Автор Тема: Среща и може би проблем!  (Прочетена 3599 пъти)

Неактивен problemniq

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 3
  • Рейтинг: +1/-0
Среща и може би проблем!
« -: Юни 14, 2012, 04:38:22 pm »
Здравейте на 22 години съм . От доста време имам нещо като проблем ,а може и да не е просто аз да си го внушавам ,но винаги когато се запозная с момиче ,като сме заедно официално и т.н ,когато сме заедно не мога да контролирам ерекцията си извинявам се ,ако не е правилното място да попитам ,но това нормално ли е ? В смисъл ,че примерно просто се целуваме и се държим за ръце аз дори не мисля за секс ,но въпреки това получавам ерекция и в някой случаи така да се каже не мога да се успокоя нормално ли е това ? Ако има някой с подобен проблем моля да коментира или да ми пише маил много ще съм благодарен .

Неактивен borkos

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
Re: Среща и може би проблем!
« Отговор #1 -: Юни 14, 2012, 05:54:32 pm »
Ми да ти кажа , не е кой знае къв проблем.Ако изключим държенето за ръцете ,и аз съм същата работа,естествено ако и мацката е някаква нова и ми е бръкнала в мозъка това съвсем се изостря.Но и принципно от лапе оная ми работа е като АК47 няма засечки и доста бързо влиза в режим на работа.Може да отидеш на лекар ,но не виждам кво ще ти каже.Един познат с подобен на нашия "проблем" е ходил и му казали че е свръх потентен  :D така и ние .
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен problemniq

• Новодошъл
  • *
« Отговор #2 -: Юни 14, 2012, 06:18:44 pm »
Ами да специално с това момиче с ,което съм в момента сме от скоро заедно и просто се побърквам смисъл не говоря само заради физическото привличане ами аз просто лягам с мисълта за нея и с тази мисъл се събуждам постоянно се чудя как е какво прави ,като не сме заедно и така ,но да явно определено както казваш е някакъв вид много силна потентност :) Благодаря ти ,но ще се радвам да прочета и други мнения :)

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #3 -: Юни 14, 2012, 09:16:54 pm »
Напълно нормално. Щеше да е странно ако не се надървяше. Аз например само като си помисля за съфорумката мишунка и направо лудница става

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #4 -: Юни 15, 2012, 11:59:22 am »
Може и проблем да стане...  :D

Мъж влиза в бара и вижда приятеля си много омърлушен.
- Какво ти е, пич? - попитал го той.
- Помниш ли онова дяволски красиво момиче, което исках да поканя на среща, но всеки път, когато я видех, получавах ерекция? - казал тъжният.
- Разбира се! - отвърнал първият.
- Е, най-после я поканих на среща! И тя се съгласи!
- Чудесно, браво! И какво после?
- Ами тази вечер имахме среща. Обаче аз се притеснявах, че пак ще получа ерекция. Така че залепих пениса си за десния крак със скоч, така че, ако се възбудя, да не си личи. Отидох да я взема. Звъннах на вратата. И тя отвори във възможно най-прилепналата рокличка, която можеш да си представиш!
- И? Какво се случи после? - попитал нетърпеливо неговият приятел.
- Ами какво... забих ѝ десен шут в лицето!
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен problemniq

• Новодошъл
  • *
« Отговор #5 -: Юни 16, 2012, 06:30:40 pm »
Последния пост е малко объркващ ... хайде дайте още някое мнение :) ?

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #6 -: Юни 16, 2012, 11:16:33 pm »
Ми пич какво искаш ,това не е проблем.Трябва да си щастлив,кво по-яко ли щеше да ти е ако не ти ставаше.
Като си в така ситуация,хвания я на тясно през кръста,сложи ръката и на оная си работа със следните слова "виж кво ми причиняваш" или нещо от тоя сорт.Не знам от какво се притеснявяш,пичовете с постоянно твърди пишки  :D сме манна небесна .
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #7 -: Август 05, 2012, 08:27:25 pm »
Последния пост е малко объркващ ... хайде дайте още някое мнение :) ?

Ами не си го разбрал явно... Последният пост имаше послание да не се притесняваш от измислени  проблеми, защото така си създаваш реални такива. Просто го мислиш прекалено много. На жените/ момичетата (е аз все още не съм преминала границата и съм си момиче  (chuckle)) им харесва, когато пораждат такива реакции у момчето/ мъжът, към когото имат сексуално желание.  (happy) Не виждам нищо смущаващо.
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #8 -: Август 06, 2012, 07:17:40 am »
Здравейте на 22 години съм . От доста време имам нещо като проблем ,а може и да не е просто аз да си го внушавам ,но винаги когато се запозная с момиче ,като сме заедно официално и т.н ,когато сме заедно не мога да контролирам ерекцията си извинявам се ,ако не е правилното място да попитам ,но това нормално ли е ? В смисъл ,че примерно просто се целуваме и се държим за ръце аз дори не мисля за секс ,но въпреки това получавам ерекция и в някой случаи така да се каже не мога да се успокоя нормално ли е това ? Ако има някой с подобен проблем моля да коментира или да ми пише маил много ще съм благодарен .

Напълно нормално е, така трябва да бъде, кой ти каза, че не е нормално.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Glrk

• Опитен играч
  • Публикации: 703
  • Рейтинг: +7/-0
  • Take a Look In The Mirror
« Отговор #9 -: Август 06, 2012, 04:12:23 pm »
Не се впрягай. Радвай му се, че си скача така или радвай мацката поради която го прави  :D Пък и някои женски разправят, че няма по-голям комплимент за това колко са секси от еректиралия мъж до тях ;)
« Последна редакция: Август 06, 2012, 04:15:51 pm от Glrk »
Животът на боговете е сляпата вяра на онези, които им се кланят
#####################################
Религията е просто поредната Мафия