Автор Тема: Може ли мъжът да изневери, без жената да разбере  (Прочетена 15505 пъти)

Неактивен desniko

• Опитен играч
  • Публикации: 727
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Може ли мъжът да изневери, без жената да раз&
« Отговор #10 -: Август 23, 2008, 12:20:55 pm »
Ако и двамата се познават задоволително не мислиш ли,че ще се усетят,ако се манипулират  :^)
Не знам кой и какво ти е казал,но да му кажеш,че изобщо не му вярвам :P Този процент ми звучи като да се породил от мъжки разговор,в един женски разговор % може да е и по висок,но в полза на жените ;) :P
"Ако искаш да жертваш възхищението на много мъже заради критичността на един-тогава се омъжи."

Неактивен the best welder

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1623
  • Рейтинг: +6/-2
« Отговор #11 -: Август 23, 2008, 12:27:39 pm »
я дай по добре някой извисен словестно да даде дефиниция на тази дума   :)
Малък,стана ми интересно и се зарових малко ,ама малко :

При жените интуицията е силна, но при решенията се допускат много грешки, а при мъжете интуицията е слаба, но при решенията грешките са много малко. Истинската най-добре развита интуиция би трябвало да бъде бързи и верни решения. Това е възможно само, ако мъжете развиват своята чувственост, а жените своята логична половина на мозъка си. При това развитие ще се увеличат верните резултати при интуитивните решения на жената, а при мъжът ще се увеличи скоростта на решението, при което се проявява в голяма степен интуицията.
Интуиция – това е обединение на бързината на образно-чувственото мислене с правилните решения на логичното мислене, за да се стигне бързо до истината. Интуиция – това е мигновено прозрение и достигане до истината, което е върхът на мисленето.[/
[/color]color][/i]
това е само малка част ,но да не се товарим ,мого с инфо а ? хехехе
« Последна редакция: Август 23, 2008, 12:30:26 pm от the best welder »
RAINBOW                                                                          http://www.youtube.com/watch?v=sohKW-ZhpAM&feature=results_video&playnext=1&list=PLA866D28357919B87

Неактивен Малкия

• Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #12 -: Август 23, 2008, 12:40:48 pm »
desniko въпрос , не мислиш ли че като процента при жените е по-висок , би следвало при  мъжете да е още по висок , в смисъл малко са омъжетите жени които си лягат с лапетии  :P

а на мен кво са ми казали какво съм чул е друг въпрос  ;)

дъ бест аз на такива много много не вярвам , предпочитам да вярвам на мойто си мислене , логика и интуиция  (chuckle)
Matador

Неактивен desniko

• Опитен играч
« Отговор #13 -: Август 23, 2008, 12:55:08 pm »
desniko въпрос , не мислиш ли че като процента при жените е по-висок , би следвало при  мъжете да е още по висок

Не,не го мисля,защо трябва да го мисля всъщност :^)

в смисъл малко са омъжетите жени които си лягат с лапетии  :P

Това хич не го разбрах :^)Ако е това,което си мисля,отново се изказваш неподготвен :P

"Ако искаш да жертваш възхищението на много мъже заради критичността на един-тогава се омъжи."

Неактивен Малкия

« Отговор #14 -: Август 23, 2008, 01:06:48 pm »
казвам по подромно , по точно пиша  :)

така до колкото знам по възрастните мъже си падат по нещо младичко , давам лек пример 35 годишен с 19 годишна , така колко жени си видяла да изневеряват с лапета ? 30+ годишна жена с да кажем айде 22 годишен , ако има са много малко и в този смисъл , ако женския процент в изневерите както ти казваш е голям , то мъжкия е още по голям , защото мъжете повече инзеверяват с младички , но и не само ;)

така мисля че обощихме , че мъжете изневеряват повече , се пак аз си мисля че за да има изневяра , най малкото поне брак да има , ако не е любов

така че не ме карай найстина да те тресна  :D
Matador

Неактивен Lun

• Публикации: 1988
  • Рейтинг: +8/-30
  • Вещичката!
« Отговор #15 -: Август 23, 2008, 01:17:06 pm »
 (rofl) (rofl) (rofl) Малчо искрено ме развесели. Сега ще ти дам материал да има за какво да ме захапеш до довечера  ;). Мъжът при първите си забежки така вдига адреналина и тестостерона, че само като го погледнеш и ти става ясно. Ако го докоснеш пулса му блъска - веднъж от възбуда, втори път от страх, трети и т.н. списъка е дълъг. А всяко нещо дето е система е просто очеизбождащо. На 20 за пръв път усетих, че едно гадже ми е изневерило, а връзката ни не беше кой знае колко задълбочена. Просто като се видяхме той ме гледаше като влюбено теле, хвана ме за ръката и казва: О мила колко си красива тази вечер. Първото, което си помислих е, че е пълен идиот и кротичко попитах: Та какво имаш да ми казваш скъпи, къде каза беше снощи и с кого?

