Автор Тема: Проблем!!!Връзка с омъжена жена с дете!!!  (Прочетена 13097 пъти)

Неактивен SHANO

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 10
  • Рейтинг: +4/-5
Здравейте, не открих подобна тема, в която да споделя недоумението си, моля да ме извините, ако има такава. Абсолютно девствен потребител съм в този сайт и като цяло в подобни сайтове и форуми, така че, ако бъркам нещо съм отворен към критики без да се засягам. Та да споделя проблема си...

Връзката ни беше 1 година, в буквалния смисъл на думата перфектна! В началото не го обмислях за нещо сериозно, по скоро не ангажираща, с оглед на това, че все пак е семейна, но се стигна до там, че й предложих и брак. Говорихме, обсъждахме, тя иска да се разведе, познаваме се с детето и, което също е ОК с тази връзка, започнах да градя планове така да се каже, но изведнъж всичко се преобърна на 360 градуса. Предтекстът на нашата раздяла беше, че детето и е на такава възраст, че има нужда от майка си и тя не може да не е до нея поне докато не порасне до толкова, че да се оправя сама. Много рязко се отдръпна без дори да каже каквото и да било. Не влизам в подробности, че историята е като за роман, само дето не му знам края... Проблемът всъщност е, че не казва на 100%, че се разделяме и край, аз го казвам, а тя пък не го отрича. Имала нужда да остане сама със себе си, не можела да ми даде това, което искам, нищо не можела да ми обещае, не знае какво ще стане след години и т.н. Това го казва след няколко опита аз да се видя с нея за да поговорим, защото съм в пълно неведение и недоумение. Та въпросът ми е някой може ли да сподели нещо, което да ми подреди пъзела, че ще се побъркам вече, вариянта с 3-ти мъж отпада...
Това, което проумях, е прекрасно! От там си правя извод, че и това, което не съм проумял, е прекрасно, въпреки, че знанието е добродетел... :)

Неактивен Alito

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
Re: Проблем!!!Връзка с омъжена жена с дете!!!
« Отговор #1 -: Август 23, 2012, 09:08:28 am »
Този роман е доста срещан роман, сигурно 90% попадат в подобно положение в някакъв момент от брака си. Манипулират те доста умело явно. Аз ако съм не бих се занимавала повече, но ти явно търсиш силни емоции и съм сигурна, че няма да се откажеш. Сагата може доста дълго да продължи. Жената си търси просто оправдания, за да не бъде с теб.
Варианта с 3-ти мъж не знам защо да отпада.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #2 -: Август 23, 2012, 09:19:11 am »
Aз не разбрах точно какъв е въпроса? Ако се чудиш, че жена те мотае, не ти казва нещата в очите, кара те да си в недуомение, причинява ти липса на сън с поведението си, осъзнава че страдаш, но не прави нищо по въпроса - ами няма нищо чудно. Това си е нормално женско поведение.

Моя съвет - спираш да й обръщаш внимание.

Неактивен Lady Lara

• Публикации: 1024
  • Рейтинг: +96/-46
« Отговор #3 -: Август 23, 2012, 09:57:24 am »
За да има връзка са нужни двама.  Въпросната омъжена жена с дете „имала нужда да остане сама със себе си“. Това в прав текст означава, че е оттеглила чувствата си, оттегли и ти своите. Знам, че е лесно да се каже и да се дават съвети, но ще се справиш с пъзела. Тук помагат и някои положителни философии като: „човек не знае какво печели когато губи и какво губи когато печели“, „най-хубавото винаги предстои“, „всяко зло за добро“ и т.н. Съсредоточи се върху плюсовете от ситуацията: „оставаш напълно свободен, без очаквания  да й предложиш брак, без притеснения как ще се запознаеш с родителите й и без да си взимате куче.“

"Понякога мълчанието е най-добрият отговор."

Неактивен tristram

• Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
« Отговор #4 -: Август 23, 2012, 01:13:08 pm »
ай сиктир, за всякакви теми е, но такива се срещат най-често! няма лошо... човека иска помощ, който може да помага! :)

аз нямам опит в такива ситуации, но и според мен явно жената по някаква причина вече не иска да е с теб, може би си ги взел нещата твърде на сериозно, а тя е искала просто разнообразие знае ли човек...

