Автор Тема: Може ли мъжът да изневери, без жената да разбере  (Прочетена 15508 пъти)

Неактивен desniko

• Опитен играч
  • Публикации: 727
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Може ли мъжът да изневери, без жената да раз&
« Отговор #20 -: Август 23, 2008, 05:40:57 pm »
Не сте ли съгласни?
Никак даже ;)Аз смятам,че мъж,който обича жена си,стои при нея ;),а не да ходи да си пъха носа под чужди фусти ;)Така че и този аргумент на Малкия не се приема (chuckle)
"Ако искаш да жертваш възхищението на много мъже заради критичността на един-тогава се омъжи."

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
  • Публикации: 899
  • Рейтинг: +4/-0
  • http://www.bgkoleda.bg
Re: Може ли мъжът да изневери, без жената да разбере
« Отговор #21 -: Август 23, 2008, 10:22:02 pm »
Естествено, че може. Всеки средно умен индивид може да прикрие изневяра. Но вече внимавайте, че има бг версия на Прелюбодейци  (bandit)
« Последна редакция: Август 24, 2008, 08:58:01 am от Шефа »
Хората, които не обичат котки, явно са били мишки в миналия си живот.

Неактивен ОмМм

• Опитен играч
  • Публикации: 549
  • Рейтинг: +1/-0
« Отговор #22 -: Август 24, 2008, 05:11:58 pm »
 :) Все някога ТОИ ще се издаде! :P И ако Тя  наистина отчита малките ,нови промени в поведението му,няма как да не го хване.Обаче....залисана в своите,домашните и сл. задължения,това става понякога късно.
   Ето няколко мн.показателни признака-отнесен,неангажиращ вид.Сутрешно къпане около 4ас....
  Закъснения  и тъпи оправдания от рода-видях се с приятел,падна ми умрял кон върху колата....
  Тайнственни разговори по тел. по никое време ,траещи повече от обичаиното .
  И много ,много лъжи .Е и без интуиция си е ясно!  
  (makelove)

« Последна редакция: Май 23, 2011, 06:48:33 am от AngelSmile »

Неактивен the best welder

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1623
  • Рейтинг: +6/-2
« Отговор #23 -: Август 24, 2008, 05:18:33 pm »
:) Все някога ТОИ ще се издаде!
   Ето няколко мн.показателни признака-отнесен,неангажиращ вид.Сутрешно къпане около 4ас....
  Закъснения  и тъпи оправдания от рода-видях се с приятел,падна ми умрял кон върху колата....

И много ,много лъжи .Е е е е е е е,и без интуиция си е ясно! 
 А и пренебрежението забравих! То е това,което опразва мястото му под чадъра! (makelove)

Аааа браво,ей тва сега е точно и особено с коня хехехееееееееееееееее супер (clapping) (clapping) (clapping) (rofl) (rofl) (rofl)
Тва за банята ,малко не съм съгласен ,ако е някой бутнеж... хехехехее
RAINBOW                                                                          http://www.youtube.com/watch?v=sohKW-ZhpAM&feature=results_video&playnext=1&list=PLA866D28357919B87

Неактивен Малкия

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #24 -: Август 24, 2008, 07:12:39 pm »
да много ми хареса какво си написала angelvoice и добре дошла , до сега не съм те засичал :) , значи кво излезна , ясна била работа , не е нужна интуиция  :P , а тука сами ми спорят  :P , шегувам се , всъщност аз съм по скоро на мнението на Dеsniko i Luna и всички които го подкрепят ;) , но да се развива темата ;)

добре де , а обратното , ние мъжките как да разгадаваме женските  ,
аз лично мисля че на жените по им личи , като има нещо , някак си по се отдават на емоциите , може и да греша , се пак съм още малък  ;)
Matador

Неактивен Kurnikova

• Готин
  • Публикации: 205
« Отговор #25 -: Август 25, 2008, 12:08:00 pm »
"И ако Тя  наистина отчита малките ,нови промени в поведението му,няма как да не го хване."
а ако той изневерява системно?! Ако от началото на всяка връзка изневерява, защото просто на такъв живот, респ. връзка е свикнал, то тогава няма да има промяна в поведението му, но изневерите ще са налице... Моето мнение е, че мъжът (пък и жената) могат да изневеряват без другия да разбере. Била съм свидетел на толкова такива примери, че никой не може да ме убеди в противоположното твърдение
Единственият начин да се отървеш от изкушението е да му се отдадеш

Неактивен ОмМм

• Опитен играч
« Отговор #26 -: Август 25, 2008, 03:20:20 pm »

:)a,сега да видим..  
Не си ме  засичал,защото сам нова тук.Ма ми е интересно и маи ще поостана,ако ме изтърпите...... не ви знам реда  тук.
« Последна редакция: Март 14, 2011, 06:58:15 pm от AngelSmile »

Неактивен Glrk

• Опитен играч
  • Публикации: 703
  • Рейтинг: +7/-0
  • Take a Look In The Mirror
« Отговор #27 -: Август 26, 2008, 08:08:51 am »
Отговорът ми е...Може, що да не може... Но мисля, че обратното се постига по-лесно :P Мисля, че щом някой е решил да изневерява, не го интересува дали ще го "засечът" или не. Така или иначе една изневяра(ако е тайна) ще доведе до втора... и така докато половинката не разбере... А разбере ли, Край. Такаче просто рано или късно изневярата води до раздяла
Животът на боговете е сляпата вяра на онези, които им се кланят
#####################################
Религията е просто поредната Мафия

Неактивен ОмМм

• Опитен играч
« Отговор #28 -: Август 26, 2008, 09:02:54 am »
   (ooops)E ,ми то не става с предварителен план или осъзнато решение-просто се заиграваш и се случва....Лошото е ако мине номера и ти хареса...

Малко нахално става,ако  ти  не отчиташ,че така нараняваш,разочароваш,
отблъскваш..
« Последна редакция: Май 23, 2011, 06:46:49 am от AngelSmile »

Неактивен komainu

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 39
« Отговор #29 -: Август 30, 2008, 12:23:29 pm »
Ми може не е кой знае колко трудно  8-) макар, че не можем да поставим всички случаи под общ знаменател.
Но какъв е смисъла и ползата (аз не намерих такива)  (bandit) Най - добре  (makelove)
А лафа "Не прави това което не искаш да ти правят на теб" го знаите, че иначе става една  (headbanbg)
Все пак всеки сам си решава  :)
Life with sibumi