Автор Тема: Може ли мъжът да изневери, без жената да разбере  (Прочетена 15423 пъти)

Неактивен lqlqlqllqlqlqlq

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 15
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Може ли мъжът да изневери, без жената да разбере
« Отговор #70 -: Декември 28, 2011, 10:09:52 pm »
Може да опита, но немисля, че ще е успешно  8-)

Неактивен Тя

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 4
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #71 -: Август 12, 2012, 12:20:06 pm »
Ще подкрепя моето мнение с един факт от личния ми живот.

Всеки път, когато съм се усъмнила в изневяра, винаги е имало такава. Дали ще го разбера след 2 дни или след 2 месеца, факт е, че съмненията ми са били истина. Дали за всички съм разбирала - не знам - може да е имало и още, за които не знам, но съм убедена, че рано или късно и те ще излязат наяве, по един или друг начин.

Пример: наскоро разбрах за поредната изневяра на един от бившите ми, с който съм прекратила отношения от 5 години вече. Така че, нещата винаги се разбират, когато им дойде времето.

Реакциите и действията, както и решенията взети след разбраното вече са прекалено обширни за конкретизиране, и един учебник по психология няма да ми стигне за да ги разисквам. :D

Но нека обобщя мнението си:

Не, не може, защото рано или късно жената разбира, независимо дали, когато това стане тя още е с този човек или не.

И това не важи само за изневярата, ами за всичко скрито-покрито. Рано или късно, по един или друг начин, всичко си излиза наяве.
Затова не лъжете, не изневерявайте - бъдете искрени към себе си и към околните.  ;)
EVERYTHING IN THE UNIVERS IS ENERGY

Неактивен Малкия

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #72 -: Август 12, 2012, 03:56:04 pm »
не я слушайте, лъжете и мамете до дупка, пък като стане късно да разбират  (bandit)  :D
Matador

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #73 -: Август 13, 2012, 06:08:17 am »
И аз така мисля. Трябва да се изневерява. Що за себични същества са жените? Та мъжа ако спи само с една жена е обречен на вечно нещастие! Мислете малко и за другите, жени!