Автор Тема: Предложете ми тример за тяло.  (Прочетена 43374 пъти)

Неактивен RAP7OR

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 1
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Предложете ми тример за тяло.
« Отговор #20 -: Юни 19, 2010, 12:04:55 pm »
Предложете ми тример за тяло до 150 лв. Спрял съм се на Remington PG520 и Philips Bodygroom. Ако имате някакви впечатления Ви моля да ги споделите.

Неактивен Conrad

• Новодошъл
  • *
« Отговор #21 -: Юли 08, 2010, 12:03:07 pm »
Здравей, защо не разгледаш тук

Тримерите на Grundig са много качествени и ще спестиш доста пари. Чисто нов тример ти е между 25 и 40 Euro, а доставката до България едва ли ще ти излезе повече от 20 лева...

Неактивен Mishunka

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #22 -: Юли 09, 2010, 07:22:13 am »
Предложете ми тример за тяло до 150 лв. Спрял съм се на Remington PG520 и Philips Bodygroom. Ако имате някакви впечатления Ви моля да ги споделите.

Този модел на Remington (PG520) с десет приставки, включително за нос и уши и аз го гледах в Технополис и адски мн ми хареса  (clapping) (happy)  (happyflo) Освен, че имаше мн функции и беше доста малък и удобен за извършване на вс тези манипулации. Другият модел, който харесах пак беше на Remington - BHT 2000 той е с по-малко функции, но пък е водоустойчив и е по-евтин (happy) Зависи вече от приложението и за какво ще го ползваш - няма смисъл от мн функции без да ползваш всичките. ;) Аз принципно съм голяма почитателка на Remington като марка. Лично за себе си ползвам преса за коса на Remington S1051. Не мисля, е ще сбъркаш, ако се спреш на Remington ;)
« Последна редакция: Юли 09, 2010, 07:28:00 am от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен vladey

• Новодошъл
  • *
« Отговор #23 -: Август 14, 2010, 04:19:17 pm »
Абсолютно не си купувайте тример за тяло Philips T2021. Имам го от една година, закупих го от Технополис за 89 лева мисля. До сега съм сменил 3 ножчета които струват 35 лева едното направете си сметката колко ми излезе за една година (Технополис: "ааааа то ножчето не влиза в гаранцията", но както и да е парите съм ги дал и прежалил. Другото което е при използването му постоянно пада ножчето и премахването на космите става супер изнервящо, на 10 см изминато разстояние ножчето пада на земята. Мрежичката ми се скъса на едното ножче :))) По-принцип го ползвам 2-3 пъти в месеца = около 30 пъти е ползван и доста "фира" даде :(( Не знам кои умник дизайнер от Филипс го е измислил ама набарам ли го ще му острижа манерката с лозарска ножица. Съветвам ви да не купувате този модел и подобни на него, защото закрепителните механизми са същите и ножщетата също. Направо си изберете друга марка.Ако някой е много доволен от неговия тример моля споделете и препоръчайте.
« Последна редакция: Август 14, 2010, 04:40:59 pm от vladey »

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #24 -: Август 14, 2010, 06:31:50 pm »
Кво е тример?

Неактивен memorabilia

• Закоравял
  • Публикации: 100
  • Рейтинг: +1/-0
« Отговор #25 -: Август 19, 2010, 10:51:40 pm »
Google it  :D
You live for the fight when it's all that you've got,
We're half way there...
Livin' on a prayer, ooh, we're livin' on a prayer.

Неактивен PRIMO

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 7
« Отговор #26 -: Януари 13, 2011, 09:37:25 pm »
Ако някой се нуждае за тримери за тяло и машинки за подстригване (било то и съвет) може да попита?  ;)