Автор Тема: Смятам че имам проблем с секса :/ свършвам бързо ;(..  (Прочетена 14176 пъти)

Неактивен petrov_belota

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 35
  • Рейтинг: +1/-0
Здравейте,Аз съм на 16 години имам сериозна връзка от 1 година и няколко месеца  и от 2-3 месеца съм сексуално активен правил съм го 3-4 пъти,но открих че прекалено лесно се въжбуждам само от докосване или целувка .. това не е проблем (даже е суперр) .. проблема е че свършвам почти толкова бързо колкото и го вдигам свършвам за по 1 минута 2 даже веднъж за няколко секундии ...правил съм го с презерватив,без презерватив няма никаква разлика с дълга любовна игра същата работа.. .. Не вижте мен не ме бърка .. аз си свършвам и ми е кеф ,но момичето ми си остава незадоволено а аз много си я обичам ии искам да е доволна (ест я довършвам с пръсти или там френска любов ) но на мен ми е гадно .. :/ чак нямам желание да правя секс като знам че за няколко секунди всичко ще свърши и пак ще се изложа . Моля ви да ми помогнете да кажете методи,трикчета,техники. начин на мислене и такива работи може и лекарства някви но мисля че съм млад за да използвам лекарства за това.. МОЛЯ ВИ ЗА ПОМОЩ ;(..
Пич не е страшно, че свършваш бързо, страшно е, че не ти става за 2ри и 3ти тур..
И аз свършвам 1вия път бързо (затова предпочитам да свърша 1во на чикия или свирка) и след това да започна секс да правя ... Гаранция ти давам, че 2рия път няма да свършиш за 1/2 мин :D Накарай приятелката ти да ти врътне един фортук и след това я почвай :)))
Там където обществото е порочно, справедливост - НЯМА !!!