doesn't mean they're not a nasty small-minded little jerk [...]
    --Carrot (quoting Vimes), Feet of Clay

Неактивен tristram

• Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
« Отговор #24 -: Февруари 19, 2009, 12:00:12 pm »
Ми и аз подкрепям идеята на AFA, но няма да се получи. Това би отнело удобната анонимност на част от съфорумците ни. Ще премахне някои бариери, и нещата няма да са както преди. Хората ги е страх, някой да им навлезе в личното пространсто, и това е нормално. Може би ако поставим някакви разумни граници, например да направим група, но тя да е само с покани, а не да е отворена за всички, и вътре да се канят само изпитани форумци? и външни хора да не могат да надничат какво си спамим вътре и т.н.?

Все пак няма смисъл от подобна група, ако ще сме само 3ма човека, нека тук да пишат всички съгласни с идеята, а не да чакат, да видят какво ще стане и тогава да решат... ;)

Неактивен belos

• Публикации: 1769
  • Рейтинг: +11/-1
« Отговор #25 -: Февруари 19, 2009, 12:14:11 pm »
Аз съм ЗА, макар никога да не съм ползвал Facebook.

Аз имам и друга идея - надявам се сте чували за Форем Лига, едно доста смело и забавно начинание.
Предложението ми е да си картотикираме отбор и ние, и да участваме в първенството. Маже да пуснем и нова тема "Форум Лига България" с повече информация по въпроса.

Неактивен AFA

• Готин
« Отговор #26 -: Февруари 19, 2009, 12:27:07 pm »
тука ако става дума за футбол ние трябва да участваме в женската лига че в форума повече жени от колко мъже има   :D
а за Фейсбука тристрам ако му се занимава да направи една такава група , че аз съм нов там и още не съм разцъкал всчико , но да изчакаме повече хора да се изкажат по въпроса  :)

п.с идеята е да е на форума тая група и вътре да сме си само ние който пишем редовно тук
Цитат

Неактивен Paul Martel

• Готин
  • Публикации: 359
  • ..
« Отговор #27 -: Февруари 19, 2009, 12:33:46 pm »
то не е ли същото? разликата м/у група във facebook и форум е, че тук има 3243225324 мнение подредени и структурирани в теми, а там всичко е наедно на една 'стена'  :^). може да помогне за популяризиране на сайта на списанието евентуално, на форума НЕ може да помогне. зле е. по принцип идеята на фейсбука е да събира хора в една социална група, че да могат да си контактуват чрез снимки и т.н. пе@#$астии, тук вече сме събрани => какъв е смисълЪТ?
къде вика Paul: There are no mistakes. There's what
you do, and what you don't do.

Неактивен tristram

• Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
« Отговор #28 -: Февруари 19, 2009, 12:58:10 pm »
смисълЪТ е че: 1) ще е лично : тук нито знаеш кой чете чата в момента, нито знаеш кой къде зяпа, а там ще можем да споделяме пе**растии на воля;
                      2) ще си станем по-гъсти;
                      3) ще се популязира сайта;
                      4) ще е отличителната разлика м/у старите съфорумци и всички останали новодошли;
                      5) ще се организират по-лесно събития от всякакво естество: гласуване за сайт на годината/бира при кмета/напомняне за рожденни дни и т.н.;

Неактивен AFA

• Готин
« Отговор #29 -: Февруари 19, 2009, 01:54:30 pm »
ама май нещо "старите кучета" се дърпат  :D
Цитат