Автор Тема: Олимпийските игри в Лондон  (Прочетена 15958 пъти)

Неактивен sersemin

• Опитен играч
  • Публикации: 503
  • Рейтинг: +33/-23
Re: Олимпийските игри в Лондон
« Отговор #20 -: Август 03, 2012, 10:34:53 am »
Алито,
плуването за пореден път доказа ,че които е най-добър в неуловимите химически субстанции с които тъпчат плувците има най-много невъзможно бързи плувци.
За мен професионалния спорт е гавра с хората,които го практикуват.
За справка: Александър Дале Оен, световен шампион с инфаркт на 26 години.

Неактивен Alito

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #21 -: Август 03, 2012, 01:49:23 pm »
Offffffff...
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #22 -: Август 03, 2012, 01:50:00 pm »
слаби тела  :D Е ти пак сцепи ,Фелпс е близо 90 кила,както и да е .Много се смях преди няколко дена когато го дръпнаха на 200 бътерфлай.
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Alito

« Отговор #23 -: Август 03, 2012, 02:00:07 pm »
Добре, некадърни и натъпкани с химия са, дебели и ще умрат на 26 години.
При такива високи натоварвания, явно не си давате сметка за какво става въпрос, а би трябвало да можете да си представите, понякога и здраво младо сърце не би издържало. Умират и млади хора, ежедневно при това, такъв е живота, всеки е смъртен.

Боркос, като гледаш килограмите е добре да гледаш и височината. Освен че се вижда с просто око, то е даже очевадно, че са високи и слаби ето и височината спрямо килограмите.
Райън Лохте, 27 г, САЩ Височина - 188 см. Тегло - 84 кг.

Ето, какво стои зад успеха в спорта - талант, воля, постоянство, усилия и сълзи.

« Последна редакция: Август 03, 2012, 02:19:25 pm от Alito »
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Alito

« Отговор #24 -: Август 04, 2012, 07:33:27 am »
Йордан Йовчев запали въображението на медиите по света с класирането си на финала на халки в Лондон. Йовчев, разбира се, отдавна е легенда в гимнастиката, но фактът, че на 39 години успя да преодолее конкуренцията на два пъти по-млади от него в най-тежкия физически уред, предизвика заслужено възхищение. "Можете ли да си представите колко трудно е да си един от осемте най-добри на халки в света?

Можете ли да си представите колко по-трудно е да го направите в деня, след като сте носили флага на държавата си и сте стояли часове наред на откриването? А сега си го представете на 39 години, след кариера от две десетилетия? Добре дошли в света на Йордан Йовчев", написа Yahoo News.
SAFER INTERNET

Неактивен sersemin

• Опитен играч
« Отговор #25 -: Август 04, 2012, 01:49:59 pm »
"Ето, какво стои зад успеха в спорта - талант, воля, постоянство, усилия и сълзи."

Химия,безскрупулни треньори,алчни родители и промити мозъци на малки дечица,които не осъзнават ,че илюзорната и кратковременна слава не си струва тоталната амортизация на тялото ти.
Тези атлети и плувци са просто едни продукти, машини за правене на пари и след като се прецакат физически набързо биват сменени от поредните млади, надъхани и склони да бъдат натъпкани с какво ли не индивиди подлъгани от идеята за слава.
Сълзите идват след това,къде от почти инвалидизирания вече ветеран спортист, когото никой не помни....а понякога и от семейството, което ходи да му носи цветя по помените.
А и Алито,не е нормално да умират здрави,спортуващи хора на по 26 години от инфаркт.
Аз лично ако имам дете никога не бих му/и позволила да се занимава професионално със спорт.

Неактивен Малкия

• Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #26 -: Август 04, 2012, 02:26:41 pm »
очевидно е серсемин че нямаш нищо общо със спорта, човек трябва през целия си живот да се грижи за тялото си, за мен 8 годишно затлъстяло дете също е с амортизиран организъм и това е факт, няма значение на колко си и какъв си, важно е как се отнасяш с тялото си
научен факт е че спорта изгражда здраво тяло
Matador

Неактивен sersemin

• Опитен играч
« Отговор #27 -: Август 04, 2012, 02:50:22 pm »
очевидно е серсемин че нямаш нищо общо със спорта, човек трябва през целия си живот да се грижи за тялото си, за мен 8 годишно затлъстяло дете също е с амортизиран организъм и това е факт, няма значение на колко си и какъв си, важно е как се отнасяш с тялото си
научен факт е че спорта изгражда здраво тяло

Не казвам нищо за СПОРТА-хубаво е човек да се движи да плува да катери и каквото там си реши.Имам против ПРОФЕСИОНАЛНИЯ спорт,който е съвсем различно нещо.
Затлъстяването се получава основно от "муане" на сандвичи в Макдоналдс+чипсове и други боклуци.Ако знаеш как да си храниш детето,ако му създадеш правилни навици няма дори да имам нужда от спорт.
Аз не спортувам активно,не пазя диети,имам много движение и тялото ми изглежда доста добре.Мисля ,че правилната формула е Добра наследственост+Здравословна храна+Ежедневно движение.

Неактивен Alito

« Отговор #28 -: Август 04, 2012, 03:29:14 pm »
"Ето, какво стои зад успеха в спорта - талант, воля, постоянство, усилия и сълзи."

Химия,безскрупулни треньори,алчни родители и промити мозъци на малки дечица,които не осъзнават ,че илюзорната и кратковременна слава не си струва тоталната амортизация на тялото ти.
Тези атлети и плувци са просто едни продукти, машини за правене на пари и след като се прецакат физически набързо биват сменени от поредните млади, надъхани и склони да бъдат натъпкани с какво ли не индивиди подлъгани от идеята за слава.
Сълзите идват след това,къде от почти инвалидизирания вече ветеран спортист, когото никой не помни....а понякога и от семейството, което ходи да му носи цветя по помените.
А и Алито,не е нормално да умират здрави,спортуващи хора на по 26 години от инфаркт.
Аз лично ако имам дете никога не бих му/и позволила да се занимава професионално със спорт.

Нормално е Серсемин, съвсем нормално е. Никой не знае кога какво го чака. Много си крайна както винаги, не признаваш труда на хората и успехите им. Разбери, че тези хора висят по залите, в басейна, от 4-5 годишна възраст. Отстрани изглежда лесно, защото за толкова години спорт са станали почти машини и изглежда лесно. Като пресметнеш за 20 и повече години по 6 часа средно на ден колко часа се получават не би трябвало да се изненадваш, че са почти като машини.

Химията е навсякъде дори и в твоят организъм, не се заблуждавай, че си пощадена.
SAFER INTERNET

Неактивен sersemin

• Опитен играч
« Отговор #29 -: Август 04, 2012, 04:16:41 pm »
Алито,
аз не отричам че е адски много труд....но и ти не твърди ,че е САМО труд и няма химия.Спорта е нещо хубаво когато радва и не представлява опасност за практикуващия го.Това което е видимо на тази олимпиада е едно тотално различно нещо.Постоянното и планомерно подобряване на рекорди от няколко конкретни нации няма как да е случайно-или човек става все по-голям терминатор, или са намерили с какво по-добро и неуловимо да го превърнат в такъв.
Говорила съм с доста хора, които са се занимавали професионално със спорт и мога да ти кажа,че бляскавата страна далеч не е всичко.
Иначе аз никъде не съм казала ,че не уважавам положения труд и усилия и желание да се печелят медали и слава.....но просто повече уважавам човешкия ЖИВОТ.