Автор Тема: Плочки на корема....  (Прочетена 4928 пъти)

Неактивен lubcho

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 4
  • Рейтинг: +2/-1
  • Die bitch !!!
Плочки на корема....
« -: Юни 24, 2012, 07:24:19 pm »
Здравйте, искам да ви попитам, тъй като се занимавам сериозно с спорт...попринцип бокс..но отделно ходя да тичам и на лостове..а когато имам време и на фитнесче..та въпроса ми е свързан с тялото..по точно плочките..имам си 4 реда..но са макло криви..не са успоредни..искам да попритам дали това си е нормално..според мен..ДА!! и на какво се дължи..:)))

Неактивен Scarface

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
Re: Плочки на корема....
« Отговор #1 -: Юни 25, 2012, 06:50:00 am »
Принципно според мен не прави кой знае к'во впечатление, че са криви. Някои хора и толкова не могат да постигнат ;) Не съм експериментирал с това и не знам дали е 100% истина, но един приятел ми каза, че също го е забелязал при себе си и вероятно изкривяването става от претоварване на коремните мускули. Има доста хора, които мразят тренировките за коремни мускули и за да го понесат по-леко, гледат да вкарат по едно-две такива упражнения във всяка тренировка. Резултатът е, че освен групите, за които работят в съответната тренировка, всеки път работят и за коремни мускули и ги претоварват. В общи линии каза, че трябва да ги тренираш не повече от 2 пъти в седмицата и откакто започна да ги тренира по тая схема, пресата му му се виждала доста по-правилна отпреди, когато била "безумно крива" :)
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #2 -: Юни 25, 2012, 11:48:04 am »
@ ЛЮБЧО-няма никакво значение, че малко не са правилни плочките.
Вярвай ми, едно спортно, стегнато и тренирано мъжко тяло си е перфектно даже и да има малки отклонения, които само ти си виждаш...
Не се гипсирай-Скар май ти каза най-правилния начин, а и Боркос е добре осведомен...

« Последна редакция: Юни 25, 2012, 06:13:44 pm от Vegal »

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен wizard

• Публикации: 1175
  • Рейтинг: +93/-39
« Отговор #3 -: Юни 25, 2012, 12:50:51 pm »
дали не е просто натура, а ?
Времето е в нас и ние сме във времето, то нас обръща и ние него обръщаме

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #4 -: Юни 25, 2012, 02:13:26 pm »
Рабира се ,има и голямо значение ,каква ти е структурата на тялото и какви кг си .Пример преди да почна да качвам кила бях с 6 реда плочки.С течение на времето от упражненията с големи тежести ,се образуваха странични мускули около ребрата,косите мускули също силно изпъкват.Лошото е,че долните 2 реда изчезнаха  :D ,но горните са силно изразени.Според мен заебавай коремните преси,въртене с лост,набирания с вдигната крака,може и едно странично теглене на дъмбел да вкараш в тренировката си. а и щом тренираш бокс ,докато си на тренировки намери си парньор да те млати в корема.
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен lubcho

• Новодошъл
  • *
  • Рейтинг: +2/-1
  • Die bitch !!!
« Отговор #5 -: Юни 25, 2012, 05:51:16 pm »
Мерси за мнениата ви :) . Попринцип сега ще се старая да правя по-малко корем.Иначе сум 1м.77 и тежа 65 кг..а за сними утре ще накарам някой да ме снима и ще кача..:)

Неактивен Малкия

• Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #6 -: Юни 25, 2012, 07:52:09 pm »
такава ти е мускулната структура, колкото по релефни ги докараш, толкова повече ще забелязваш разлики
подържам мнението на Вега
Matador

Неактивен nayden_popov

• Новодошъл
  • *
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #7 -: Септември 28, 2012, 12:37:03 pm »
Някой да каже кое е най-доброто упражнение за добре преса. Чувал съм за каране на колело някой ако е по-запознат да каже мнение :)