Автор Тема: ена редакцийка ако можи молим  (Прочетена 2741 пъти)

Неактивен Gribbo

• Готин
  • Публикации: 495
  • Рейтинг: +0/-0
ена редакцийка ако можи молим
« -: Юли 08, 2008, 05:34:29 pm »
напраи ми фчепетление, че кат намъкваш линк и искаш да не постваш директно него ми надписче по твой избор на таговете [url] им липсва ено =
ше ли е възможно за по мързеливите и леко прибързани люде (као ме) да го отремонтираме тоз проблемация?
По-добре да търсиш в google earth къде си пил, отколкото да видиш в youtube как!
Всеки може да намаже жената с мед и сметана
БЪДИ БЪЛГАРИН намажи я с боб и люти чушки!

Неактивен Аля

• Закоравял
  • Публикации: 167
  • Рейтинг: +0/-0
Re: ена редакцийка ако можи молим
« Отговор #1 -: Юли 08, 2008, 06:33:34 pm »
   :D Gribo... ам ти ме разсмиваш когато си мисля че нищо не е в състояние да го направи - още повече неква такава "редакцийка"..
лекичка вечер
... и не се чуди "де го чукаш де се пука..."   :P

Неактивен Darla

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1731
  • Рейтинг: +8/-6
« Отговор #2 -: Юни 09, 2009, 01:07:05 pm »
                             МОЛЯ
Поправете правописната грешка!!! Когато дадеш благодарност и от долу изписаното Благодаря е "Благода_я", липства Р-то.  ;) :) Мисля че една от съфорумките го беше забелязала първа и сигнализира за тази нередност, но явно не бе чута, та затова и аз да кажа.  :) :) :P
<h2>Play <a href="http://www.marketglory.com/strategygame/Darla777" title="Strategy game MarketGlory">Strategy Game</a>  on MarketGlory</h2>

Неактивен Backo

• Публикации: 1213
  • Рейтинг: +0/-1
  • Само ако искам !
« Отговор #3 -: Януари 09, 2010, 10:58:49 am »
Да не отварям нова тема, ще пиша тук.
Чудя се дали е възможно в менюто на профила да дбавите опция "дадени благодарности". Така благодарността ще придобие функцията на отметка и ще "събираме" постовете, които са ни впечатлили.
А може и да се добави отделна отметка.

Неактивен NS

• Публикации: 1736
  • Рейтинг: +1/-3
  • Всеки проблем носи в ръцете си подарък за теб!
« Отговор #4 -: Януари 22, 2010, 05:36:09 pm »
Да не отварям нова тема, ще пиша тук.
Чудя се дали е възможно в менюто на профила да дбавите опция "дадени благодарности". Така благодарността ще придобие функцията на отметка и ще "събираме" постовете, които са ни впечатлили.
А може и да се добави отделна отметка.

да това е една наистина много добра идея и ще ни бъде от полза :) съгласна съм и подкрепям Васко :)
Винаги можеш да изкараш 40 души от едно село, но не можеш да изкараш селото от нито един човек!!!
http://vbox7.com/play:4359f517

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #5 -: Януари 22, 2010, 05:52:17 pm »
За мен добър пост е този, които изразява ТВОИТЕ мисли и отношение към нещо, оригиналния ти начин да го отразиш  различно от другите, мнението ти да е по-интересно и дори смешно или забавно! Тогава,, да,, на благодарностите!
Ма иначе, за какво са ви...???

А като е така-нека да има и отрицателен вот! Ако не си съгласен с някакво мнение, то е дразнещо или обидно-тъкмо  и ред ще има по малко работа да пълни кофата....

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен Ред

• Администратор
  • Опитен играч
  • Публикации: 939
  • Рейтинг: +12/-51
« Отговор #6 -: Февруари 08, 2010, 07:46:24 pm »
Благодаря на diabla за помощта! :)

scorpo, ако не си видял обяснението, виж в "Често задавани въпроси за форума". Преместих последните две мнения там, за да могат и други да се възползват от обяснението на diabla:

http://forum.vratovrazka.bg/index.php/topic,1700.0.html