Автор Тема: Последните 5 книги, които прочетох  (Прочетена 22038 пъти)

Неактивен Alito

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
Re: Последните 5 книги, които прочетох
« Отговор #100 -: Юни 01, 2013, 09:43:17 am »
Буковски не знам какво го превъзнасят толкова. Цялата му гледна точка е фокусирана върху е*не и алкохолно влачене по пода и повръщане. Само една книга негова прочетох и ми стига - "Жени". Има един силен цитат в книгата и това е. И като цяло мъжкият свят който той представя е доста първосигнален.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #101 -: Юни 01, 2013, 10:30:23 am »
Знам ли това ме насочи към него и смятах ,че е добър а не се и съмнявам ,че е .Алкохол ,дроба ,ебане .Жени смятам да я чета съвсем в скоро време ,но само напушен ще е .Колкото до това що всички смятат ,че е велик ,ми може би щото ся е адски модерно цървулите да казват да ве аз чета.Пък и точно на Буковски маса много хора му се радват заради сериала Californication .Аз лично мислих за него ,че ще е някаква странна смеска м/у Педро Гутиерес и Уилям Бъроуз
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #102 -: Ноември 19, 2014, 01:31:05 pm »
Отдавна не бях чел художествена литература, но наскоро си купих  "Ужас" на Дан Симънс. Голяма книга!

Неактивен Alito

« Отговор #103 -: Ноември 26, 2014, 07:09:37 pm »
И аз, последната книга която прочетох - масово световно зомбиране (реалити, екшън).
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Garvana

• Закоравял
  • Публикации: 155
  • Рейтинг: +65/-1
  • Безразличен си ми като светофар в GTA
« Отговор #104 -: Януари 19, 2015, 12:21:31 pm »
"Гигантски крачки"-Антъни Робинс
"Цифрова Крепост"-Дан Браун
"Кръстникът"-Марио Пузо
Понякога ти се иска да вървиш на някъде , ей така без да знаеш накъде отиваш. После осъзнаваш, че си тъп като джапанка и се прибираш вкъщи...

Неактивен Alito

« Отговор #105 -: Февруари 04, 2015, 09:41:18 pm »
Горещо препоръчвам на всички да четат исторически книги за Османската империя. И не само за нея, за всички империи, включително и за българската. Империя, която е успяла да създаде доста проблеми на братята византийци. Амин! Варварин да се наричам първа радост е за мен.
SAFER INTERNET