Автор Тема: Apple  (Прочетена 2702 пъти)

Неактивен Scarface

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
Re: Apple
« Отговор #10 -: Ноември 02, 2012, 09:43:08 am »
За себе си мога да кажа, че предпочетох да дам малко повече за лаптоп Епъл, отколкото за Дел със съвсем малко по-добри параметри.
Какво те накара да дадеш повече пари за Епъл, а не за Дел с малко по-добри параметри?
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #11 -: Ноември 02, 2012, 09:47:28 am »
Реално, никой не може да даде някакви обективни предимства на епъл пред останалите пс-та. Освен "много са хубави" и "много са тънки", което е смешно. А за безумните цени на епъл изобщо не искам да говоря, ама докато има балъци ще има и такива като ябълката.

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #12 -: Ноември 02, 2012, 11:03:20 am »
Вчера имаше конференция на компанията, на която се показаха нови продукти и подобрения на стари такива. Кажете си мнението за компанията и продуктите и, дали ползвате такива и какво е вашето впечатление от тях?
Аз лично ползвам iPhone 4 и MacBook Air и съм много доволен. И от самото устройство и от функциите на софтуера.
Кажете вие сега!

Въпросът е какво ни е мнението, най-общо казано, а не какви са предимствата и недостатъците пред други продукти. Лично на мен ми е все тая какви са предимствата или недостатъците, няма да летя в Космоса с тях или да шофирам по улиците, за да е от някакво съществено значение за живота ми.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #13 -: Ноември 02, 2012, 11:33:00 am »
Реално, никой не може да даде някакви обективни предимства на епъл пред останалите пс-та. Освен "много са хубави" и "много са тънки", което е смешно. А за безумните цени на епъл изобщо не искам да говоря, ама докато има балъци ще има и такива като ябълката.
Ето:
-супер,, тънки,,
за мен показва върхова технология и използване на  нови материали-леки, здрави, елегантни  в това изделие, а те са скъпи.
-хубави обобщава сравнението ми с други мобилни компове  от този клас и  дава идея за емоционален избор-не мога да си купя нещо, което има много ползи и качества , но не ми харесва.

Мисля, че водещото в търговията  е  харесването...
и понякога това повишава цените/лъжем се....хора сме/
Един тъмно винен, иноксов лап топ/загадъчно приглушен матиран блясък/  ми събра очите и поради това, че не събира само моите ...беше доста по-скъп от другите стандартни  с  общоприет сребристо-черен цвят....
Така че...и тука важи правилото:
-по вкуса и цвета .........
пп-Скар и твоя въпрос май засегнах в отговора си
    -Али-мнението ми е-върха са!
Кой знае с какво ще ни изненадат....и зарибят отново...след някоя и др година??
« Последна редакция: Ноември 02, 2012, 11:37:52 am от Vegal »

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен Alito

« Отговор #14 -: Ноември 02, 2012, 03:30:31 pm »
Ако някой не ми обясни на готово за плюсовете и минусите, ми е скучно и досадно да седна да чета, много ми е безинтересно, направо ми е супер тъпо и скучно и най-много да заспя. А и нямам необходимата база за сравнение. Така, че Вега, ако искаш драсни някой ред в тази посока. (happy) Какво те кефи най-много?
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #15 -: Ноември 02, 2012, 04:52:07 pm »
Ако някой не ми обясни на готово за плюсовете и минусите, ми е скучно и досадно да седна да чета, много ми е безинтересно, направо ми е супер тъпо и скучно и най-много да заспя. А и нямам необходимата база за сравнение. Така, че Вега, ако искаш драсни някой ред в тази посока. (happy) Какво те кефи най-много?
Ок.
МАРКАТА ме кефи!
И това казва всичко-качество, дизайн, функция са хай ниво!
Сега се надявам да си се разсънила!

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен G.Zlatev

• Готин
  • Публикации: 301
  • Рейтинг: +16/-0
« Отговор #16 -: Ноември 02, 2012, 04:53:36 pm »
Какво те накара да дадеш повече пари за Епъл, а не за Дел с малко по-добри параметри?
1. Така или иначе си бях наумил да си купя Apple, но те все пак ми направиха отстъпка 15% като студент, така че цената се изравни с тази на Dell - от 2500 лв на 2100.
2. Писна ми от Windows и всичките му глупости и исках да сменя системата
А откъм технически параметри - резолюцията и размера на екрана - 1440/900, 13.3 инча, а за новите с ретина дисплей направо не ми се говори - 2560/1600 резолюция. Работил съм по над 10 часа на него и очите не се измарят. Супер лек - 1.3 кг. С Flash Hard Drive е, а не с дисков хард диск, което значи че работи много по-бързо, реално за 2-3 секунди се включва и зарежда операционната система. Батерията му издържа 5 до 7 часа, зависи как се използва.
А покрива и еко стандартите - корпусът е изцяло алуминиев. Предимствата са много и си струва цената определено, много по-напред са от конкуренцията. Само който не е ползвал Apple той не ги харесва!
умният не казва и половината от това, което знае, а простият не разбира и половината от това, за което говори

Неактивен Alito

« Отговор #17 -: Ноември 02, 2012, 04:59:22 pm »
Да, сега Златев като обясни по-подробно се разсъних напълно.
SAFER INTERNET