Автор Тема: Какво мислите за гей сватбите  (Прочетена 6962 пъти)

Неактивен borkos

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
Re: Какво мислите за гей сватбите
« Отговор #10 -: Юли 08, 2012, 07:33:31 pm »
ами не съм сигурен дали значението на мъжа е толкова важно,колкото на майката,

Хахахахха абсолютен идиот !  :D
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен wizard

• Публикации: 1175
  • Рейтинг: +93/-39
« Отговор #11 -: Юли 08, 2012, 07:41:11 pm »
Хахахахха абсолютен идиот !  :D
явно само умници като теб не са наясно,че майката има по-специално отношение за детето, като това е така въобще в природата. никой разбирасе не отрича и значението на бащата, защото пък никоя жена не може да изиграе неговата роля.
Времето е в нас и ние сме във времето, то нас обръща и ние него обръщаме

Неактивен sersemin

• Опитен играч
  • Публикации: 503
  • Рейтинг: +33/-23
« Отговор #12 -: Юли 08, 2012, 08:47:06 pm »
Твърдо За!Важен е човека не пола му.Защо да не мога да създам семейство с човек от моя пол,ако се окаже че това е моята половинка?!Важно е човек да е щастлив,да живее в хармония и да със себе  си и с околните.Само в такова семейство могат да бъдат отглеждани и изграждани личности.80% от традиционните семействата в България са пълна шитня и създават и отглеждат комплексиран и нещастен МАТРЯЛ.

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #13 -: Юли 08, 2012, 08:54:29 pm »
Със сигурност децата на хомосексуалистите ще имат по-различно отношение към света и отношенията м/у половете, може това да е положителна нагласа, може да се окажат по-пълноценни хора, по-широко скроени, може и да е отрицателна или различна от общоприетата, но със сигурност ще са различни от масата.

Децата стават стабилни хора, когато живеят в здрава семейна среда. Здрава означава да са отгледани от двама родители, които да са им предоставили в пълна степен любов, внимание, грижа - емоционална подкрепа, битови условия, грижа за здравето, образованието, социални контакти (училище, детска градина семейни приятели и т.н.). Когато има дисбаланс в ролите на родителите, това рефлектира върху психиката на детето. Самотните родители ощетяват (без да го желаят) в някаква степен психиката на децата си, разведените и разделените също, тези с деспотични родители, при насилие проявено към майката или детето, тези с втори, трети четвърти бащи, майки и т.н.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #14 -: Юли 08, 2012, 08:56:56 pm »
Аз не мисля, че по отношение на семейна среда гей двойките имат някакво предимство пред нормалните семейства. Убеден съм, че скандалите, разделите, изневерите, насилието на деца и всичко останало съществува и при гей двойките, и при нормалните.

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #15 -: Юли 08, 2012, 09:05:37 pm »
Отношението към децата би могло да е по-различно. Може да се окаже, че са по-грижовни и всеотдайни родители в емоционално отношение най-вече.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #16 -: Юли 08, 2012, 09:16:04 pm »
Това няма как да се знае и много ме съмнява да е така. Не мисля, че гейовете морално превъзхождат останалите хора.

Неактивен Шефа

• Администратор
  • Готин
  • Публикации: 216
  • Рейтинг: +27/-83
    • vratovrazka.bg
« Отговор #17 -: Юли 08, 2012, 10:47:28 pm »
До скоро бях "против". Напоследък съм "за" ... има толкова много деца в домовете, които според мен тори в едно гей семейство имат по-добри шансове за развитие. Иначе съм съгалсен, че гей двойките имат същите проблеми като хетеросексуалните двойки, че може би и повече, но така или иначе, ако има добра работа от агенция за закрила на детето не би трябвало да има проблеми.

Цитат
След кавга за лев и петдесет стотинки син се нахвърли върху баща си с нож. Случката станала във вторник по обяд в жилището на жертвата в район "Приморски". Родственикът нямал пукната пара, но и бащата не разполагал с други, освен въпросните 1,50 лв. След като шурнала кръв от врата на отеца, той бързо отишъл в МБАЛ "Св. Анна".
Медиците известили служителите на Второ РУ на МВР, че при тях е постъпил 55-годишен ранен мъж. Пораженията не били сериозни - след като му направили превръзка, пострадалият се прибрал в дома си.
Задържан е бил обаче безработният Кр. Ат. (28 г.), живеещ на територията на Пето РУ. Той така и не получил заветните лев и петдесет от татко си.
trud.bg

Ето в тази повтаряща се история не мисля, че семейството е било от значение за развитието на индивида. Не виждам как положението би могло да стане по-лошо, така че съм за...
Както съм казвал и преди, сексуалната ориентация е като задника - имай си я, но не я завирай в лицето на другите ;)

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #18 -: Юли 08, 2012, 11:01:14 pm »
Аз съм за. Нямам нищо против гейовете и ако искат да се женят, също нямам нищо против. Не ми влиза в работата и като цяло не се интересувам от интимния живот на хората. Имам се за сравнително либерален и толерантен човек. Не знам с к'ви очи някой може да каже на друг "Ми не, ти НЕ ТРЯБВА да се жениш/омъжваш за хомосексуалист". Евалация на тъби за темата, съвсем скоро си мислих да пусна подобна покрай гей парада, но забравих. Както съм казвал и преди, сексуалната ориентация е като задника - имай си я, но не я завирай в лицето на другите ;)
П.С. в тоя ред на мисли се сещам, че оня ден роди приятелката на Аня Персон, известната шведска скиорка, която си прекрати кариерата тази година.
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен Lady Lara

• Публикации: 1024
  • Рейтинг: +96/-46
« Отговор #19 -: Юли 09, 2012, 01:00:08 pm »
Напоследък все повече хора обръщат гръб на брака. Статистиката сочи, че 50 % от европейските хетеросексуалните бракове завършват с развод. Интересно какъв ще е този процент при гей двойките.  Моята позиция по въпроса е, че живеем в свободна страна и всеки човек има право на лично щастие и да обича този, който му е по сърце. Без обаче да парадира с това пред лицето на околните. А що се отнася до отглеждането на деца, ето някои статистики правени основно В Америка и Западна Европа:

- факт е, че в хомосексуални семейства не съществува насилие върху децата

- децата се развиват нормално в емоционален  план и в 99% са хетеросексуални, т.е. процентът на хомосексуалност при деца от хомосемейства е много нисък , сравнен с % от деца, израснали в хетеросемейства.

- не се забелязва да има разлика в развитието на децата в хетеро и хомосексуални семейства.
В хомосемействата липсва единият пол, но неговата роля е поета, т.е. ролевият модел в семейството е запазен.

- В повечето страни е забранено хомодвойки да осиновяват деца и има доста случаи, в които двойка мъже и двойка жени си раждат общо дете. т.е. единият мъж дарява сперма и едната жена бива оплодена.
Така детето има 2 майки и 2 бащи 

- Деца от хомосемейства не са имали проблеми в детската градина, като подигравка от другите деца, че имат за майка мъж или подобни. Децата са приели, че просто някои израстват само с майка, други си имат татко за майка.
т.е. децата се справят с този факт доста по-успешно от възрастните.

Разбира се на Балканите мисленето е все още много консервативно и картината е малко по друга.

"Понякога мълчанието е най-добрият отговор."