Автор Тема: 10 неща за дъждовно време  (Прочетена 10295 пъти)

Неактивен Alito

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
Re: 10 неща за дъждовно време
« Отговор #40 -: Април 09, 2012, 02:49:32 pm »
Ууу забравих да кажа,ако е лятото както моята любов спомена,най-ми е гот проливен дъжд и да съм на плаж.Много е готино един огромен дъждовен облак ,но около него небето чисто и няква голяма маса хора се кефи.Другото е примерно 5-6 вечерта да няма никакво слънце,черни и сърдити облаци ,съпроводени с разтърсващи гръмотевици,да си се мушнал с няколко бири и някоя мастия.Но фаворита ми е,едно футболче да сме почнали към 8-9 адската жега и с пускането на осветлението да запука един луд дъжд.Естествено накрая на мача синини,охлузвания и адските болки са в реда на нормалното,но найстина чувството е веднъж.
п.с. Още едно ,за което се кефя на планината седиш на терасата бира + една готина 120-ка и гледаш ,гледаш ,гледаш ли,кво гледаш полярна мечка  :D

Е, за това говоря, но при мен е курорт, при теб си е родният ти град.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен sersemin

• Опитен играч
  • Публикации: 503
  • Рейтинг: +33/-23
« Отговор #41 -: Април 11, 2012, 09:06:09 pm »
Аз обожавам да се шматкам из града под дъжда.Мокър си,обувките ти издават приятни джакащи звуци и ти е едно готино такова...
...после се прибираш,вземаш горещ душ,правиш си чай и се пъхаш в леглото си с хубава книга.....

Неактивен Mishunka

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #42 -: Април 14, 2012, 06:56:04 am »
Да, когато дъждът е топъл и летен, сред любимите ми неща са:

1. Да се разхождам спокойно, докато останалите хора бързат и тичат да се скрият на сухо, без да се притесявам, че ще се намокря.
2. Да плувам в открит, топъл минерален басейн докато вали. Чувството е неописуемо!  (happy)
3. Да съм на плажа и да пия коктейли под чадъра или в капанчето, докато плющи по пясъка... и да усещам аромата и свежестта на летния дъжд... докато се радвам на панорамата, която ми предоставя морето...

Ако пък е студено и дъждовно:

4. Да си разцъквам в интернет сгушена на дивана или в леглото.
5. Да гледам филми, по възможност страшни. Ако е и тъмно и дъждовно, страшните филми задължително тр да ги гледам сама и на загасена лампа. Понякога си паля и ароматна свещ.
6. Да си чета книжка, с чаша горещо какао и бисквити Фавори (които са в пъти по-добри от Ореото  :^)) или някакви подобни бисквити, докато книжката не ме приспи.
7. Да се гушкам..., да се сгуша с някого, който гушка хубаво и да ме приспи за няколко часа...  (ooops)
8. Да играя на накаква готина компютърна игра - някакъв куест или RPG, или нещо, по което съм се зарибила. Оф,.. мисля, че искам PST или Xbox, но имам чувството, че ще стане военно положение вкъщи...  (ooops)
9. Да си направя арома и спа терапия в къщи.
10. Да отида на сауна или после на масаж.
11. Да поспортувам. Докато навън си вали аз да изпотя и да се омаломощя без да бързам.

Има още хиляди неща, които могат да се правят в такова време. Ако сте на къмпинг на палатка и завали, само въображението ви може да ви ограничи.  (happy)

"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...