Автор Тема: Проблем!!!Връзка с омъжена жена с дете!!!  (Прочетена 13096 пъти)

Неактивен Alito

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
Re: Проблем!!!Връзка с омъжена жена с дете!!!
« Отговор #30 -: Август 27, 2012, 09:14:20 am »
sersemin Всеки си има своята гледна точка, аз не искам да мисля и да се тревожа за това, че някой ден ще бъда заменен, това е допълнителна негативна мисъл на фона на целия негативизъм около нас, която би ме обременила значително... По-скоро искам да мисля в посока с какво мога да бъда значим в отношенията си с даден човек, отколкото да мисля, че съм заменим! Проблем в нашето общество е негативното мислене, огромен дефицит има на позитивно мислене! Надявах се, че в този форум ще има повече хора, които да споделят опита си взет от конкретна ситуация, как са се справили с проблема,  а не да чета банални фрази и клишета, които вече съм чувал. Имаме един период, наречен живот, който е твърде недостатъчен за да го пропиляваме в чакане и пускане по течението... Надявам се да ме разбиреш правилно.

Къде видя банални фрази и негативизъм.
Не разбирам какво очакваш да чуеш.
Банална фраза е, че някои е идеален, пък друг е по-малко идеален или, че някои е съвършен, пък друг е по-малко съвършен. Това са клишета.
Влюбен си, идеализираш, явно имаш нужда от това, всеки сам насочва мисленето и действията си. Това е идеалната жена за теб, за някой друг може да е най-несъвършената.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен SHANO

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 10
  • Рейтинг: +4/-5
« Отговор #31 -: Август 27, 2012, 10:41:39 am »

П.П. Единственият човек, който може да ти отговори на въпросите е тя самата. Явно се тормозиш от цялата ситуация, затова според ме тр да я хванеш на къс пас и да я накараш да ти отговори точно, ясно и искрено според нея ти къде точно се намираш в житейските й планове. Просто я попитай вс онова, което те тормози.
Mishunka Въпросите са зададени, отговорът липсва, там е проблема. Чакам отговора, а тук търся мнения...
Това, което проумях, е прекрасно! От там си правя извод, че и това, което не съм проумял, е прекрасно, въпреки, че знанието е добродетел... :)

Неактивен Alito

« Отговор #32 -: Август 27, 2012, 10:52:43 am »
Вместо да давате минуси, се замислете за това, което съм написала, дали ви харесва или не, не е там въпроса. Логично е да не ви хареса.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #33 -: Август 27, 2012, 10:58:39 am »
 (ooops) Ей, SHANO!
Виждам, че си упорит!
Няма непревземаема крепост!
Бъди повече настоятелен, щом това е твоята крепост-атакувай, постоянно!
Тя се колебае, което значи , че ще променя мнението си много пъти, под влияние на по-силните мотиви, на по-яките атаки и....обходни анастомизи/ако пътя ти напред е препречен, заобиколи, мини отзад, отстрани, отгоре!/
Свестен пич си, дано си и толкова силен, не ми се иска пак за проблемите..да си говорим, а и ти каза, че подкрепа не е да разубеждаваш, каквото правим всички ние тука, а да дадеш съвет-искрен и добронамерен.
Намери подхода и ...успех!
Отвоювай си я!
.

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен Alito

« Отговор #34 -: Август 27, 2012, 11:00:59 am »
Не, упоритост, а самочувствието му е проблема на него, но го приема за плюс, а не за минус. Затова и праска минуси на поразия и игнорира мнения. :D
Той затова се е зарибил толкова, защото въпросната жена не е достъпна за него на 100%, явно е голяма тръпка това и предизвикателство за него.
« Последна редакция: Август 27, 2012, 11:16:48 am от Alito »
SAFER INTERNET

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #35 -: Август 27, 2012, 01:30:27 pm »
Mishunka Въпросите са зададени, отговорът липсва, там е проблема. Чакам отговора, а тук търся мнения...

Ами аз си казах мнението, ти вече си прецени колко голямо може да е търпението ти и дали си заслужава. В крайна сметка, накрая ти взимаш решението.
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...