Автор Тема: Помагайте ако можете  (Прочетена 1403 пъти)

Неактивен alhimika

• Готин
  • Публикации: 301
  • Рейтинг: +2/-0
  • I'm a educated fool with money on my mind !
Re: Помагайте ако можете
« Отговор #10 -: Април 21, 2016, 10:11:45 am »
Общо взето повечето хора от които искам съвет ме обезкуражават, и това като че ли ме мотивира повече, и започвам да я харесвам все повече, от друга страна пък отстрани нещата се виждат по-ясно.
LIVE FREE OR DIE !!!

Неактивен Mishunka

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #11 -: Април 21, 2016, 10:36:13 am »
За нас ли говориш Алхимик или за истинския свят? Защото, ако ти не си наясно със себе си, с чувствата си и с това, което искаш, определено връзката като цяло, не само тази от разстоние, не е за теб. От разстояние нещата не са лесни, особено преди изобщо да са се развили. Ако ти стиска и си достатъчно мъж, действай. Но като гледам ти очакваш някой друг да ти каже какво чувстваш и колко силно го чувстваш и още по-лошото очакваш някой друг да вземе решение вместо теб и да ти каже какво да правиш.

П.С. Дам, аз съм сексуалното разочарование на Ивил...
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен alhimika

• Готин
  • Публикации: 301
  • Рейтинг: +2/-0
  • I'm a educated fool with money on my mind !
« Отговор #12 -: Април 21, 2016, 08:23:50 pm »
Говоря за истинския свят разбира се, права си, но съм много на ясно с чувствата и себе си. По скоро не ми стиска защото ми е ценна приятелка, да не се отдръпне. Защото тоя сценарии вече съм го виждал.
LIVE FREE OR DIE !!!

Неактивен delmore

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1055
  • Рейтинг: +16/-29
« Отговор #13 -: Април 22, 2016, 01:24:27 pm »
Действай, просто действай!
Било то да заминеш при нея или да спреш всякакви контакти с нея, всяко едно от двете ще е по-добро решение, отколкото ситуацията, в която си в момента - "на никъде".