Автор Тема: Сладолед  (Прочетена 14403 пъти)

Неактивен Ред

• Администратор
  • Опитен играч
  • Публикации: 939
  • Рейтинг: +12/-51
Сладолед
« -: Юли 12, 2008, 10:09:19 am »
Сезонът е такъв, че се сещам да ви попитам любители ли сте на сладоледа? Кой ви е любимият вид? На клечка ли обичате, или в кофичка, или в купичка, или направо от голямата кутия?

Аз почти всякакъв вид сладолед обичам, може би без тези, дето имат вкус на кафе. Най-много обичам шоколадовите, почти всички (chuckle) Най-много се кефя на Рафи и Пианеди, само че не в кофичка, нещо не си падам по кофичките. Сладоледа го употрябявам чист ;)

Неактивен Gribbo

• Готин
  • Публикации: 495
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Сладолед
« Отговор #1 -: Юли 12, 2008, 10:24:23 am »
ЕСКИМО FTW (да се чете фор дъ уин)
По-добре да търсиш в google earth къде си пил, отколкото да видиш в youtube как!
Всеки може да намаже жената с мед и сметана
БЪДИ БЪЛГАРИН намажи я с боб и люти чушки!

Неактивен Jack

• Опитен играч
  • Публикации: 552
  • Рейтинг: +3/-0
  • Omnes vulnerant, ultima necat
« Отговор #2 -: Юли 12, 2008, 11:23:55 am »
По-лесно е да кажа какъв не обичам,  отколкото какъв не  (chuckle) тирамису, пъпеш, страчатела а бе на ред... Само дето кутиите са много малки  :( Миналата година един приятел разкарваше сладолед и щях да пукна от сладолед  :D най-инрересното е че на гърлото ми нямаше нищо  8-)
Love me when I least deserve it, because that's when I really need it.

Неактивен Ред

• Администратор
  • Опитен играч
  • Публикации: 939
  • Рейтинг: +12/-51
« Отговор #3 -: Юли 12, 2008, 11:42:08 am »
Миналата година един приятел разкарваше сладолед и щях да пукна от сладолед  :D най-инрересното е че на гърлото ми нямаше нищо  8-)

Ами да, според мен това, че от сладолед боли гърло е долна измама, измислена от някои родители, които не са обичали сладолед и не са искали и детето им да яде :)

Неактивен Малкия

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #4 -: Юли 12, 2008, 09:55:22 pm »
само шоколадов  ;)
Matador

Неактивен Gribbo

• Готин
« Отговор #5 -: Юли 12, 2008, 09:58:06 pm »
Миналата година един приятел разкарваше сладолед и щях да пукна от сладолед  :D най-инрересното е че на гърлото ми нямаше нищо  8-)

Ами да, според мен това, че от сладолед боли гърло е долна измама, измислена от някои родители, които не са обичали сладолед и не са искали и детето им да яде :)
интересно ако е вреден за гърлото като ти извадат сливици и сичко ти е възпалено и те боли (на мен не са ми вадили де) се препоръчва ядене на сладолед?
По-добре да търсиш в google earth къде си пил, отколкото да видиш в youtube как!

Неактивен Lun

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1988
  • Рейтинг: +8/-30
  • Вещичката!
« Отговор #6 -: Юли 12, 2008, 10:08:19 pm »
Ммммм много вкусна тема. Да започнем  ;) с изброяването. Ако сладоледа е от фризер предпочитам на клечка да е тип ескимо или шоколадов. В сладоледените къщи обикновено си поръчвам сладолед мента с шоколадова заливка ( за любителите на бонбони "After Eight" този комбинация е известна). От тези на грамаж на Рафи ако не се лъжа има един, който е като бонбоните Lindt - много вкусно нещо и разбира се във фунийка :D :P.
А едни от най-вкусните сладоледи, които съм яла имаше в сладоледане къща Jimmy's в Sofia Land. Там ги правеха имаше разни чудесии като сладолед чери с цели череши и сладолед бейлис с парченца бисквити и бадеми :P :P :P. Бяха вкусни ама вече ги няма и сладоледите и въртележките  :(.

Неактивен Gribbo

• Готин
« Отговор #7 -: Юли 13, 2008, 10:33:20 am »
ей кат зачетох лунчито и са присетих
ено време в софията имаше ено кино цанко царковски ако го помните ;)
та там до него летно време имаше един чичко дет продаваше плодов сладолед у фунийка ммммммммм........
само зарад тва сме ходили кад деца секи ден след училище до там струваше 26 стинки !!!

Неактивен desniko

• Опитен играч
  • Публикации: 727
« Отговор #8 -: Юли 15, 2008, 12:26:23 am »
само шоколадов  ;)
....не обичам,а също и сметановите,тези от машините по улиците,абсурд е просто да си купя.От фризерите предпочитам на клечка,Босчето го поглъщам перфектно ;).От Рафито почти всички ми харесват :)
"Ако искаш да жертваш възхищението на много мъже заради критичността на един-тогава се омъжи."

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
  • Публикации: 899
  • Рейтинг: +4/-0
  • http://www.bgkoleda.bg
« Отговор #9 -: Юли 15, 2008, 02:39:21 pm »
Бос обичам- бял, а отвътре кафяв. Обичам и още един на Делта- за вкъщи- бял с парченца шоколад, но тази година нещо са го променили. От тези по улиците- винаги комбинирам 1 топка шоколад и 1 топка пъпеш.
Хората, които не обичат котки, явно са били мишки в миналия си живот.