Автор Тема: Моят аромат  (Прочетена 3556 пъти)

Неактивен Garvana

• Закоравял
  • Публикации: 155
  • Рейтинг: +65/-1
  • Безразличен си ми като светофар в GTA
Моят аромат
« -: Декември 08, 2013, 03:47:52 am »
Какъв парфюм ползвате и смятате ли,че всеки аромат приляга на даден тип човек?
Понякога ти се иска да вървиш на някъде , ей така без да знаеш накъде отиваш. После осъзнаваш, че си тъп като джапанка и се прибираш вкъщи...

Неактивен Garvana

• Закоравял
  • Публикации: 155
  • Рейтинг: +65/-1
  • Безразличен си ми като светофар в GTA
Re: Моят аромат
« Отговор #1 -: Декември 08, 2013, 03:56:51 am »
Тези дни.докато пазарувах коледни подаръци, се заговорих с едно момиче,което работеше в магазин за парфюми и козметика в мола и то ми разказа как всеки аромат бил казвал нещо,и бил за различен тип хора.Разказа ми за GUCCI Guilty серията била харесвана от хора,който не изпитвали вина,а пък VERSACE EROS бил за авантюристично настроените хора.Досега авантюра и аромат сглобяваха в мислите ми уханието на смесено водка и уиски от тежка вечер,аромат съдържащ в себе си мистерия,за една забравена вечер  :D

Лично аз не обичам да използвам само 1 парфюм,така,че като ми свърши шишенцето си купувам нещо,което не съм използвал и така с времето си направих колекция от шишенца  :)
Фаворити са ми GUCCI Guilty и TRUSSARDI Mу Land. В момента използвам Versace EROS.

Женските аромати,които са ми направили най-силно впечатление са -
Yellow Diamond на VERSACE и Aqua Di Giola на ARMANI.
Понякога ти се иска да вървиш на някъде , ей така без да знаеш накъде отиваш. После осъзнаваш, че си тъп като джапанка и се прибираш вкъщи...

Неактивен Lady Lara

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1024
  • Рейтинг: +96/-46
« Отговор #2 -: Декември 08, 2013, 04:09:51 pm »
От известно време си купувам парфюми с формата на клетъчен телефон. Последният който си взех наскоро не прави изключение - Azzaro Duo Women.

В началото на композицията се усещат акорди на грейпфрут, пасифлора (цвете на страстта) и червени ябълки. Сърцевината носи наситените нотки на ванилова орхидея и пачули, а основата добавя акорд на мускус.
Разбира се, всеки аромат приляга на даден тип човек. "Тежките аромати са предназначени  за жени с по-тъмна кожа и черни коси. Блондинките е добре да използват по-леки и свежи аромати. Цветните аромати не са подходящи за жени спортен тип, а прилягат на по-кокетните. Жените спортен тип могат да подчертаят индивидуалността си, използвайки свежи и тревни ухания. В една делова среда се считат за неуместни и не на място екзотичните, “подправените” аромати. Последните подхождат повече на празнична обстановка, където хората се отпускат и забавляват."

"Понякога мълчанието е най-добрият отговор."

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #3 -: Декември 08, 2013, 09:37:45 pm »
Тези дни.докато пазарувах коледни подаръци, се заговорих с едно момиче,което работеше в магазин за парфюми и козметика в мола и то ми разказа как всеки аромат бил казвал нещо,и бил за различен тип хора.Разказа ми за GUCCI Guilty серията била харесвана от хора,който не изпитвали вина,а пък VERSACE EROS бил за авантюристично настроените хора.Досега авантюра и аромат сглобяваха в мислите ми уханието на смесено водка и уиски от тежка вечер,аромат съдържащ в себе си мистерия,за една забравена вечер  :D

Лично аз не обичам да използвам само 1 парфюм,така,че като ми свърши шишенцето си купувам нещо,което не съм използвал и така с времето си направих колекция от шишенца  :)
Фаворити са ми GUCCI Guilty и TRUSSARDI Mу Land. В момента използвам Versace EROS.

Женските аромати,които са ми направили най-силно впечатление са -
Yellow Diamond на VERSACE и Aqua Di Giola на ARMANI.
Дрън-дрън, съгласна съм с това, че ароматите "гoворят", GUCCI Guilty ми е един от любимите, а и сега мн се кефя на черната серия, но тълкуванията й са пълни глупости.

Аз си изхвърлям старите и празни шишенца...
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #4 -: Декември 08, 2013, 09:40:16 pm »
Освен това парфюмът се избира и до някъде според повода, настроението и дори сезона, ако щеш и от начина по-който си облечен ;)

« Последна редакция: Декември 09, 2013, 02:11:30 pm от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #5 -: Декември 09, 2013, 10:36:27 am »
До голяма степен Гарване, подходящият аромат зависи от това как "стои на кожата", тоест от телесната миризма на човек. Един и същи аромат се променя и стои различно на всеки човек.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #6 -: Декември 09, 2013, 10:51:33 am »
От известно време си купувам парфюми с формата на клетъчен телефон.

Тва не прилича точно на телефон, а на женски уред за самозадоволяване.

Неактивен Alito

« Отговор #7 -: Декември 09, 2013, 11:49:18 am »
Две в едно, с позлата.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #8 -: Декември 09, 2013, 11:56:25 am »
Хем оргазъм, хем добър аромат после.

Неактивен Alito

« Отговор #9 -: Декември 09, 2013, 02:51:02 pm »
Романтика ли бе да я опишеш.
SAFER INTERNET