Автор Тема: Мъжът харесва ли жената?  (Прочетена 1998 пъти)

Неактивен jullyana190

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 2
  • Рейтинг: +0/-0
Мъжът харесва ли жената?
« -: Април 11, 2013, 02:19:42 pm »
Здравейте. Напоследък ставам свидетел на много мъже около мен, които се свалят с по 5-6-7-8 жени по едно и също време. Единият дори го правеше, докато имаше приятелка, с която ходят четири години и планираха брак. Ако е възможно да харесваш пет жени едновременно, то може ли въобще да се говори, че харесваш някоя от тях? Сигурно аз съм глупава или просто нещо ми липсва, но моля ви, обяснете ми тази мъжка логика! Случва ли се мъж да си хареса някоя определена конкретна жена и да иска точно нея? Или просто им е все едно, могат да правят секс с всяка що-годе добре изглеждаща и в един момент просто решават, че са на 30 примерно, искат да имат деца и се женят? Така формулирано звучи нелепо, но вече започвам това да си мисля, моля ви коментирайте...

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Re: Мъжът харесва ли жената?
« Отговор #1 -: Април 11, 2013, 02:20:59 pm »
дa генерализираш и обобщаваш хората е глупаво и може да доведе едниствено до подобни безумни мисли.
« Последна редакция: Април 11, 2013, 02:23:48 pm от tuby »

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #2 -: Април 11, 2013, 02:54:55 pm »
Здравейте. Напоследък ставам свидетел на много мъже около мен, които се свалят с по 5-6-7-8 жени по едно и също време. Единият дори го правеше, докато имаше приятелка, с която ходят четири години и планираха брак. Ако е възможно да харесваш пет жени едновременно, то може ли въобще да се говори, че харесваш някоя от тях? Сигурно аз съм глупава или просто нещо ми липсва, но моля ви, обяснете ми тази мъжка логика! Случва ли се мъж да си хареса някоя определена конкретна жена и да иска точно нея? Или просто им е все едно, могат да правят секс с всяка що-годе добре изглеждаща и в един момент просто решават, че са на 30 примерно, искат да имат деца и се женят? Така формулирано звучи нелепо, но вече започвам това да си мисля, моля ви коментирайте...

Означава, че на въпросният му дреме само за него си и собственият му кеф и не е влюбен в нито една от горе изброените.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Lady Lara

• Публикации: 1024
  • Рейтинг: +96/-46
« Отговор #3 -: Април 11, 2013, 06:13:29 pm »
Мъжът се нуждае от собствена територия, от собствено пространство и дистанция. Това, че флиртува и с други жени, няма нищо общо с неговата приятелка. Той го прави заради своята мъжественост, а не против нейната женственост. Нищо лично няма против нея. Флиртът не е нищо друго, освен едно признание, че харесваш даден човек, защо не и като един духовен свят. Един допълнителен нюанс от възторгването от живота. Напротив, когато един мъж държи на една жена, тя има място в личния му живот, може да бъде и целият му свят. Но този личен живот, може да промени хода си и да продължи и без нея. Не можеш никого да задържиш насила.
"Случва ли се мъж да си хареса някоя определена конкретна жена и да иска точно нея? "
Ами да, случва се. Харесването е част от божествените, необяснимите неща. Ако мъж, хареса истински някоя жена, той ще "преобърне"  света за да я има.  :)
"Понякога мълчанието е най-добрият отговор."

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #4 -: Април 12, 2013, 06:35:00 am »
Съгласен съм с Лейди Лара. Да харесваш някого не е висша математика, така че не виждам нещо странно ;)
You miss 100% of the shots you don't take