Автор Тема: Проблем!!!Връзка с омъжена жена с дете!!!  (Прочетена 13107 пъти)

Неактивен Vegal

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
Re: Проблем!!!Връзка с омъжена жена с дете!!!
« Отговор #20 -: Август 25, 2012, 11:41:26 am »
Да срещнеш уникален човек и то умножено по 100 в днешно време се случва рядко, изключително рядко. 
...........................
лейди Лара, уникален-значи ЕДИНСТВЕН, НЕПОВТОРИМ........
Защо ще умножаваме по 100 нещо, дето е единствено? Да стане по-достъпно? или обратното-
 да стане космически или галактически неповторимо???
А, тогава как ще го срещнем?  (chuckle) (chuckle) (chuckle)

Пп-
Какво в същност каза и какво искаше да кажеш?

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #21 -: Август 25, 2012, 01:12:46 pm »
Съгласна съм.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен SHANO

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 10
  • Рейтинг: +4/-5
« Отговор #22 -: Август 25, 2012, 07:06:18 pm »
tuby, каква ти е гаранцията за безпроблемност, ако си с жена без дете?
wizard, човек по своята същност е животно! Аз не искам тази жена като завоевание или предмет, който просто ще ми стои в къщата. За мен това е човек с когото бих прекарал остатъка от живота си.  Това е човек за когото бих се жертвал многократно, за когото бих направил всичко, преди да направя каквото и да било за себе си. За мен този човек е изгубената половина на моята същност!!! Всеки казва, че има милиони други по света, но избираш винаги една...
Това, което проумях, е прекрасно! От там си правя извод, че и това, което не съм проумял, е прекрасно, въпреки, че знанието е добродетел... :)

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #23 -: Август 25, 2012, 07:19:20 pm »
Какъв е проблема тогава, изчакай и нещата могат да се променят, когато тя е готова.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен sersemin

• Опитен играч
  • Публикации: 503
  • Рейтинг: +33/-23
« Отговор #24 -: Август 26, 2012, 01:57:06 pm »
tuby, каква ти е гаранцията за безпроблемност, ако си с жена без дете?
wizard, човек по своята същност е животно! Аз не искам тази жена като завоевание или предмет, който просто ще ми стои в къщата. За мен това е човек с когото бих прекарал остатъка от живота си.  Това е човек за когото бих се жертвал многократно, за когото бих направил всичко, преди да направя каквото и да било за себе си. За мен този човек е изгубената половина на моята същност!!! Всеки казва, че има милиони други по света, но избираш винаги една...

Звучиш като влюбен пубертет.Няма незаменими хора-странно че не си го осъзнал още. Искаш я защото ти се дърпа в момента.Човек няма изгубена половина, а и ти другите милиони не ги познаваш нали?:)

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #25 -: Август 26, 2012, 02:19:57 pm »
Мисля, че това е една от многото теми, в които питащият хем търси помощ, хем не признава мнения, които са различни от това, което на него ми се иска.

wtf, man

Неактивен SHANO

• Новодошъл
  • *
« Отговор #26 -: Август 26, 2012, 08:55:24 pm »
Питащия приема и признава помоща, която се изразява с мненията ви!!! Старите хора са казали: птичката веднъж каца на рамото... Мисля да се вслушам в съвета на Alito и да почакам известно време. Защото, ДА влюбен съм и ДА искам я!!! Полежалавам на всеки да го изпита истински. Може да звуча като пубертет, но поне знам какво искам и, ако започна да мисля от гледна точка, че няма незаменими хора, то аз винаги ще бъда заменим... Искам да направя нещо, отколкото да не направя нищо, защото е по лесно... Някои клишета не ми пасват.
Това, което проумях, е прекрасно! От там си правя извод, че и това, което не съм проумял, е прекрасно, въпреки, че знанието е добродетел... :)

Неактивен sersemin

• Опитен играч
  • Публикации: 503
  • Рейтинг: +33/-23
« Отговор #27 -: Август 27, 2012, 04:39:05 am »
Питащия приема и признава помоща, която се изразява с мненията ви!!! Старите хора са казали: птичката веднъж каца на рамото... Мисля да се вслушам в съвета на Alito и да почакам известно време. Защото, ДА влюбен съм и ДА искам я!!! Полежалавам на всеки да го изпита истински. Може да звуча като пубертет, но поне знам какво искам и, ако започна да мисля от гледна точка, че няма незаменими хора, то аз винаги ще бъда заменим... Искам да направя нещо, отколкото да не направя нищо, защото е по лесно... Някои клишета не ми пасват.

Човече,всеки е заменим.Мъжа и също се е оказал заменим.Като и писне от теб и затънете в битовизми ще смени и теб.Ако бях на твое място бих се тревожил да не се окажа на мястото на мъжа и някой ден.

Неактивен SHANO

• Новодошъл
  • *
« Отговор #28 -: Август 27, 2012, 05:24:36 am »
Човече,всеки е заменим.Мъжа и също се е оказал заменим.Като и писне от теб и затънете в битовизми ще смени и теб.Ако бях на твое място бих се тревожил да не се окажа на мястото на мъжа и някой ден.
sersemin Всеки си има своята гледна точка, аз не искам да мисля и да се тревожа за това, че някой ден ще бъда заменен, това е допълнителна негативна мисъл на фона на целия негативизъм около нас, която би ме обременила значително... По-скоро искам да мисля в посока с какво мога да бъда значим в отношенията си с даден човек, отколкото да мисля, че съм заменим! Проблем в нашето общество е негативното мислене, огромен дефицит има на позитивно мислене! Надявах се, че в този форум ще има повече хора, които да споделят опита си взет от конкретна ситуация, как са се справили с проблема,  а не да чета банални фрази и клишета, които вече съм чувал. Имаме един период, наречен живот, който е твърде недостатъчен за да го пропиляваме в чакане и пускане по течението... Надявам се да ме разбиреш правилно.

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #29 -: Август 27, 2012, 06:00:24 am »
И какво ще чакаш?
Не искаш да слушаш банални фрази, но са те зарязали с една от най-баналните. Според мен жената е взела максимума от връзката ви и е решила да я прекрати. След като нещата са се задълбочили толкова от твоя, а и явно и от нейна страна, но накрая се е приземила малко и е решила да остане с бащата на детето си.
Ти от къде си сигурен, че ти е казвала истината за ситуацията в семейството си? Може вс да е предтекст, за да се оправдае пред дугите и пред себе си? Може да мисли, че не ставаш за баща. Но според мен просто й се иска нещата да си продължават по старому - ти да си любовника към, който се е привързала и да се виждате от време на време.

П.П. Единственият човек, който може да ти отговори на въпросите е тя самата. Явно се тормозиш от цялата ситуация, затова според ме тр да я хванеш на къс пас и да я накараш да ти отговори точно, ясно и искрено според нея ти къде точно се намираш в житейските й планове. Просто я попитай вс онова, което те тормози.

« Последна редакция: Август 27, 2012, 06:12:32 am от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...