Автор Тема: Пак за свирките ,но... :)  (Прочетена 4310 пъти)

Неактивен smile1

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 4
  • Рейтинг: +0/-0
Пак за свирките ,но... :)
« -: Август 02, 2012, 01:43:49 pm »
Регистрирах се в този форум защото е Man only ,а ми трябва мъжко мнение :) И моля ви ,бъдете сериозни , защото и въпросът ми е такъв. Та.... От известно време имам връзка с прекрасен мъж , секса е страхотен ,но... той не ми прави френска любов  :(  А аз давам всичко от себе си и той е повече от доволен. Все още не съм говорила с него на тази тема, чакам нещо да се случи и той сам да пожелае да го направи ... Знам,че това е първото ,което трябва да направя , а не да драскам по разни форуми ,но направо ме е страх от отговора му :( Е , мили мъже,кажете си мнението . Вие лично защо не бихте правили френска любов на приятелката си? Изрично искам да подчертая ,че хигиената ми е перфектна ,едва ли е от това...

Неактивен bing_bang

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 2
  • Рейтинг: +3/-1
Re: Пак за свирките ,но... :)
« Отговор #1 -: Август 02, 2012, 02:32:26 pm »
То това си е до мъжа, още повече че твърдиш, че си чистоплътна. Трудно ще намериш отговора тук, най-добре седни и говори с него и бъди директна, това го харесваме мъжете.

Неактивен Alito

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #2 -: Август 02, 2012, 02:54:05 pm »
Узи, какво беше това... :D Ох, разсмя ме, ей...
Смайл, говори с приятеля си каква е причината, може да се притеснява от нещо.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен smile1

• Новодошъл
  • *
« Отговор #3 -: Август 02, 2012, 03:05:31 pm »
Знам  ,че трябва да говоря с него , някакси искам да съм подготвена за вариантите :)
Иначе такова нещо за първи път ми се случва , а досега секс само с българи съм правила ;)

Неактивен Ред

• Администратор
  • Опитен играч
  • Публикации: 939
  • Рейтинг: +12/-51
« Отговор #4 -: Август 02, 2012, 03:58:05 pm »
Говори с него, това е най-добрият начин. Няма как да очакваш някой да знае нещо, ако не му го кажеш :) Може причината да е съвсем тривиална и да се окаже, че е нямало за какво да се страхуваш от този разговор. А ако е сериозна причина, поне ще знаеш.

Колкото до изтритите отговори, искрено се надявам, че те ще дадат някаква идея на авторите си, че подобно отношение към потребител, който задава въпрос във форума, няма да се толерира.

Неактивен tristram

• Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
« Отговор #5 -: Август 02, 2012, 05:58:07 pm »
еее пак съм изтървал масакрето  :D

по темата, смайли, напълно възможно е причината, поради която той избягва такъв контакт с теб, да няма нищо общо с теб самата! може да има неприятен спомен от предишна връзка, или пък никоя от жените, с които е бил досега да не е повдигала въпроса пред него. щом казваш, че е чужденец... може пък случайно да живее в заблудата, че жените не обичат такова нещо, и такива случаи съм чувал. :X

желая ти успех и пълноценни преживявания :P

Неактивен Ред

• Администратор
  • Опитен играч
  • Публикации: 939
  • Рейтинг: +12/-51
« Отговор #6 -: Август 02, 2012, 06:46:00 pm »
щом казваш, че е чужденец...
Не е казала, че е чужденец, просто като изтрих няколко поста, така излезе и съвсем се объркахме :)

Неактивен smile1

• Новодошъл
  • *
« Отговор #7 -: Август 02, 2012, 08:15:53 pm »
Ред , благодаря :)  И на останалите включили се също благодаря . Май трябваше да уточня,че въпросния господин е с достатъчен житейски опит , така че би трябвало да знае ,че повечето жени харесват оралния секс :) . Както и да е , ще разговаряме по въпроса то е ясно :)

Неактивен sersemin

• Опитен играч
  • Публикации: 503
  • Рейтинг: +33/-23
« Отговор #8 -: Август 02, 2012, 08:36:44 pm »
Ред , благодаря :)  И на останалите включили се също благодаря . Май трябваше да уточня,че въпросния господин е с достатъчен житейски опит , така че би трябвало да знае ,че повечето жени харесват оралния секс :) . Както и да е , ще разговаряме по въпроса то е ясно :)

И от къде съдиш ,че "повечето жени обичат...",мен лично не ме кефи нито да правя,нито да ми правят.Може и твоя човек да не го кефи:)

Неактивен Малкия

• Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #9 -: Август 02, 2012, 09:44:58 pm »
може да си мисли че е достатъчно добър и без езика си
пс българите са номер едно  8-)  :D
Matador