Автор Тема: Държите ли на етикета?  (Прочетена 9689 пъти)

Неактивен AFA

• Готин
  • Публикации: 347
  • Рейтинг: +0/-0
  • Казвам каквото мисля , Мисля каквото казвам
Re: Държите ли на етикета?
« Отговор #10 -: Октомври 29, 2008, 08:36:37 pm »
Дам това е оправданието за хората ... Дай да си зема нещо на илиенци то и в Мола всичко е ментак .....
Цитат
не плащам за нещо, което ми се полага по право като на готин мъж

Неактивен Малкия

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #11 -: Октомври 29, 2008, 08:40:29 pm »
то и на илиенци има мол  ;)   (rofl)
Matador

Неактивен AFA

• Готин
  • Публикации: 347
  • Казвам каквото мисля , Мисля каквото казвам
« Отговор #12 -: Октомври 29, 2008, 08:44:17 pm »
абе мани оня ден имах път натам ... нямам думи . Че първо се шитнах в Надежда ... а за пазара мислех че ще е пълно с евтини имитациики на Адидас , ДГ , ... ама не видях  :o

както и да .. важното е че и това което търсих не намерих ... повече няма да стъпя там  (shake) :D
Цитат
не плащам за нещо, което ми се полага по право като на готин мъж

Неактивен kalitko

• Опитен играч
  • Публикации: 766
  • HAKUNA MATATA !
« Отговор #13 -: Ноември 10, 2008, 07:24:26 am »
опитвам се да купувам по-хубави, издържливи и качествени стоки, ала не подбирам марки. Малко съм труден с обувките
Just because someone's a member of an ethnic minority doesn't mean they're not a nasty small-minded little jerk [...]
    --Carrot (quoting Vimes), Feet of Clay

Неактивен AlucarD

• Готин
  • Публикации: 416
« Отговор #14 -: Ноември 10, 2008, 09:35:29 am »
   Тъй като работата ми е свързана с дрехи, тяхното качество, кройка, конструкция и т.н съм обременена да знам какво се предлага по магазините, къде се шие, какви са платовете и още куп неща. По принцип не държа на етикета, той нищо не доказва (цената също) и вярвайте ми аз най-добре го знам... но има "марки" на който наистина държа защото до сега не са ме разочаровали, а аз имам принципи и държа, когато купя нещо то да не се разпадне на втория месец... :P

Неактивен belos

• Публикации: 1769
  • Рейтинг: +11/-1
« Отговор #15 -: Ноември 10, 2008, 09:55:26 am »
     Ето и моята гледна точка. :) Ще говоря само и идинствено за мъжката половина от Света.
Ако трябва да говорим за етикет и стил на обличане тук трябва да има баланс (примерите за това по-долу).
     Съотношението обувки-очила-часовник-костюм трябва да бъде 1:1:3:5, т.е. обувки 50 лв, очила 50 лв, часовник 150 лв, костюм 250 лв.
     А не 2 кг ланец увиснал на врата и "маркови" (щото са от Марково, както казва един колега - това само Пловдивчани могат да го разберат) дънки и маратонки от Илиянци и същия тоя слиза от Туарег. Ето тук трябва да сложяа табелката с надпис "Така не се преви"
     Но да се върнем на ланците - не ги разбирам хората дето парадират с токъв род украшения. Не знам за много стилни ли се имат като увиснат това нещо на врата си и дебелите гривни на китките.
     Докато един хубав часовник подчертава много по добре имиджа на един мъж. И точно той е проява на добър вкус, а не въпросния ланец.
     По отношение на бижутата мъжа трябва да е много внимателен. Те трябва да са семпли и изчистени и да не си натрапват. Един изчистен пръстен и добро решение и комбинация с часовник. Тънка гривна също стана, но подчертавам тъничка.

Неактивен ОмМм

• Опитен играч
  • Публикации: 549
  • Рейтинг: +1/-0
« Отговор #16 -: Декември 02, 2008, 10:37:25 am »
 :) :) :)Белос,мерси!Светна ме за някои много мъжки,светски неща за етикета.
Много сложно взе да става при вас-формули,съотношения.
Гледай сега аз как я карам-на мен МАМА ми е казала да не си прескачам младостта-защото ако сега не нося шарени,весели,неглеже и непретенциони дрехи и бижута,ще изглеждам  жалко и смешно като стана на 30 да нося розова раничка или пластмасови бижута или маратонки и дънки....
За това за сега при мен е важно разнообразието,количеството и удобството.Аз за 10 лв си купувам 3 различни потничета и съвсем сериозно ви казвам,че нищо им няма и  след 3-тото пране....
   А и като знам от вносител,колко са маркови Марковите неща...... :*
  ПС-НЕ НА ЛАНЦИТЕ!-голяма простотия....
« Последна редакция: Декември 02, 2008, 10:40:13 am от angelvoice »

Неактивен sersemin

• Опитен играч
  • Публикации: 503
  • Рейтинг: +33/-23
« Отговор #17 -: Юли 06, 2011, 11:07:42 pm »
Не си купувам нищо "марково".По принцип си пазарувам дрехи от магазини за втора употреба и разни индийски магазини. :) :) :)

Неактивен sersemin

• Опитен играч
  • Публикации: 503
  • Рейтинг: +33/-23
« Отговор #18 -: Юли 06, 2011, 11:11:24 pm »
:) :) :)Белос,мерси!Светна ме за някои много мъжки,светски неща за етикета.
Много сложно взе да става при вас-формули,съотношения.
Гледай сега аз как я карам-на мен МАМА ми е казала да не си прескачам младостта-защото ако сега не нося шарени,весели,неглеже и непретенциони дрехи и бижута,ще изглеждам  жалко и смешно като стана на 30 да нося розова раничка или пластмасови бижута или маратонки и дънки....
За това за сега при мен е важно разнообразието,количеството и удобството.Аз за 10 лв си купувам 3 различни потничета и съвсем сериозно ви казвам,че нищо им няма и  след 3-тото пране....
   А и като знам от вносител,колко са маркови Марковите неща...... :*
  ПС-НЕ НА ЛАНЦИТЕ!-голяма простотия....

И защо като си на 30 да не можеш да ходиш с маратонки и дънки?!Аз само така си ходя и смея да кажа че не изглеждам жалко или смешно.:)

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #19 -: Юли 08, 2011, 12:52:29 am »
Имам и маркови, имам и не чак толкова маркови. Не ме интересува етикетът, стига да го харесам като модел. Иначе за бижута не нося нищо различно от сребро, понеже кожата ми не търпи друг материал ;)
You miss 100% of the shots you don't take