Автор Тема: Какво мислите за празнуването на Хелоуин?  (Прочетена 2803 пъти)

Неактивен Vegal

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
Re: Какво мислите за празнуването на Хелоуин?
« Отговор #10 -: Ноември 01, 2012, 05:53:16 am »
Празник, единствен по рода си в който можеш да се направиш на грозен, мръсен, раздърпан, плашещо...изчадие адово.

Аз го харесвам, защото е единствен, дето можеш да си развихриш фантазията и да се видиш като дух , вещица , скелет , вампирин или каквото си измислиш.
Никак не смятам, че носи някакви мрачни послания-напротив-хората си правят як купон, веселят се пият и се кефят ,
когато не се разпознават.
Какво казва нашата църква-няма значение-нека направят деня на будителите толкова или малко по-забавен за младите хора и тогава да видим.
Освен това , много от нашите празници са насадени, натрапени и без никаква връзка с традиции и дълбоки корени, а конюктурно обслужващи тая или оная власт...
пп-тая година бях като клошар, изкопан току що от гроба-с едни радърпани 5 номера по-широки, съдрани панталони и много гадинки пъплещи из косата и нокти черни и извити....а и с 2 черни предни зъбове... (chuckle)

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #11 -: Ноември 01, 2012, 06:22:18 am »
Ааа, не съм съгласна с последото, на мен ако нещо не ми харесва никой не може да ми го натрапи. Камо ли социалистическото движение. : ) ) )
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #12 -: Ноември 01, 2012, 06:42:15 am »
Ааа, не съм съгласна с последото, на мен ако нещо не ми харесва никой не може да ми го натрапи. Камо ли социалистическото движение. : ) ) )
Ей сегичка те обръснах на сухо!
А, кой удряше крак на 1-ви май?
На 7 ноември/не съм сигурна кога се празнуваше нещо си за октомврийската революция/
А 9-ти септ, а на май пак нещо съветско се е празнувало...
Какви грандиозни митинги , какви трибуни с маймуни-/широко усмихнати/ от които се вижда ,,щастливите овце,, манифестираши за даденото им благоволение да се самозалъгват?
Не съм те разпознала между тях , споко (chuckle), ама то е защото не те познавам.
Сериозно-има такива празници, малко се позамисли!

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен Alito

« Отговор #13 -: Ноември 01, 2012, 06:53:52 am »
Амче, много убаво си беше. (chuckle)  Имаше ред и дисциплина, на мен това ми допада. Други неща не бяха както трябва.

« Последна редакция: Ноември 01, 2012, 07:00:04 am от Alito »
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #14 -: Ноември 01, 2012, 07:53:27 am »
Мен лично ми е много досаден тоя празник, както и свети валентин. Много са ми нагласени и насила натрапени.

Problem solved ;)
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен Alito

« Отговор #15 -: Ноември 01, 2012, 09:46:51 am »
За Американските празници с любоФ:
Breaking news, BBC.

Стрелба по време на парти Halloween в университет в Калифорния. Поне четирима ранени.
линк
« Последна редакция: Ноември 01, 2012, 01:55:57 pm от Alito »
SAFER INTERNET