Автор Тема: Предложете ми тример за тяло.  (Прочетена 43547 пъти)

Неактивен Shackler

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 7
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Предложете ми тример за тяло.
« Отговор #10 -: Юни 11, 2009, 12:37:40 am »
Здравейте, чудя с какво да си 'шлифовам" тялото :). Мислех си за епилатор, че ме срам малко да ходя по салони за козметика и т.н. Та каква е разликата между епилатор и Philips Bodygroom ? Опасението ми основно, е дали ще ми станат по гъсти космите на краката след време с този Philips Bodygroom и колко време след това не появят косъмчетат?
« Последна редакция: Юни 11, 2009, 09:59:28 am от Shackler »

Неактивен ByeVas

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1100
« Отговор #11 -: Юни 11, 2009, 10:20:32 am »
Ами виж сега тримера е предимно за тримване или по-скоро за скъсяване, макар, че Bodygroom на филипс става и за бръснене. Повечето тримери са изключително добри в подкъсяването, но що се отнася до бръсненето все още разчитам на Gillette особено за по-деликатни зони. Що се отнася до сгъстяването на космите.... ако и тримваш т.е. ако ги намаляваш само не мисля, че ще се сгъстят, от друга страна те космите не се сгъстяват само заради бръсненето, а по принцип така си става с времето, просто след като се "шлифоваш" веднъж трябва да се поддържаш. А за времето... зависи според това колко бързо си растат твоите косми виж как ти е брадата и... предположи ;).

П.С. Тия дето са за жени са епилатори за мъже са bodytrimmer и някакви други, до сега не съм виждал епилатор за мъже, въпреки, че предполагам няма ограничение в употребата му. В никакъв случай обаче не ти препоръчвам да приближаваш епилатор до.... долу.
I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales

Неактивен Shackler

• Новодошъл
  • *
« Отговор #12 -: Юни 11, 2009, 12:58:30 pm »
А за времето... зависи според това колко бързо си растат твоите косми виж как ти е брадата и... предположи ;).
Искаш да кажеш, че ако се бръсна лицето през 2-3 дена, тогава трябва да се минавам и с тримера ? Не е много голяма оферта.   :(
Аз сега ползвам машинка за постригване и горе-долу съм доволен, но след седмица пак почвам да "почернявам" леко. Та затова си мислех, че с тези тримери ще е по добре положението. С епилатори знам, че към един месец се държи положението. Но като ги гледам , какви за розовки и зелиникави всичките, ме срам да отида да си ги купя, а сигурно и да ги ползвам след това. Как пък не направиха някакви сини, черни или нещо подобно, ами все едни сладникави. Направо не знам какво да правя   (headbanbg) .

Неактивен ByeVas

• Публикации: 1100
« Отговор #13 -: Юни 11, 2009, 01:06:19 pm »
Тримера ми на remington е черен мисля, че и на филипс е черен този bodygroom който е. Ако искаш да ти препоръчам бих ти казал да избереш ремингтън-а, но провери внимателно кой е най-новия модел, аз моя си го взех от ebay и съм много доволен. Иначе ако искаш да си съвсем гладък ще ти се наложи да поупорстваш. Иначе има някои трайни процедури за обезкосмяване, които са по-скъпи но пък няма да се занимаваш час по час.
I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales

Неактивен Shackler

• Новодошъл
  • *
« Отговор #14 -: Юни 11, 2009, 01:41:45 pm »
Тримера ми на remington е черен мисля, че и на филипс е черен този bodygroom който е.
Да, тримери имат комерсиален "вид", но аз имах предвид епилаторите.
Ти като използваш тример, колко време ти отнема процедура за цялото тяло ? И дали има някаква по-съществена разлика от това което ще свърши машинката за подстригване ?

Неактивен Lun

• Публикации: 1988
  • Рейтинг: +8/-30
  • Вещичката!
« Отговор #15 -: Юни 11, 2009, 01:59:11 pm »
Олеле като чета и мен ме заболява  :(. Лично мнение, но ако човек е решил да се освобождава перманентно от окосмяването най-добре е да забрави за подстригването и тримването, защото все си мисля, че това е сигурният начин да придобие плътна козина  :(. Не мога да разбера какво те смущава да отидеш на козметик за тази услуга  :^). Още повече, че преди да използваш епилатор за пръв път е почти задължително да си ходил на кола маска, защото рискуваш да припаднеш от болка  (shake). Притесненията ти за козметичен салон ако има такива да знаеш са абсолютно неоснователни. Отиди даже ще ти хареса. Някое приятно момиче ще те епилира, ще те масажира след това (ей без мръсни помисли  ;) ) и ще си като нов. Аз напоследък от мъже не мога да се докопам до козметичката си  :D и мисля, че те просто знаят защо  :D.

Неактивен Shackler

• Новодошъл
  • *
« Отговор #16 -: Юни 11, 2009, 02:50:53 pm »
Още повече, че преди да използваш епилатор за пръв път е почти задължително да си ходил на кола маска, защото рискуваш да припаднеш от болка  (shake).
Чел съм, че и с бръснач да минеш преди епилация пак върши работа. Пък болка има и на едното и при другото, просто трябва да стиснеш зъби няколко пъти.  Честно да ти ги кажа май и не ми се занимава да ходя на кола маска, предполагам, че трябва да имаш запазени часове и т.н. По удобно ще ми е , нещо в домашна обстановка,като имам малко време да се направя като хората.
Това не ме радва , че с тримера ти става гъста "козината". Май няма единство около това дали с бръснене ти става по гъста или не. Някой хора твърдят едното , други-другото.

Неактивен Danch0

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 39
« Отговор #17 -: Юни 12, 2009, 05:45:56 pm »
Абе аз не съм от косматите, но не обичам и кюсетата. Лично моето мнение е, че мъж трябва да има малко четина. Та аз през летния сезон процедирам с 2-3 кола маски + бръснене. Честно казано от коламаските под мишницата миналата година /два пъти/ вече имам сигурно 1/3 по-малко косми и съответно по-тънки. Надявам се до 2-3 сезона съвсем да уредеят. Иначе не забравяйте, че коламаската трябва да се редува с бръснене ;)
Не е важно колко ти е голям, а какво можеш с него!

Неактивен off_line

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 15
« Отговор #18 -: Септември 14, 2009, 04:23:16 pm »
И защо коламаската ТРЯБВА да се редува с бръснене?
Какво стана с тримерите,някои,някакво ново предложение,че вече трябва да сменям стария и не сам запознат с това какво е модерно на пазара в момента?

Неактивен feliksto

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 2
« Отговор #19 -: Април 12, 2010, 06:39:50 pm »
Здравейте! Баща ми ползва мъжкият тример на Филипс, а майка ми женският, също на Филипс.   На мен лично не ми харесва тримерът на тази марка. Аз се обескосмявам по цялото тяло със самобръсначка и вече много ми е писнало, за това за сега съм се спял на този тример на BRAUN B-35 gillette fusion
Ако някой го има, моля кажете как се справя с бръсненето, защото все пак има и глава с 5 или 6 ножчета!
     Поздрави!!!
« Последна редакция: Април 13, 2010, 10:30:36 am от Шефа »
Yes sex is like playing bridge. If you do not have a good partner is better to have a good hand!!!