Автор Тема: Не гласувайте!!!  (Прочетена 5466 пъти)

Неактивен kirov13

• Готин
  • Публикации: 415
  • Рейтинг: +99/-10
Re: Не гласувайте!!!
« Отговор #20 -: Май 13, 2013, 08:24:01 am »
Мисля че не четеш какво пиша . Идеята е да се гласува !!! Гласувай за малка партия - която е от млади , умни , знаещи - можещи.
1. Така такива партий ще влязат в парламента
2. Така такива партий ще намалят процента на големите партий
3. Така големите партий ще трябва да се съобразяват с по малките партий - защото ще трябва да се направи коалиция = Управление !
4. Така могат да бъдат чути повече хора - и да се защитават интересите на по голяма част от българите !
5. Това е идеята  на демокрацията - да не се управлява еднолично .
Гънките на мозъка по принцип са невидими, но когато липсват си личи .

Неактивен Alito

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #21 -: Май 13, 2013, 08:26:29 am »
Той не иска да вдене както му казваш. А и не разбира какво се случва. Тубито.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #22 -: Май 13, 2013, 08:32:22 am »
Мисля че не четеш какво пиша . Идеята е да се гласува !!! Гласувай за малка партия - която е от млади , умни , знаещи - можещи.
1. Така такива партий ще влязат в парламента
2. Така такива партий ще намалят процента на големите партий
3. Така големите партий ще трябва да се съобразяват с по малките партий - защото ще трябва да се направи коалиция = Управление !
4. Така могат да бъдат чути повече хора - и да се защитават интересите на по голяма част от българите !
5. Това е идеята  на демокрацията - да не се управлява еднолично .

и коя е тая партия с млади, умни, знаещи и можещи?

Неактивен kirov13

• Готин
« Отговор #23 -: Май 13, 2013, 08:35:44 am »
Ами като няма - направи си бе Тъби ! Такива като теб - умни , знаещи , можещи - красавци ! Нали ти от всичко разбираш , компетентен си на всяка тема . Сигурен съм че са много като теб . Лошото е че всичко е само на думи ... а трябват ДЕЛА.

Неактивен tuby

« Отговор #24 -: Май 13, 2013, 08:37:34 am »
Добре де, Киров, не мога да разбера, хем да съм гласувал за някоя нова партия, хем нямало такава, аз да съм направил... кво точно искаш да кажеш?

Ми да, ще направя партия и ще взема власта. Но тогава ще настанат масови репресии, така че на ваше място не бих се надявал на това.

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #25 -: Май 13, 2013, 08:55:25 am »
В общи линии съм съгласен с Киров. Аз гласувах и ще продължавам да го правя на абсолютно всички избори. Само ще кажа нещо, което една моя позната беше написала - "Как очаквате да има промяна, като във вас самите нищо не се е променило?". Мисля, че много добре описва цялата ситуация и ми хареса като сентенция.
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен tuby

« Отговор #26 -: Май 13, 2013, 09:07:21 am »
Мда, позната ти определено е права. Такава промяна настана, че няма по накъде. Хора, разберете, че тия призиви да гласувате са само и единствено с цел да ви манипулират, да си пуснете бюлетинката и пак да си ги изберете.

Неактивен kirov13

• Готин
« Отговор #27 -: Май 13, 2013, 09:29:56 am »
Тъби ... има една народна поговорка : "Господ на бодлива крава - рога не дава" ! Така че явно партия няма да направиш . Имаш си мнение - и го уважавам. Само че с теб не може да се води диалог - ти приказваш едно и също , без да даваш аргументи. Аз ти посочих моите.
По мое мнение , малките партий сега създадени - имаха нужда от подкрепа. Ясно бе че няма да влязат в парламента. НО ! Лидерите на тези партий , започват да придобиват политически опит. Няма как да искаш неопитни млади политици да са наясно с политиката , с това което защитават , политическите борби ... и мръсните номера в политиката. Трябва им време , да си изяснят стратегийте , да си сплотят електората и да излязат на следващите избори СИЛНИ ! Ти икаш изведнъж да дойде НОВА силна ОСЪЗНАТА партия - която да припознаеш като защитаваща твоите интереси ! Е те такова животно - няма как да се пръкне изведнъж !!!

Неактивен wizard

• Публикации: 1175
  • Рейтинг: +93/-39
« Отговор #28 -: Май 13, 2013, 09:34:14 am »
Естествено, че трябва да се появи партия с ясно изразени политически виждания, защо да гласувам за млади хора, които не знаят какво искат още. Преди да тръгнат да влизат вуправлението трябва да се осъзнаят, да имат ясно изградени принципи и методи за тяхното осъществяане. Да са работили сред обществото, да са го убедили в своите виждания, в своята програма, идеи и т.н. Не да ми се появят там на Орлов мост да покрякат малко и после айде в парламента.
« Последна редакция: Май 13, 2013, 09:43:47 am от wizard »
Времето е в нас и ние сме във времето, то нас обръща и ние него обръщаме

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #29 -: Май 13, 2013, 10:39:15 am »
Ех, какъв живот ни чака сега....и от сега нататък...
Ще махнат и борда, ще си ликвидират дълговете ще ни одрусат яко, ще ни превъртят пак с номинации и деноминации до дъното и...ай с по един здрав отзад-стройте майка България...

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*