Неактивен desniko

• Опитен играч
« Отговор #16 -: Август 23, 2008, 01:27:58 pm »
Ох,бях решила да не ти отговарям повече,но ти продължаваш да се изказваш абсолютно неподготвен :P
Това подробното написано от теб е абсолютна глупост.Някой било жена или мъж реши ли да изневерява,не мисля,че ще гледа другия на каква възраст е.Аргументите ти са супер неиздаржани,спора е безсмислен :P
И темата не е кой изневерява повече,а дали може мъжа да изневери,без да разбере жената,на този въпрос дадох вече своето мнение,а в безсмисления ти чат няма да участвам,Малчо :P (hug)

Неактивен Малкия

« Отговор #17 -: Август 23, 2008, 02:20:49 pm »
уфф добре , почвам ви  :P

Luna е добре де направихте ме клоун , само да ви забавлявам

при първи забежки какво имаш предвид , когато за пръв път в живота си изневерява ли , ако е това значи просто не е готов психически , въпрос е какво иска и какво може , аз си мисля че ще мога да излъжа някоя жена  :P , как звучи само , за мен мога да кажа че мога да изневеря без да ме хванат , но само при условие че изневерявам на жена която не обичам
аз адреналин дигам като скоча с бънджи или като карам колата с 140 по еднопосочна тесна уличка  ;) , а от какво да ме е страх , че ще ме хванат ли , ако ме беше страх нямаше да го правя , защото това значи че все още харесвам момичето с което съм ,     
то зависи къде го докосваш , има някои места където просто няма начин да не заблъска  пулсът му :P   ;)

Desniko айде сега , изказвал съ мсе неподготвено , ставам лош с тебе вече ей момиченце
ти от кдъе знаеш така добре за изневерита , не са ти изневерявали а пък ги разбираш нещата ;)

разбира се че има значение с кой изневеряваш , мъжа иска да тресне някоя с готино тяло , да задоволи просто физическата си нужда , докато при жената , поне при повечето жени не е така , те искат някакъв вид връска , дори и да е само сексуална , пак не е за тях добре да е с пубер както се изрази , искат да се чувстват задоволени и желани , което незнам дали ще може да го направи , да кажеме някой като мен  :P

знам че не е кой с колко е изневерил и т.н. , нема значение , не учасвай в чата ми , то докато не станете двуцифрено число да спорите с мен няма да се спра  (chuckle) , ти си даде мнението , хубаво харесва ми мнението ти

много ми харесва как сте уверени в нещата и как това може да ви изиграе лоша сега , когато една жена е убедена че мъжа й не й кръшка , това само го улеснява в занаята   (devil)

обаче как едно мъжко не се включи с мен  ;) , нищо , както написах по горе щом още не сте двуцифрено число , ще се оправям  :P
Matador

Неактивен Ред

• Администратор
  • Опитен играч
  • Публикации: 939
  • Рейтинг: +12/-51
« Отговор #18 -: Август 23, 2008, 07:34:04 pm »
Аз намерих поне едно нещо, което е казал Малкия и с което съм съгласна :) Даже се изненадах, защото не го бях помисляла досега, а ми изглежда много вярно - че мъжът, който обича жена си, по-лесно се издава, именно защото е виновен. А ако не му пука за нея особено много (няма да говорим що за връзка е това) и не се чувства виновен, тогава как ще се издаде? Всичко, което е знак - цветя,комплименти и т.н. - е от чувство за вина, така че ако нея я няма, мъжът е напълно спасен от подозрение.

Не сте ли съгласни?

Неактивен the best welder

• Публикации: 1623
  • Рейтинг: +6/-2
« Отговор #19 -: Август 23, 2008, 07:46:27 pm »
Не сте ли съгласни?
НЕ,не съм съгласен! хехе
В момента в който решиш да изневериш,си мисля (щото аз не съм изневерявал още на моята половинка)ти си приел ,че  НЕ си виновен(за какво да съм виновен,ако търся вина съм я намерил)така ,че по вината няма да може да познае,по други работи може да се усети!!!
RAINBOW                                                                          http://www.youtube.com/watch?v=sohKW-ZhpAM&feature=results_video&playnext=1&list=PLA866D28357919B87