Автор Тема: 01.02. - 70 год. от най-голямата касапница на политици и интелектуалци в Европа!  (Прочетена 2705 пъти)

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Ти пък от кога се интересуваш от жени?

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
добре, че не са ти разказвали страховити истории от средновековието.

Хахахахахахаааааааааааааааааааааааааааааа. Много хора са имали проблеми, дядо ми също са го били, че не е искал да влезе в ТКЗС. Промяната на всеки строй води до насилие, а тука на Балканите смяната на територии и система е доста срещано явление, за жалост. Карма, от хилядолетия. Въстания срещу римляните на траките, постоянни войни с персите, арабите, кръстоносците, унгарците, Киевска Рус, въстания на българите срещу Византия и Османската империя, въстания срещу режима на царя след освобождението, партизанско движение, народен съд, социализъм и сега капитализъм. И това не е краят,  борбата тепърва предстои, борбата е безмилостно жестока. : ))))))))))))))))))))))))))
« Последна редакция: Февруари 04, 2015, 07:37:04 pm от Alito »
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Alito

Да живее новата империя на Съединените американски щати и възкръсналите кръстоносци. Ураа!!!!
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
Тъжно наистина, много тъжно, но донякъде трябва да сме "благодарни" за крайно неадекватните коментари на Уизард, защото той може много точно да послужи като част от предтавителна извадка на немалка част от нашето общество. Немалка част на ниско-интелинтни и необразовани хора, които не са запознати с факти от собствената си история, а се позовават на фалшшви, пропагандни източници и "историйки" с изопачено съдържание взети от някои от учебниците, ако избщо са присъствали, особено по онова време, или кой знае от къде. Но днес, в бума на информацията и комуникацията, когато всичко е толкова лесно-достъпно и е въпрос само на желание да намериш достовени и доказани източници, да се въртиш като пумпал в собственото си тясно и ограничено съзнаниенце, е това вече го намирам за престъпно! Дали ще пише малоумщини по форимите или ще ходиш да залееш с червена боя паментик на културата, поругавайки собствения си произход, история и култура е все едно и също.
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен wizard

• Публикации: 1175
  • Рейтинг: +93/-39
От коментарите на Мишунка пък, аз долавям едно подсъзнателно желание, някой комунист да я напляска по дупето  :D
Времето е в нас и ние сме във времето, то нас обръща и ние него обръщаме

Неактивен tuby

Тъжно наистина, много тъжно, но донякъде трябва да сме "благодарни" за крайно неадекватните коментари на Уизард, защото той може много точно да послужи като част от предтавителна извадка на немалка част от нашето общество. Немалка част на ниско-интелинтни и необразовани хора, които не са запознати с факти от собствената си история, а се позовават на фалшшви, пропагандни източници и "историйки" с изопачено съдържание взети от някои от учебниците, ако избщо са присъствали, особено по онова време, или кой знае от къде. Но днес, в бума на информацията и комуникацията, когато всичко е толкова лесно-достъпно и е въпрос само на желание да намериш достовени и доказани източници, да се въртиш като пумпал в собственото си тясно и ограничено съзнаниенце, е това вече го намирам за престъпно! Дали ще пише малоумщини по форимите или ще ходиш да залееш с червена боя паментик на културата, поругавайки собствения си произход, история и култура е все едно и също.

Факт. А пред фактите  дори и такива доказани лаици като уизард трябва да замълчат и да склонят засрамено глава.

Неактивен Alito

Тоя женски плъх пак не разбрала, че говоря саркастично и се шегувам. Малоумна. Масово явление. Наказание е за околните с тъпотата си.
SAFER INTERNET

Неактивен tuby

Агалиа, голяма простакеса си.

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
Не знам тая какво ла*но пак е и**рала във форума, а и нямам намерение да разбирам. Просто един съвет от мен, който следвам още от както се е регистрирало това "нещо" и се мисли за много тайно и сложно  (chuckle), блогкирай я, така мозъчните й екстременти няма да те заливат, защото просто няма да ги виждаш.  ;)

П.С.  :D Сега видях какво е цвъкала тая, Ивиле. Спокойно, явно е решила или пък най-вероятно се е престрашила да се погледне в огледалото.  (chuckle)
« Последна редакция: Март 15, 2015, 12:11:04 pm от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...