Автор Тема: Секс с девствена Help?  (Прочетена 4463 пъти)

Неактивен askme

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 4
  • Рейтинг: +2/-2
Секс с девствена Help?
« -: Декември 24, 2013, 09:37:34 pm »
Здравейте,
Аз съм момче на 17. Правил съм секс с 2 момичета дори с едната от която имахме 2 години връзка,но нито една от двете не беше девствена,имам една приятелка която иска аз да съм и първия не знам причините   с нея сме много добри приятели от години и просто иска аз да съм и първия винаги е имало закачки и  симпатии между нас  и прочие както и да е.Както казах до сега не съм бил с девствена имам няколко въпроса.Какво точно да правя дали е същото както при обикновен секс..сигурен съм че не .. само знам че трябва да я възбудя много и да съм по мил и внимателен и да не очаквам кой знае какво. Сега идват въпросите: Задължително ли е да е с презерватив ? Не искам да използвам за да не я боли пък и честно да кажа искам да усетя какво е чувството да махам химен (Правил сам вече секс без презерватив и смея да кажа че умея да се пазя горе долу и се усещам).Ще ми бъде ли по трудно да проникна ? Трябва ли да е кратък половия акт и ако я боли да спирам ли ? Като цяло дайте някакви съвети Благодаря ви :)

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Re: Секс с девствена Help?
« Отговор #1 -: Декември 27, 2013, 01:39:08 pm »
ръгай там нещо пък ако махнеш химена още по-добре

Неактивен Alito

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #2 -: Декември 28, 2013, 06:10:46 pm »
 (rofl) (rofl) (rofl)
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Garvana

• Закоравял
  • Публикации: 155
  • Рейтинг: +65/-1
  • Безразличен си ми като светофар в GTA
« Отговор #3 -: Декември 29, 2013, 03:54:57 pm »
Аз съм чувал,че трябвало да се отваря без кондом.Ама дали беше заради болката или някакво бабино поверие  (ooops) Честно казано.бих те съветвал да пиете нещо да ви отпусне.Аз лично не съм бил първия на някое момиче( може ви за вечерта),но мисля,че това е нещо интимно между вас двамата и е странно да намесваш цял форум.Приятели нямаш ли си да питаш? Ама няма да бъда съдник.Пожелавам ви успех,много секс и да постнеш снимки и видео.Последното е шега в случай,че го приемеш сериозно  ;)
Понякога ти се иска да вървиш на някъде , ей така без да знаеш накъде отиваш. После осъзнаваш, че си тъп като джапанка и се прибираш вкъщи...

Неактивен Kortes

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 3
  • Рейтинг: +0/-0
    • Качване на снимки
« Отговор #4 -: Април 01, 2016, 07:04:11 pm »
« Последна редакция: Април 01, 2016, 07:06:51 pm от Kortes »