Неактивен SHANO

• Новодошъл
  • *
« Отговор #5 -: Август 23, 2012, 07:47:18 pm »
Ще задам малко яснота, през целия този едногодишен период, в който бяхме буквално неразделни, имахме нужното време да се опознаем един друг в много аспекти, тя живее с мъжа си и детето си в един апартамент, като комуникира със съпруга си само за неща свързани с детето или за някакви разходи по домакинството, по нейни думи като със съквартирант, с който не се засичат почти... От друга страна, през цялото време на ми беше грижа това, че тя почти не се вижда с дъщеря си, но винаги ми е казвала да не се притеснявам за това, дъщеря и я търси само когато има нужда от пари или да си поговорят за нещо. в последствие при мен омина това притеснение относно детето, в смисъл, когато има нещо да свърши или да се погрижи за детето винаги ми е казвала и аз съм бил ОК. В началото аз работех, но стана така, че останах без работа и имах сериозно притеснение относно това, че останах и без доходи, но тя винаги ме успокояваше да не се притеснявам, че ще си намеря работа и най-важното, че винаги ще е до мен, което си беше така, няма да лъжа буквално си ме издържаше няколко месеца... Освен това направи доста вложения по апартамента, който съм наел и по мен самия... Мисълта ми е, че тези неща ме накараха да повярвам, че тя наистина иска да е с мен, правехме планове да ходим на почивки насам-натам и така лека полека нещата стигнахо до там, че аз и предложих брак... а тя пък взе че прие! И изведнъж край... А варианта с 3-мъж отпада наистина, не че не съм си го помислял (това беше и причина да се стига до повишаване на тон от нейна страна, наистина много се беше засегнала само, защото съм си го бил помислил), понеже ми се е случвало и друг път си направих труда да си осигуря тази информация, така че на 100% няма 3-ти мъж. Така че все още недоумявам поведението, в което тази прекрасна жена се движи със 100км. в час напред и всичко е чудесно, изведнъж тръгва с 300-500км. в час назад без да намали... (образно казано) Няколко пъти се опитах да говорим, но тя няма и не иска да ми каже реалната причина, а за мен е неприемлив варианта в който тя ще се отдаде само на детето си докато, то не достигне възрастта, в която само да се справя с живота си!!! Та това беше и поводът да се реша да се регистрирам в този форум...
Това, което проумях, е прекрасно! От там си правя извод, че и това, което не съм проумял, е прекрасно, въпреки, че знанието е добродетел... :)

Неактивен sersemin

• Опитен играч
  • Публикации: 503
  • Рейтинг: +33/-23
« Отговор #6 -: Август 23, 2012, 08:17:40 pm »
И да си дойдем пак на темата че 3/4 от жените не биха се срещали с мъж без работа,както вече са установили британски учени:))))))))))))))

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #7 -: Август 23, 2012, 08:22:33 pm »
Нищо чудно и да е заради това, че си без работа, може да и е дошло в повече, много вероятно. Рано или късно ще се разбере, но да се стигне до подобно поведение, не е на добре. Ако искаш се отдръпни малко, не натискай толкова, че я отблъскваш повече. Остави за сега нещата такива каквито са.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #8 -: Август 23, 2012, 09:06:57 pm »
Айде да помислим малко, т.е. аз де...

Винаги, винаги има проблем, когато ТЯ има др семейство, дете.
Минал е периода на еуфорията на интересността, правила е жестове към теб, било ви е хубаво, но явно  е решила, че връзката е неперспективна и е избрала по лесното,  по спокоиното, а може и морална да е причината-гузна съвест, недобри грижи към детето, което е пренебрегвала за  егоистичния и собствен  кеф....
Когато една жена мрънка и не казва ясна и категорична причина-значи е неуверена, разколебана, има някакви смътни надежди и очаквания, но  не реже клона ....за да не си причинява неприятности в бъдеще...
И накрая...не се унижавай, не прави грешката да молиш, увещаваш
Просто го преживей...с мисълта, че на света има хиляди възможности и търсенето им е съпроводено винаги с приятни емоции и удоволетворението, че  ти си активната страна-ти избираш!

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен SHANO

• Новодошъл
  • *
« Отговор #9 -: Август 23, 2012, 10:54:54 pm »
Серсемин и аз мислех, че няма жена, която да се среща с безработен мъж, поради простата причина, че повечето които са били около мен за дълго или за кратко, са търсели винаги някаква материална сигурност, но в този случай не беше така, тя си има апартамент, кола, добра работа и винаги се е оправяла сама. От известно време съм я оставил на спокойствие, но пък тя започна да ми звъни  да се видим... и... видяхме се, отново абсолютно същото, нищо не можела да ми обещае на този етап, не знае какво щяло да стане утре, аз съм заслужавал много повече от това, което тя можела да ми даде... а бе не знам какво да си мисля, пълен BURN OUT!!! Имам нова работа, в която трябва да се фокусирам, но на всяка среща с клиент се усещам как ми бягат мислите... Направо не съм аз!