Автор Тема: Пак за свирките ,но... :)  (Прочетена 4261 пъти)

Неактивен Taz

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
Re: Пак за свирките ,но... :)
« Отговор #10 -: Август 02, 2012, 07:37:49 pm »
Явно не обича да лиже, какво толкова има да му се мисли.

(rofl) (rofl) (rofl)

Неактивен borkos

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #11 -: Август 02, 2012, 10:06:26 pm »
И както казах в изтрития ми пост,и се спомена в горните постове или не обича,или ти миришеш кофти.Което не е свързано с хигиената ,освен ако не се къпеш по 10 пъти на ден,а може и соковете ти да имат кофти аромат и вкус.
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен smile1

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 4
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #12 -: Август 03, 2012, 10:56:18 am »
И от къде съдиш ,че "повечето жени обичат...",мен лично не ме кефи нито да правя,нито да ми правят.Може и твоя човек да не го кефи:)
Именно заради такива като теб ,които не обичат написах повечето , а не всички . Има разлика нали?
borkos разби ме :) надявам се да не мириша кофти, досега никой не ми го е казвал :)

Неактивен petrov_belota

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 35
  • Рейтинг: +1/-0
« Отговор #13 -: Май 23, 2013, 10:38:55 am »
Регистрирах се в този форум защото е Man only ,а ми трябва мъжко мнение :) И моля ви ,бъдете сериозни , защото и въпросът ми е такъв. Та.... От известно време имам връзка с прекрасен мъж , секса е страхотен ,но... той не ми прави френска любов  :(  А аз давам всичко от себе си и той е повече от доволен. Все още не съм говорила с него на тази тема, чакам нещо да се случи и той сам да пожелае да го направи ... Знам,че това е първото ,което трябва да направя , а не да драскам по разни форуми ,но направо ме е страх от отговора му :( Е , мили мъже,кажете си мнението . Вие лично защо не бихте правили френска любов на приятелката си? Изрично искам да подчертая ,че хигиената ми е перфектна ,едва ли е от това...
0.о Как неще да ти лапа ??? Въйй, та аз сумати време говорех на моята бивша приятелка да ме пусне между краката си :Д:Д:Д Не знам може би първо трябва да му намекнеш нещо за 69 дали не е надъхан да пробвате ? Все пак там нещата са 50:50 .. Да не говорим за страхотната гледка, която ще му се открие :D:D:D
Там където обществото е порочно, справедливост - НЯМА !!!