Автор Тема: Държите ли на етикета?  (Прочетена 9660 пъти)

Неактивен Aglaia

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2079
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Държите ли на етикета?
« Отговор #20 -: Юли 08, 2011, 07:09:25 pm »
Има много сполучливи имитации на маркови дрехи, но някой марки е трудно да ги докарат като Miss Sixty, за мъжките не знам. Но темата е за етикета, което е малко по-различно от това за което говорим в момента. Лично аз го спазвам до някъде в работата, но пак гледам да е малко раздвижено облеклото, да има някаква закачка, защото чиновническите костюми ужасно ме отекчават.

http://www.misssixty.com/Index.aspx

« Последна редакция: Юли 08, 2011, 07:16:18 pm от Aglaia »
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен Krassimir

• Опитен играч
  • Публикации: 527
  • Рейтинг: +16/-4
« Отговор #21 -: Юли 11, 2011, 01:40:34 pm »
Държа дрехата да ми харесва, да ми стои добре и да е хубава материя.
We think the same things at the same time..
http://proweb.bg / http://wildbulgaria.org

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #22 -: Юли 11, 2011, 04:42:35 pm »
И аз така.  (happy)
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #23 -: Юли 11, 2011, 06:59:55 pm »
Мисля, че всички хора сме такива. Едва ли има някой, който иска дрехата да не му харесва и да е от кофти материя. Аз лично нося само маркови дрехи, но не защото такъв е етикета, а защото ми харесват и са от хубава материя. Много рядко се влияя от модните тенденции и дебна да пазарувам, когато има намаления, промоции итн. Скоро например си взех уникално есенно-зимно яке, което беше намалено от 180 на 90 лв.

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #24 -: Юли 12, 2011, 12:44:12 am »
Мисля, че всички хора сме такива. Едва ли има някой, който иска дрехата да не му харесва и да е от кофти материя. Аз лично нося само маркови дрехи, но не защото такъв е етикета, а защото ми харесват и са от хубава материя. Много рядко се влияя от модните тенденции и дебна да пазарувам, когато има намаления, промоции итн. Скоро например си взех уникално есенно-зимно яке, което беше намалено от 180 на 90 лв.

и след като махнеш ,печалбата на този който ти го е продал,и примерно на самия производител,материалите които са трябвали да се направи дрехата,можеш сам да се досетиш колко ти е маркова дрехата,освен ако е някво марково русенско може да,а да забравих,транспортни разходи и подобни.А и кво значение има марката за няква ебана дреха,или ти харесва или не.Това че гучи или каквото и да е ,мен кво ме топли.
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен tuby

« Отговор #25 -: Юли 12, 2011, 07:34:22 am »
what

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #26 -: Юли 12, 2011, 07:54:15 am »
 (ooops) Забелязала съм , че хората , които натякват на марковостта си, са комплексари в живота.
Така придават някаква значимост, накава ценност в собствените си очи!

(ooops) Хората които наистина носят маркови дрехи, не парадират с  това-то просто им личи- от изявата на вкус, на класа!
ПП-в житената нива, пълните класове, са наведени надолу!
Празните , обаче се извисяват, развявайки на вятъра своята нищожност!

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен tuby

« Отговор #27 -: Юли 12, 2011, 08:42:35 am »
(ooops) Забелязала съм , че хората , които натякват на марковостта си, са комплексари в живота.
Така придават някаква значимост, накава ценност в собствените си очи!

(ooops) Хората които наистина носят маркови дрехи, не парадират с  това-то просто им личи- от изявата на вкус, на класа!
ПП-в житената нива, пълните класове, са наведени надолу!
Празните , обаче се извисяват, развявайки на вятъра своята нищожност!

Е, и? Какво общо има това с темата? Това, че ти носиш потничета за по 10лв, не означава, че всички останали, които държат да изглеждат добре трябва да го правят.

« Последна редакция: Юли 12, 2011, 09:34:00 am от tuby »

Неактивен tuby

« Отговор #28 -: Юли 12, 2011, 08:45:54 am »

и след като махнеш ,печалбата на този който ти го е продал,и примерно на самия производител,материалите които са трябвали да се направи дрехата,можеш сам да се досетиш колко ти е маркова дрехата,освен ако е някво марково русенско може да,а да забравих,транспортни разходи и подобни.А и кво значение има марката за няква ебана дреха,или ти харесва или не.Това че гучи или каквото и да е ,мен кво ме топли.

Ми не знам, като си го купувам от марков магазин, се надявам да е оригинално. Ако не е, нищо не мога да направя. Марката има огромно значение за дадена дреха. Марковите дрехи (каквото и да разбирате под тях, за всеки случай аз нямам предвид марки като гучи, версаче итн, а по-скоро адидас, найк, хуго бос, рийбок итн), винаги излизат по евтино, защото например можеш да носиш едни маратонки найк една година без изобщо да се разлепят или пък оригиналните тениски не избеляват след две пранета, както другите.
Дори само от тази гледна точка си заслужава, да не говорим, че марковите дрехи имат по-добър дизайн и са от по-хубави материи. Освен това е нелепо да тръгнеш по улиците с адибас или нещо подобно.
« Последна редакция: Юли 12, 2011, 08:48:08 am от tuby »

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #29 -: Юли 12, 2011, 09:26:07 am »
Ми не знам, като си го купувам от марков магазин, се надявам да е оригинално. Ако не е, нищо не мога да направя. Марката има огромно значение за дадена дреха. Марковите дрехи (каквото и да разбирате под тях, за всеки случай аз нямам предвид марки като гучи, версаче итн, а по-скоро адидас, найк, хуго бос, рийбок итн), винаги излизат по евтино, защото например можеш да носиш едни маратонки найк една година без изобщо да се разлепят или пък оригиналните тениски не избеляват след две пранета, както другите.
Дори само от тази гледна точка си заслужава, да не говорим, че марковите дрехи имат по-добър дизайн и са от по-хубави материи. Освен това е нелепо да тръгнеш по улиците с адибас или нещо подобно.

Само където немалко магазини в София зареждат своята маркова стока от Илиенци. (chuckle)