Автор Тема: Олимпийските игри в Лондон  (Прочетена 15967 пъти)

Неактивен Ред

• Администратор
  • Опитен играч
  • Публикации: 939
  • Рейтинг: +12/-51
Олимпийските игри в Лондон
« -: Юли 27, 2012, 07:08:02 am »
Ще гледате ли олимпийските игри? Имате ли любим спорт, който ще следите?

На мен ми е малко трудно да следя всички спортове, а и има някои, които не са ми много интересни за гледане. На тези игри ще следя гимнастиката заради Йордан Йовчев и бягането заради Ивет Лалова. Доколкото знам, и в борбата май имаме някакви шансове? Също и вдигането на тежести винаги ми е било интересно да гледам, вероятно защото е спорт, при който много малко зависи от съдиите. Не знам дали има българско участие обаче на тези игри, не съм следила.

Неактивен Alito

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
Re: Олимпийските игри в Лондон
« Отговор #1 -: Юли 27, 2012, 07:54:45 am »
Програмата къде може да се прегледа, всичко пропускам напоследък. Искам да ги гледам нашите как ще спечелят медали и ще развеят знамето. (happy)
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Ред

• Администратор
  • Опитен играч
« Отговор #2 -: Юли 27, 2012, 07:57:20 am »
Ами, не съм се интересувала, честно казано, но в програмата на БНТ на сайта им може да се види кога какво ще предават, което пак е някаква информация. Иначе предполагам на самия сайт на игрите има още.

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #3 -: Юли 27, 2012, 08:03:55 am »
http://en.wikipedia.org/wiki/2012_Summer_Olympics#Calendar
Иначе аз пропускам почти цялата Олимпиада, понеже от 29-ти до 10-ти август съм на почивка :( Според мен това ще е най-слабата ни Олимпиада в последните не знам колко десетилетия. Ред, имаме двама щангисти на Олимпиадата - един при мъжете и един при жените, според мен с почти нулеви шансове за медал.
Най-голямата ми надежда за медали е в борбата. Станка Златева може да вземе злато, а мъжете също имат шансове за нещо. Боксът с най-голям интерес ще го следя, поне доколкото ще имам възможност. Мисля, че Тервел Пулев и Детелин Далаклиев имат шансове за медали, но в категориите и на двамата има доста други добри състезатели и нашите не са фаворити като цяло.
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен wizard

• Публикации: 1175
  • Рейтинг: +93/-39
« Отговор #4 -: Юли 27, 2012, 08:13:24 am »
http://en.wikipedia.org/wiki/2012_Summer_Olympics#Calendar
Иначе аз пропускам почти цялата Олимпиада, понеже от 29-ти до 10-ти август съм на почивка :( Според мен това ще е най-слабата ни Олимпиада в последните не знам колко десетилетия. Ред, имаме двама щангисти на Олимпиадата - един при мъжете и един при жените, според мен с почти нулеви шансове за медал.
Най-голямата ми надежда за медали е в борбата. Станка Златева може да вземе злато, а мъжете също имат шансове за нещо. Боксът с най-голям интерес ще го следя, поне доколкото ще имам възможност. Мисля, че Тервел Пулев и Детелин Далаклиев имат шансове за медали, но в категориите и на двамата има доста други добри състезатели и нашите не са фаворити като цяло.
Не знам, но според мен изброените от теб наши участници на олимпиадата са сериозни противници и потенциални медалисти.
Времето е в нас и ние сме във времето, то нас обръща и ние него обръщаме

Неактивен Scarface

• Fcuk what people think
« Отговор #5 -: Юли 27, 2012, 08:17:48 am »
Да, така е, аз и на 5 медала ще се радвам ;)

Неактивен Ред

• Администратор
  • Опитен играч
« Отговор #6 -: Юли 27, 2012, 08:23:48 am »
Да, вярно, че за Станка Златева бях чела, че има добри шансове. Много жалко за щангистите - там винаги сме имали доста големи шансове. Май и като брой състезатели ще ни е най-слабо присъствието от много време насам, не знам вече като възможности. Но това не пречи да се надяваме да ни изненадат приятно..

Неактивен Alito

« Отговор #7 -: Юли 27, 2012, 08:25:26 am »
За малка страна като нашата 5 медала са си голямо постижение, винаги сме били добри в спорта, особено индивидуалния, което не би трябвало да ни изненадва, предвид особеностите ни като нация, не че е нещо лошо, просто го отбелязвам като факт. Мерси за инфото, ще ги гледам, как иначе и ще стискам палци.

Тука май е по-ясно изложена програмата:

линк
« Последна редакция: Юли 27, 2012, 08:33:55 am от Alito »
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Scarface

• Fcuk what people think
« Отговор #8 -: Юли 27, 2012, 08:29:38 am »
5 медала по предишните ни стандарти са малко, преди години само от щангите идваха по толкова, но какво да се прави...такава е реалността за момента.

Неактивен Alito

« Отговор #9 -: Юли 27, 2012, 08:34:47 am »
Така си е. Шапка им свалям на спортистите, като се има предвид някой от тях при какви условия тренират.
SAFER INTERNET