Автор Тема: Apple  (Прочетена 2749 пъти)

Неактивен G.Zlatev

• Готин
  • Публикации: 301
  • Рейтинг: +16/-0
Apple
« -: Октомври 24, 2012, 06:54:43 pm »
Вчера имаше конференция на компанията, на която се показаха нови продукти и подобрения на стари такива. Кажете си мнението за компанията и продуктите и, дали ползвате такива и какво е вашето впечатление от тях?
Аз лично ползвам iPhone 4 и MacBook Air и съм много доволен. И от самото устройство и от функциите на софтуера.
Кажете вие сега!
умният не казва и половината от това, което знае, а простият не разбира и половината от това, за което говори

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Re: Apple
« Отговор #1 -: Октомври 24, 2012, 08:02:43 pm »
Не ползвам продукти на епъл и съм убеден, че от ползването на епъл продукти се затъпява. Като цяло мнението ми е крайно отрицателно.

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #2 -: Октомври 25, 2012, 06:27:15 am »
Не, не ползвам и едва ли някога ще ползвам. Някои от продуктите им не са лоши, но не намирам и смисъл за себе си в някои от тях. За какво ми е iPad, например? За мен смисълът на iPad е да покажеш, че можеш да си позволиш iPad ;)
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #3 -: Октомври 25, 2012, 08:31:37 am »
Готини са, и ме кефят основно заради екрана и дизайна.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #4 -: Октомври 31, 2012, 08:25:18 pm »
Имам един въпрос избиването на комлекси и малка пишка чрез големи "джипове" сега на телефони и подобни джаджи ли се измести ?
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Aristokrat

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 30
  • Рейтинг: +9/-0
« Отговор #5 -: Октомври 31, 2012, 08:41:35 pm »
За мен смисълът на iPad е да покажеш, че можеш да си позволиш iPad ;)
Подкрепям с 2 ръце! Консуматорско общество,ОК,но нека поне се консумира малко по-умно. Аман от демонстрации :)
Има няколко вида чай - чай ся.... чай малко.... чай тук.... чай там....чай шукарие!

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #6 -: Ноември 01, 2012, 06:00:30 am »
Подкрепям с 2 ръце! Консуматорско общество,ОК,но нека поне се консумира малко по-умно. Аман от демонстрации :)
Защо, бе?
В твоя пост май има малко завист...
Аз бих казала-да се консумира малко по-евтино...
Имам лап топ на Епъл..и се кефя...многоооооо, ама не ми личи !

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #7 -: Ноември 01, 2012, 06:28:44 am »
Не може ли на човек да му харесват, защо трябва да е свързано с избиване на комплекси? Красиво са направени и са като смарт играчка, забавно е да ги използваш. Освен функциите им това също е било заложено в идеята при разработването им. Давайте сега цял живот да натискаме някакви твърди клавиши, мазоли да ни излязат за да напишем нещо и да се кьоравиме в някакви миниатюрни черно-бели екранчета.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен G.Zlatev

• Готин
  • Публикации: 301
  • Рейтинг: +16/-0
« Отговор #8 -: Ноември 01, 2012, 10:17:13 pm »
Имам един въпрос избиването на комлекси и малка пишка чрез големи "джипове" сега на телефони и подобни джаджи ли се измести ?
Браво много правилно и не-комплексарско становище. Просто съм "очарован" от начина на мислене на някои хора.
За себе си мога да кажа, че предпочетох да дам малко повече за лаптоп Епъл, отколкото за Дел със съвсем малко по-добри параметри. Имал съм HP, Compaq, Acer, но от Apple по-добро няма, въпреки високата цена.
умният не казва и половината от това, което знае, а простият не разбира и половината от това, за което говори

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #9 -: Ноември 02, 2012, 05:20:11 am »
Компютрите на Епъл, са скъпи навсякъде, но там където се правят има разни отстъпки, промоции, бонуси и ако човек следи-може да си вземе качествена машина без да се набутва толкова.
Скъпи са, но си заслужава-ултра тънки с много добри параметри.
Единствен минус им дават зелените, че материалите от които са направени са трудно разградими  и че са обосновано скъпи.
Но като се мине малко време , ще паднат цените, вече продават милиони от тях....
« Последна редакция: Ноември 02, 2012, 05:26:44 am от Vegal »

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*