Автор Тема: Проблем!!!Връзка с омъжена жена с дете!!!  (Прочетена 12953 пъти)

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Re: Проблем!!!Връзка с омъжена жена с дете!!!
« Отговор #10 -: Август 24, 2012, 06:34:32 am »
Пич, дръж се мъжки.

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #11 -: Август 24, 2012, 06:37:07 am »
Аз нямам опит в същата ситуация, но все си мисля, че рано или късно подобни връзки просто приключват безславно. Причините може да са безброй и като цяло съм съгласен с поста на Вегал. Пренасочи енергията си и се фокусирай върху нещо друго за момента - дали ще е новата ти работа, дали ще е нещо различно, ти си знаеш. Тази те е разкарала, OK - next ;)
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #12 -: Август 24, 2012, 06:41:12 am »
Серсемин и аз мислех, че няма жена, която да се среща с безработен мъж, поради простата причина, че повечето които са били около мен за дълго или за кратко, са търсели винаги някаква материална сигурност, но в този случай не беше така, тя си има апартамент, кола, добра работа и винаги се е оправяла сама. От известно време съм я оставил на спокойствие, но пък тя започна да ми звъни  да се видим... и... видяхме се, отново абсолютно същото, нищо не можела да ми обещае на този етап, не знае какво щяло да стане утре, аз съм заслужавал много повече от това, което тя можела да ми даде... а бе не знам какво да си мисля, пълен BURN OUT!!! Имам нова работа, в която трябва да се фокусирам, но на всяка среща с клиент се усещам как ми бягат мислите... Направо не съм аз!

Злоупотребява, защото и позволяваш и тя го усеща. Удобен си и. Не се занимавай, съвсем ще ти се качи на главата.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен SHANO

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 10
  • Рейтинг: +4/-5
« Отговор #13 -: Август 24, 2012, 02:46:10 pm »
tuby, дай малко конкретика и яснота за думата "мъжки", защото има разлика от мъж до мъж, съответно и от жена до жена...  sersemin, тези резултати, които си прочел, за това проучване са на база някакво статистическо или социологическо проучване и не бих казал, че мога да се повлияя от тях, защото статистиката не е точна наука и другото, което не е ясно какви хора са анкетирани, на каква възраст са, засегнати ли са по някакъв начин пряко или непряко, какви хора са като цяло, с какво мислене, мнението, което са изказали по време на проучването може да е повлияно емоционално, въобще методите, които са използвани са твърде неясни, не мога да го приема за факт, най-малкото защото всеки един от нас е абсолютно индивидуален във всеки един аспект от своето съществуване... Някой каза, че така й е по-лесно... Не бих казал, че и е по-лесно от гледна точка на това, че я познавам до голяма степен и знам, че нейните социални контакти се свеждат до 10-15 човека. Хора с които си общува до някаква степен, но не споделя!!! Казвам, че всеки един от нас е уникален по своята същност, а за мен тя е умножено по 100 и не бих искал да избирам просто ей така лесния начин, най лесно е и то си е заложено в природата ни да се отказваме. Това си е мое мнение и тълкование, не ме разбирайте погрешно, не искам и да засегна някого, просто имах нужда чуя различни мнения и гледни точки, но на база някакъв опит, преживяване, справяне с проблема и т.н.
Това, което проумях, е прекрасно! От там си правя извод, че и това, което не съм проумял, е прекрасно, въпреки, че знанието е добродетел... :)

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #14 -: Август 24, 2012, 05:11:59 pm »
Е, това си е типично мъжко поведение, напълно мъжки си се държиш, да гониш и покоряваш когато ти се дърпат. Казах още в началото, жената си я бива в игричките и манипулациите. Хем не слага точка и край, хем те държи в напрежение, хем не дава никаква яснота.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен wizard

• Публикации: 1175
  • Рейтинг: +93/-39
« Отговор #15 -: Август 24, 2012, 06:49:48 pm »
Е, това си е типично мъжко поведение, напълно мъжки си се държиш, да гониш и покоряваш когато ти се дърпат. Казах още в началото, жената си я бива в игричките и манипулациите. Хем не слага точка и край, хем те държи в напрежение, хем не дава никаква яснота.
и кое му е мъжкото на това по скоро е животинско
Времето е в нас и ние сме във времето, то нас обръща и ние него обръщаме

Неактивен Glrk

• Опитен играч
  • Публикации: 703
  • Рейтинг: +7/-0
  • Take a Look In The Mirror
« Отговор #16 -: Август 24, 2012, 09:56:45 pm »
Мъжкото, Уизърде, е да ОТСТОЯВАШ това към което се стремиш. Мъжко е да не се отказваш туко-така. Но за конкретния случай са намесени не само ТИ и ТЯ. Според моето НЕкомпетентно менение, тя се притеснява най-много от това, че ако продължите детето ще трябва да има нов баща. А това определено не е малка стъпка.
Животът на боговете е сляпата вяра на онези, които им се кланят
#####################################
Религията е просто поредната Мафия

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #17 -: Август 24, 2012, 11:02:38 pm »
Да бееее, ще взимаш жена с дете. Това е 100% гаранция за проблем. Не знам кви са тия криворазбрани принципи за мъжественост от гирк, но ще му напомня, че не живеем в ренесанса и мъжете не е нужно да се правим на клоуни, че да се харесаме на жената.

Тва е положението човек, не е сигурна жената, не е наясно със себе си, оставяш я  да се оправя и тва е. Не виждам защо трябва да се подлагаш на тия мъки. Ще страдаш там 2-3 месеца и ще я забравиш, на всички ни се е случвало. Къв е смисъл да си удължаваш агонията?

Неактивен Lady Lara

• Публикации: 1024
  • Рейтинг: +96/-46
« Отговор #18 -: Август 25, 2012, 09:33:20 am »
Да срещнеш уникален човек и то умножено по 100 в днешно време се случва рядко, изключително рядко.  След дадената от теб яснота  разбрах, че жената с детето е много специална в твоя живот и е съвсем естествено да се опиташ да я задържиш. И на нея никак не и е лесно. Чувствата са били силни, взаимни и споделени. Но по закона на Мърфи, точно когато човек се чувства най-щастлив се намесва силата на обстоятелствата: токсични хора от обкръжението, морални дилеми, страх от бъдещето.  След това се появяват проблеми и проблемчета, които се заплитат  в сложен гордиев възел. Как ще бъде разплетен -може да покаже само времето. Хубаво е, че мислиш да се фокусираш върху новата си работа. Понякога е по добре да оставим временно нещата на автопилот, отколкото да направим някоя грешна стъпка.
"Понякога мълчанието е най-добрият отговор."

Неактивен wizard

• Публикации: 1175
  • Рейтинг: +93/-39
« Отговор #19 -: Август 25, 2012, 10:36:59 am »
Мъжкото, Уизърде, е да ОТСТОЯВАШ това към което се стремиш. Мъжко е да не се отказваш туко-така. Но за конкретния случай са намесени не само ТИ и ТЯ. Според моето НЕкомпетентно менение, тя се притеснява най-много от това, че ако продължите детето ще трябва да има нов баща. А това определено не е малка стъпка.
ако се харесват и си допадат обясни ми, защо е необходимо да се отстоява нещо и да се преследват като някакви животни ? На мен такива игрички ми вдъхват недоверие
« Последна редакция: Август 25, 2012, 01:57:51 pm от wizard »
Времето е в нас и ние сме във времето, то нас обръща и ние него обръщаме