Автор Тема: Възстановяване на форума след срив в сървъра - въпрос  (Прочетена 1088 пъти)

Неактивен Mishunka

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
Ще възстановите ли форума след срива в сървърите? В момента липсва всичко след 28-ми септември - мнения, публикации на важни мело клипчета с послание и т.н.  Изчезнаха ми лични-любовни съобщения от Тъби (бивш или под прикритие Ивил) също така. Те са много важни за мен, тъй като ще се превърнат само в един скъп спомен, към който мислех, че ще мога да се върна след като Тъби вече не ме обича и ме отбягва - комуникацията с мен е прекъната. Страдам.

Искам поне да знам дали да си направя отделен архив на това, което ми е останало... Явно е, че сървърите ви не са надеждни...

П.С. То направо си е *бало ма*ката и часовникът ви не е верен!
« Последна редакция: Октомври 23, 2015, 05:52:15 pm от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Re: Възстановяване на форума след срив в сървъра - въпрос
« Отговор #1 -: Октомври 24, 2015, 12:40:04 pm »
Мише, написах ти умопомрачаващо, разтърсващо, оргазмопредизвикващо лично съобщение, но явно не достига до теб.

Неактивен ОмМм

• Опитен играч
  • Публикации: 549
  • Рейтинг: +1/-0
Опааааа..... (chuckle) тука....имало присъствие?.. (hug) (hug) (hug)
Жалко хубав беше тоя форум..

Мооого време утрепахме тука, но бяха весели, готини времена...Жалко.. имало някакви проблемации...а и хората ги няма
Здравейте на присъстващите и ВЪРНЕТЕ СЕ!!!!! БЕ!!!!!!-за останалите!