Автор Тема: Молба!  (Прочетена 11045 пъти)

Неактивен desniko

• Опитен играч
  • Публикации: 727
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Молба!
« Отговор #10 -: Януари 16, 2009, 08:56:40 pm »
barbarella,по-добре да беше се изказала в тази тема:
http://forum.vratovrazka.com/index.php/topic,855.0.html
защото ми се струва,че не трудов ентусиазъм те е налегнал,а гузна съвест ;) (chuckle)
И дано в понеделник да ти се иска да благодариш искрено,а не да ти се налага да пишеш в кошчето за душевни отпадъци (chuckle),но все пак трябва да вярваме в Шефа  ;) (chuckle)И на мен ще ми е интересно да разбера каква ще е изненадата,ако не е много нагло от моя страна,дръжте ме в течение,ако обичате  (happyflo)(chuckle)
"Ако искаш да жертваш възхищението на много мъже заради критичността на един-тогава се омъжи."

Неактивен belos

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1769
  • Рейтинг: +11/-1
« Отговор #11 -: Януари 20, 2009, 04:02:56 pm »
Доста се чудех къде да попитам и накрая се спрях в тази тема.

Защо темата "10-те най-забавни плажни игри" е заключена? Ммммммммммммм!
А на мен така ми се искаше да напиша нещичко там :)

Неактивен Ред

• Администратор
  • Опитен играч
  • Публикации: 939
  • Рейтинг: +12/-51
« Отговор #12 -: Януари 26, 2009, 08:23:50 am »
Най-вероятно защото й е минал сезонът ;) Но щом имаш желание да пишеш в нея, значи може би не е трябвало да я заключваме, ще я отключа ей сега.

Неактивен belos

« Отговор #13 -: Януари 26, 2009, 10:59:59 am »
Лошото в случая, е че забравих какво щях да напиша :(

Неактивен belos

« Отговор #14 -: Януари 27, 2009, 01:00:38 pm »
Рекламата на бельото "Agent Provocateur" е много добра, но къде изчезна клипчето от деснея панел на началната страница на vratovrazka.com?

Неактивен desniko

• Опитен играч
  • Публикации: 727
« Отговор #15 -: Февруари 14, 2009, 03:52:26 pm »
Предполагам сте забелязали,че се появи нов потребител По-Малкия ;)Има ли някой,който да не е разбрал кой е той,ако има да ви кажа,че е Малкия,който вместо да расте става по-малък (chuckle)
Има ли някой,който не знае причината за новата регистрация,ако има да кажа,че е защото детето не иска да става в розово (rofl),бил момченце (rofl)
За това ще си позволя да помоля Шефа,ако може да му обещае,че като мине 1000 мнения ще бъде в синьо,при това само той и никой друг,защото той иска да е такъв ЕДИНСТВЕН,дано Шефа днес да празнува и да е благоразположен,за да задоволи този детски каприз ;)
"Ако искаш да жертваш възхищението на много мъже заради критичността на един-тогава се омъжи."

Неактивен barbarella

• Публикации: 1676
  • Carpe diem, baby!
« Отговор #16 -: Февруари 14, 2009, 04:11:20 pm »
що бе, мъжете в днешни дни носят с гордост розово. май е модерно.

я виж как му отива на човека.
life is a struggle between good, evil and chocolate  (headbanbg)

Неактивен По-Малкия

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 23
« Отговор #17 -: Февруари 14, 2009, 04:13:17 pm »
оп редакция

« Последна редакция: Февруари 14, 2009, 04:38:49 pm от По-Малкия »

Неактивен belos

« Отговор #18 -: Февруари 16, 2009, 12:06:03 am »
Предполагам сте забелязали,че се появи нов потребител По-Малкия ;)Има ли някой,който да не е разбрал кой е той,ако има да ви кажа,че е Малкия,който вместо да расте става по-малък (chuckle)
Има ли някой,който не знае причината за новата регистрация,ако има да кажа,че е защото детето не иска да става в розово (rofl),бил момченце (rofl)
За това ще си позволя да помоля Шефа,ако може да му обещае,че като мине 1000 мнения ще бъде в синьо,при това само той и никой друг,защото той иска да е такъв ЕДИНСТВЕН,дано Шефа днес да празнува и да е благоразположен,за да задоволи този детски каприз ;)

Да, бе, да! Сега и претенции ли имаме. То ако всеки така започне да си иска до къде ще я докараме  :)
Не искам розово, не искам жълто...
Аз пък искам всички букви от нека ми да са в различен цвят. Ха, ще бъде много грозно, но пък ще съм различен...

Неактивен tristram

• Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
« Отговор #19 -: Февруари 16, 2009, 08:05:21 am »

ахахахах благодаря ти за тези резиснения desniko, искрено ме разсмя  (rofl)