Автор Тема: Смятам че имам проблем с секса :/ свършвам бързо ;(..  (Прочетена 14175 пъти)

Неактивен askme

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 4
  • Рейтинг: +2/-2
Здравейте,Аз съм на 16 години имам сериозна връзка от 1 година и няколко месеца  и от 2-3 месеца съм сексуално активен правил съм го 3-4 пъти,но открих че прекалено лесно се въжбуждам само от докосване или целувка .. това не е проблем (даже е суперр) .. проблема е че свършвам почти толкова бързо колкото и го вдигам свършвам за по 1 минута 2 даже веднъж за няколко секундии ...правил съм го с презерватив,без презерватив няма никаква разлика с дълга любовна игра същата работа.. .. Не вижте мен не ме бърка .. аз си свършвам и ми е кеф ,но момичето ми си остава незадоволено а аз много си я обичам ии искам да е доволна (ест я довършвам с пръсти или там френска любов ) но на мен ми е гадно .. :/ чак нямам желание да правя секс като знам че за няколко секунди всичко ще свърши и пак ще се изложа . Моля ви да ми помогнете да кажете методи,трикчета,техники. начин на мислене и такива работи може и лекарства някви но мисля че съм млад за да използвам лекарства за това.. МОЛЯ ВИ ЗА ПОМОЩ ;(..

Неактивен borkos

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
Re: Смятам че имам проблем с секса :/ свършвам бързо ;(..
« Отговор #1 -: Септември 09, 2012, 02:38:48 am »
Има поне 10 такива теми,моя съвет е напии се.
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #2 -: Септември 09, 2012, 11:17:21 am »
може и лекарства някви но мисля че съм млад за да използвам лекарства за това.. МОЛЯ ВИ ЗА ПОМОЩ ;(..
Ти и за секс без презерватив си млад, ама явно не те спира ;) иначе наистина из форума има още доста такива теми, поразрови се. Принципно имам наблюдения, че в 99% от случаите проблемът е в главата. Според мен не е лошо да се консултираш със сексолог, той може най-добре да ти помогне.
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен Aristokrat

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 30
  • Рейтинг: +9/-0
« Отговор #3 -: Септември 09, 2012, 07:18:40 pm »
Стига де,хора. Какви медикаменти,какъв сексолог - на 16 е,нормално е да свършва бързо. Scarface обаче е много прав - без гумичка още ти е рано. Първо се научи да се контролираш.
Бих те посъветвал изобщо да не мислиш за свършването. Самата мисъл за свършване задейства процеси в мозъка,които ускоряват процеса на свършване. Опитай се да мислиш единствено за нейното удоволствие,докосвай я повече,удължи любовната игра - така не само тя ще се отпусне,а и ти! Може би и това е най-важното - просто се отпусни. Като усетиш,че наближава да свършиш - смени темпото,ъгъла,или просто излез от нея и я целуни. И помни - всеки е минал през това,нормално е!
« Последна редакция: Септември 09, 2012, 07:24:12 pm от Aristokrat »
Има няколко вида чай - чай ся.... чай малко.... чай тук.... чай там....чай шукарие!

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #4 -: Септември 10, 2012, 01:44:45 pm »
Кво ще рече без гумичка му е рано.Аз съм на 23 и на мен без гумичка ми е рано и колкото пъти го правя ,после все бягам до някоя аптека в 3-4 ам.
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #5 -: Септември 14, 2012, 07:13:57 am »
Its normal

Неактивен askme

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 4
  • Рейтинг: +2/-2
« Отговор #6 -: Септември 14, 2012, 09:10:36 pm »
Значи е нормално така ли ? да не се притеснявам толкова.. ?Еми да ии аз смятам че без гумичка ми е ранно даже ме спаси веднъж.. така казвате че проблема навярно е във неопита при секс ли  ?хах смятам че ми е малко ранно за сексулог. А доколкото да се разровя из форума нищо не намерих .. ако може да ми дадете линкове мс предварително .. Или някакви тренировки и методи или нещо от този род . Разбрах че не трябва да мисля за самото свършване,но за какво да мисля ? Малко помощт хора искам да задоволявам приятелката ми добре..

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #7 -: Септември 15, 2012, 05:56:26 am »
Кво значение има 30 секунди, 1 минута или  1 час? Важна е любовта!

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #8 -: Септември 15, 2012, 10:15:24 am »
Важен е сексът! Мани я ти любовта...
« Последна редакция: Септември 15, 2012, 10:45:03 am от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Aristokrat

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 30
  • Рейтинг: +9/-0
« Отговор #9 -: Септември 16, 2012, 09:29:40 pm »
Tuby,сексът е един прекрасен начин да изразиш любовта си,пък без него..не е пълноценно. А момчето като го гледам му дреме за любовта,иска гаджето му да се чувства добре в леглото. А какво по-хубаво от една жена,която е щастлива заради секса с теб?! Какво по-красиво има от погледа на жена,докато свършва? А това,повярвай ми,няма да стане за 30 секунди. Askme, промени начина си на мислене и отношението си към секса,и съм сигурен,че ще останеш очарован от резултата. А жена,която я накараш да лети в небесата,бъди сигурен - и теб ще те изпрати там!
Има няколко вида чай - чай ся.... чай малко.... чай тук.... чай там....чай шукарие!