Автор Тема: Може ли мъжът да изневери, без жената да разбере  (Прочетена 15511 пъти)

Неактивен Малкия

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
не е вярно , може да се изневери без жената да разбере
« Последна редакция: Август 24, 2008, 08:58:21 am от Шефа »
Matador

Неактивен Ред

• Администратор
  • Опитен играч
  • Публикации: 939
  • Рейтинг: +12/-51
Re: Женската изневяра
« Отговор #1 -: Август 22, 2008, 09:52:25 pm »
Това е една нова-новеничка тема, Малкия :)

Е, може ли или не може?

Неактивен desniko

• Опитен играч
  • Публикации: 727
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Може ли мъжът да изневери, без жената да раз&
« Отговор #2 -: Август 23, 2008, 05:50:17 am »
Може само,ако жената си е поставила за цел да не разбере ;)
Жените са с толкова развита интуиция,че е абсурд да не разберат,когато й се изневерява,това,че понякога предпочитат да се направят на "приятно разсеяни" и,че нито виждат,нито чуват,не означава,че не са разбрали ;)
"Ако искаш да жертваш възхищението на много мъже заради критичността на един-тогава се омъжи."

Неактивен the best welder

• Публикации: 1623
  • Рейтинг: +6/-2
« Отговор #3 -: Август 23, 2008, 07:44:39 am »

Може само,ако жената си е поставила за цел да не разбере ;)
Жените са с толкова развита интуиция,че е абсурд да не разберат...

Да ,Десито е права , интуицията на жените е развита до съвършенство!!!
Но в някои случаи се надценяват,и тогава ние се възползваме,хехе
Съмнението  ,че мъжът изневерява не е доказателство ,че го прави!Така ,че отговора за мене е :
-Да може!!! :P
RAINBOW                                                                          http://www.youtube.com/watch?v=sohKW-ZhpAM&feature=results_video&playnext=1&list=PLA866D28357919B87

Неактивен Малкия

« Отговор #4 -: Август 23, 2008, 07:58:25 am »
добре де , да кажеме че имате свъх сили  :P , обаче ако погледнеме ситуацията , мъж на който не му пука за жена му , няма чуства ако ги е имал са избледнели , изчезнали , изневерил й е и тя как ще разбере , от какво , като по филмите , ще прати детектив да го следи ли ?

има и жени които си живеят в собствен свят , така им е добре просто и не искат да допускат нещо различно в този си живот

по скоро съм на мнението , че ако разбере , може би ще е поне след 5-тата изневяра , е разбира се зависи и от мъжа , колко си му личи  ;)
обаче тея първи 3-4 изневери , са си изневери за момента за които жената не знае , не е разбрала , тоест мъжът е изневерил без жената да разбере  ;) следите ли ми мисълта  :D
Matador

« Отговор #5 -: Август 23, 2008, 08:16:58 am »
Малък,искам да ти кажа ,че интуицията не е нещо дето го разбираме(ние мъжете,закърняло ни е) няма обяснение,просто или го имаш или не!!!хехе
Пък жените я имат ,в това бъди уверен ,без да се напъваш да си го обясняваш(щото не си само ти дето се опитва)
Само по начина по който я целуваш,ще разбере!Но не винаги,хехехе
RAINBOW                                                                          http://www.youtube.com/watch?v=sohKW-ZhpAM&feature=results_video&playnext=1&list=PLA866D28357919B87

Неактивен Малкия

« Отговор #6 -: Август 23, 2008, 08:41:44 am »
аз не се опитвам нищо да разбера , незнам защо си останал с това впечатление , всъщност много не ме бърка
а и не си прав че ние мъжете нямаме интуиция
я дай по добре някой извисен словестно да даде дефиниция на тази дума   :)
Matador

Неактивен desniko

• Опитен играч
  • Публикации: 727
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #7 -: Август 23, 2008, 08:50:02 am »
Когато една жена познава задоволително един мъж  ;),ще познае че й е изневерено не,по начина как е целуната,а само по това как е погледната ;) :P
Няма породено съмнение,без след това да са се появили доказателства ;)  :P
Когато един мъж кръшне еднократно,може и да остане неразбрана забежката,но започне ли паралелна връзка абсурдно е да мислите,че ще остане скрита ;)
@Малчо,не ми се сърди какин,но по тази темичка ми се струваш неподготвен :P,но бъди спокоен,ще пораснеш и ще разбереш,че не си прав :*
добре де , да кажеме че имате свъх сили  :P , обаче ако погледнеме ситуацията , мъж на който не му пука за жена му , няма чуства ако ги е имал са избледнели , изчезнали , изневерил й е и тя как ще разбере , от какво , като по филмите , ще прати детектив да го следи ли?
Посочената от теб ситуация не би довела до изневяра,а направо до раздяла ;) :P
"Ако искаш да жертваш възхищението на много мъже заради критичността на един-тогава се омъжи."

« Отговор #8 -: Август 23, 2008, 08:55:38 am »
Хе,хе Малък,аз не те поучавм ,просто си говорим !Да мъжете имаме иниуиция но не е развита  толкова!!
Това с извисените ме разсмя мого,но може би дамите трябва да кажат ,щото това е чувство може би?

Неактивен Малкия

« Отговор #9 -: Август 23, 2008, 08:59:53 am »
 (rofl)

аз ако не съм с кой ще спорите  ;)

добре де казваш , ако жената познава задоволително мъжа си , обаче ако мъжа познава задоволително жена си и умее да я манипулира , така да се каже  , тоест както ти спомена деска , знае как да я гледа , в случая :P

незнам дали посочената от мен ситуация ще доведе до раздяла , но само ще кажа че един човек ми каза че на 85% от жените им изневеряват

да де то по някой път съмненията , направо се превръщат в реалност  :) то човек като си втълпи нещо , край  :P

Деска да знаеш че с целувчици няма да се отървеш от мен толкова лесно  (chuckle)

дъ бест , според мен интуицията ти се развива докато ти самия си я развиваш , това че жените си развиват интуицията в насока да хванат мъжа си по бели гащи , не значи че нашата интуиция не се е развила , просто сме различни племена , както беше писал някой някъде преди време
Matador