Автор Тема: :) СПА-м тема за разговорки, раздумки, комуникации, и,,взаимопомощ''  (Прочетена 13929 пъти)

Неактивен borkos

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
:) Годината на змийътъ идвала

От теб го разбрах това и от скука и изпитото количество твърд алкохол се разчовърках леко да разбера ,какво ще рече това ,че съм змия.Май имам доста повече прилики в характеристиката на жълтурите от колкото това на другата ми зодия  :D (доста тъпо звучи това ,което казах) .Та след многото глупости ,които начатках,може ли някой да ми даде повече инфо за китайската ми зодия.
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
От теб го разбрах това и от скука и изпитото количество твърд алкохол се разчовърках леко да разбера ,какво ще рече това ,че съм змия..................
.....................
.Та след многото глупости ,които начатках,може ли някой да ми даде повече инфо за китайската ми зодия.
Веднага, тутакси се отзовавам щом е за теб:
Китайска зодия змиЙя-
-обща характеристика-
1-Търсят себе си, но рядко се намират ;)
2-Намират , обаче заниманието , което би ги удоволетворило
3-Имат успехи, мислители са, трупат познания и интереси, но са непостоянни, поради което реализацията им в живота малко позакъснява/тва от разпиляването/
4-Ахааа, потайни са, не се разкриват много много
5-Сменят си кожата (chuckle), ма това не ги прави лицемерни, а просто започват нещо ново, което завладява ума им, след това , нещо друго ги грабва
6-Харесвани са,  интелигентни, четат много, обаче са си любовчии, сменят мадамите, а тая година баш, но има едно условие-да носят поне на един нокът на левия крак  червен лак, което ще им осигури трайна и дълбока връзка с  блондинката от аватарЯ
Обобщение:
-движат се със собствено темпо, могат да стигнат върхове, финансови успехи ако не ги мързи толкова и не избързват...
-влече ги новото, неизвестното , непознатото , ама да внимават.
-харесват хубавата храна и ОЩЕ- хубавите питиета :X
-не обичат нравоучения-те си знаят!, но ако не знаят, не чакат аз да им кажа нещо, а  бързо го си го :P научават
..................
Е, тва е!

« Последна редакция: Декември 27, 2012, 01:06:53 pm от Vegal »

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен belos

• Публикации: 1769
  • Рейтинг: +11/-1
Хай народе.
От много време не съм се появявал тук. Гледам темите,но нещо не успях да си харесам.
Привет на всички.

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
Привет. Ами то какво да си харесаш, зле е положението ;)
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
Като е зле пуснете вие теми.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен belos

• Публикации: 1769
  • Рейтинг: +11/-1
Добре. Сега не ми идва нищо на ум, но очаквай в най-скоро време да пусна тема. :)

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
: )))) Добре.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET