Автор Тема: 3/4 от жените не биха се срещали с безработен?!  (Прочетена 13691 пъти)

Неактивен Alito

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
Re: 3/4 от жените не биха се срещали с безработен?!
« Отговор #70 -: Август 13, 2012, 03:19:07 pm »
Дано доживея дните, когато най-накрая за хората ще се съди не по това какво работят и каква диплома имат в джоба си.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен sersemin

• Опитен играч
  • Публикации: 503
  • Рейтинг: +33/-23
« Отговор #71 -: Август 18, 2012, 04:10:48 pm »
Дано доживея дните, когато най-накрая за хората ще се съди не по това какво работят и каква диплома имат в джоба си.

Хахаха,че кой съди хората по това каква диплома имат?!Аз имам три броя и пак съм си същия селянин-цървул:))))))))))

Неактивен Alito

« Отговор #72 -: Август 18, 2012, 04:42:19 pm »
Хахаха,че кой съди хората по това каква диплома имат?!Аз имам три броя и пак съм си същия селянин-цървул:))))))))))

Е, има кой, повече от достатъчно са даже.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #73 -: Август 18, 2012, 04:54:04 pm »
Е, не така, де...
Хората които правят такива изявления/малко изхвърлящи и недомислени/ обикновено искат , останалите да ги опровергават!
За мен е достатъчна една диплома, стига да е подплатена с много труд...
Три..ми се виждат съмнително излишни,лесно добити, при положение, че положението ти си е останало-цврвулесто и селско?
Аз не бих  нито се клеветила така , нито принизявала личните си успехи и старания.
А, може би пък... е някаква криворазбрана откровеност?
И защо ли...тука?

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен sersemin

• Опитен играч
  • Публикации: 503
  • Рейтинг: +33/-23
« Отговор #74 -: Август 18, 2012, 07:10:27 pm »
Е, не така, де...
Хората които правят такива изявления/малко изхвърлящи и недомислени/ обикновено искат , останалите да ги опровергават!
За мен е достатъчна една диплома, стига да е подплатена с много труд...
Три..ми се виждат съмнително излишни,лесно добити, при положение, че положението ти си е останало-цврвулесто и селско?
Аз не бих  нито се клеветила така , нито принизявала личните си успехи и старания.
А, може би пък... е някаква криворазбрана откровеност?
И защо ли...тука?

Мисълта ми е драга Вега,че дипломите/каквито и да са те/ не променят човека(няма как просто).Колкото до моите три-те са си добити с труд и старание, но основно защото ми е било интересно и ми е доставяло удоволствие да си бъда вечния студент:))))))
Относно "цървулското и селското",това е нещо което нито мога/бидейки представител на тази прослойка от обществото/,нито искам да променя по някакъв начин (дори да имам диплома от "Харвард",примерно).
Не смятам ,че идеята на образованието е в безконечни опити да се правиш на нещо дето не си ("да си промениш положението") или да се доказваш пред другите.
Пък колкото до хората-познавам доста и не съм забелязала титлата доктор или адвокат да ги е променила с нещо-който си беше кретен такъв си и остана.
Криво разбрана откровеност?!Аз?!Нима?Къде я видя?:))))))

Неактивен Alito

« Отговор #75 -: Август 19, 2012, 06:12:37 am »
Ако говорим за селяни има много по-стойностни хора, между селяните от гражданите. Зависи кой какво разбира и влага в понятието селянин. Говоря за морални качества и не само.

п.п. Серсемин има много хубава специалнсот, хиляди пъти по приятна от това да висиш в офис пред компютъра по цял ден, свързана със земята, животните и природата - няма по прекрасно нещо от това.

Приликата с хора от форума е напълно случайна. За простотията, от Камен Донев:
"Най-големият проблем е когато се загуби представата за добро. Голяма част от младите хора израстват с ценностна система, която няма нищо общо с духовността. Тогава се наблюдава едно овълчване...
Непокорството не означава ей, така някаква бунтарщина. Много често в България непокорството е пак криво разбрано, когато някой спре не както трябва и ти му направиш забележка, първото нещо което той казва е "Ти ли ще ми казваш...Той ще скочи на бой...". Камен Донев

« Последна редакция: Август 19, 2012, 07:37:11 am от Alito »
SAFER INTERNET