Автор Тема: 3/4 от жените не биха се срещали с безработен?!  (Прочетена 13877 пъти)

Неактивен Taz

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
Re: 3/4 от жените не биха се срещали с безработен?!
« Отговор #20 -: Юли 11, 2012, 10:13:19 am »
Щото като остане празен, освен физически и душевни болки явно се търпят  (chuckle)

Не позна. Коремчето е свързано с една ерогенна зона.

(rofl) (rofl) (rofl)

Неактивен sersemin

• Опитен играч
  • Публикации: 503
  • Рейтинг: +33/-23
« Отговор #21 -: Юли 12, 2012, 11:22:32 am »
Ами не бихме, да. Всъщност ако има хубава професия и наистина усилиено си търси работа ще го преглътнем. Все пак живеем в условията на криза и на всеки може да се случи. Само, че мисля, че мъжете като са безработни гледат да не се срещат със жени, защото ще трябва да платят, или ако се получи нещо , няма да могат да са адекватни финансово.

И к'во-по твоята логика ако няма "хубава професия", работи обща работа или е безработен някой мъж не заслужава да има социален живот, не трябва да ходи по срещи,да си има приятелка/съпруга?

Неактивен wizard

• Публикации: 1175
  • Рейтинг: +93/-39
« Отговор #22 -: Юли 12, 2012, 11:46:15 am »
И к'во-по твоята логика ако няма "хубава професия", работи обща работа или е безработен някой мъж не заслужава да има социален живот, не трябва да ходи по срещи,да си има приятелка/съпруга?
ляга и умира  :)
Времето е в нас и ние сме във времето, то нас обръща и ние него обръщаме

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #23 -: Юли 13, 2012, 04:59:22 am »
Чудя се какъв е тоя активен живот без пари, ако може някой да ме светне как става тая работа ще съм много благодарна, че до момента технологията нещо ми убягва. Без пари наистина си умрял, само вегетираш.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен emka

• Готин
  • Публикации: 344
  • Рейтинг: +90/-1
« Отговор #24 -: Юли 13, 2012, 05:13:48 am »
Чудя се какъв е тоя активен живот без пари, ако може някой да ме светне как става тая работа ще съм много благодарна, че до момента технологията нещо ми убягва. Без пари наистина си умрял, само вегетираш.
http://www.dw.de/dw/article/0,,15792723,00.html

Неактивен Zai4e

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 39
  • Рейтинг: +3/-1
« Отговор #25 -: Юли 13, 2012, 06:11:05 am »
Нищо не казвам. Просто по мои наблюдения когато мъжът е безработен, той умишлено избягва да се занимава с жени и да ходи по срещи. И да, с какво да ходи като няма пари. Аз като нямам си стоя в къщи и не ходя да храча и социалният ми живот почти го няма, защото нямам финансова възможност. Всеки си избира с какъв да излиза според себе си - с работен, с безработен, с хубава професия, перспективен или обикновен. Ако е без образование, работи нископлатена работа и е безработен, много ясно че няма да излизам с него, защото въобще няма да ми подхожда първото което е (devil) И ако някой каже, че не избира партньора според собствените си постижения, образование и възможности - ами няма да му повярвам.

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #26 -: Юли 13, 2012, 06:15:04 am »
Добре, какво означава това - да речем тръгваш с някой, който работи, има доходи, образован е, но нещо се случва и остава без работа и пари и по твоята логика ти ще го оставиш?

Неактивен Zai4e

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 39
  • Рейтинг: +3/-1
« Отговор #27 -: Юли 13, 2012, 06:24:06 am »
Е не, няма да го оставя, това е различно. Нали говорим за случаите в които е за първи срещи, поне аз така разбирам темата.

Неактивен sersemin

• Опитен играч
  • Публикации: 503
  • Рейтинг: +33/-23
« Отговор #28 -: Юли 13, 2012, 11:22:30 am »

Алито мога да изляза от къщи с байк, да взема пакетче семки, да се видя с приятели в парка на "семкочоплене" и после да си се прибера с байка към нас.Ще съм изхарчила точно....0,20 ст/за семките:)/
Социалния живот не се изразява в ходенето по лъскави кафета,а в това да имаш имаш приятели с които можеш да се виждаш където решиш,без необходимост да демонстрираш някакъв определен социален статус.

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #29 -: Юли 13, 2012, 11:40:13 am »
Ако излезеш от къщи без колело/байк (chuckle)/и не си купиш семки за 20? стотинки ти също показваш социален статус/нисък в случая/, освен ако това не е поза.
За общуването и соц контакти съм съгласна.
Ако всички бяхме равни, нямаше да има стремеж.Реализирания стремеж прави хората  да са с различен соц. статут - по силата на...повече  усилия= ...по-висок статут!

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*