Автор Тема: :) СПА-м тема за разговорки, раздумки, комуникации, и,,взаимопомощ''  (Прочетена 13937 пъти)

Неактивен Mishunka

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
Екзотика на около 20 км от Варна има дори и автобусчета до там.А с едно атв става забавно на плажната ивица.Колкото до моето творчество,освен ,че е изключително просташко/веселяшко се изискват определени ритуали преди събуждането му.Почти задължително е ,да е м/у 2-5 сутринта да ми е весело + една лека меланхолия,1-2 масура ,м/у 7-8 бири ,приятна музичка примерно нещо от този сорт ---->

Така на човек да му стане едно яко ,че да каже me gusta ,басите едно яко да ти минат през краката ,ръцете и в малкия мозък.След като всичките тези неща са се получили ,трябва да си намеря и жертва за драсканиците ми  :D В повечето случай са на възраст м/у 20 и 23 годишни мацки.Естествено ефекта не особено голям,и на сутринта почват едни обаждания за извинения.Абе повечето хора на тия глупости им викат ,замаяни смс-и  :D .

п.с. Накратко не ми давай номера си  :D !
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Аййде сватба. Просто си представям  борето и вегал как хванати за ръчички се разхождат на 20км от Варна.  :D

Неактивен borkos

:D Мерси ,че се опитваш да ме сватосаш ,но се съмнявам да се получи.Не си се представям ,като един красив трофей.Е все пак ако се осъществи операцията,ще ми станеш ли кум ?  :@
fuck them some more.

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
:D Мерси ,че се опитваш да ме сватосаш ,но се съмнявам да се получи.Не си се представям ,като един красив трофей.Е все пак ако се осъществи операцията,ще ми станеш ли кум ?  :@
Красивите трофеи ги крадът!
Пази  се, че...
Охо ооо ооо... .. 2 ма станаха сватовниците-как беше онова-ферхойзен 1 и  ферфунген-2...
Накрая да не стане ферхо..1 + ферфо.. 2= (headbanbg)
 (chuckle) (rofl) (rofl) (rofl)
Пп-номера си го давам малко след 2-рата година.По-нетърпеливите избързват и си дават те своя....така , че чакам...
« Последна редакция: Май 28, 2012, 02:45:18 pm от Vegal »

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен borkos

хахахах ами те минаха вече 2 години,ако ще правим сватба давай,нито ти нито аз ще ставаме по млади остаряваме,като се сбръчкаме ще сме ебати грозната двойка.Кой е 2-я сватовник?
fuck them some more.

Неактивен Vegal

хахахах ами те минаха вече 2 години,ако ще правим сватба давай,нито ти нито аз ще ставаме по млади остаряваме,като се сбръчкаме ще сме ебати грозната двойка.Кой е 2-я сватовник?
А, (chuckle) втория е  миииии... жена.Сватовница е...обича да осватва хората, които не искат да ги осватват....
Ама, тя напира....желателно и е...нещо като компенсация ...за префтасалота и невъзможност тя себе си да сватоса....

Веднага да смениш ей това''ебати'' с еГати, че ще ми фукнат темата в кофата...
Нали знаеш условията-не се употребяват и толерират улични изрази...
Ааааааа! (wave) ИнтИлИгентин (chuckle) ми се виждаш, фин човек си, а говориш като врачански дърварин (chuckle)

« Последна редакция: Май 29, 2012, 03:24:38 am от Vegal »

Неактивен borkos

Имам скрити фаворити затова кой е втория.Що да го променям аз съм изключително цапнат в устата и в това ми е чара.

Ако искаш номер само кажи вълшебната кодирана думичка ****** .
« Последна редакция: Май 28, 2012, 09:48:04 pm от borkos »
fuck them some more.

Неактивен Vegal

@Боре-
нe можах да открия вълшебната дума....
Дай малък жокер-първа буква...последна..

ОБAЧЕ...повлияна от аватара на Мишунка-,,среден пръст'', се замислих какво изразява-мощ, безсилие, сексуален намек или просто....,,мръсен''жест?
От кога, защо...това показване на среден пръст е натоварено с обиден и сексуален подтекст, употребяван понякога и като заплаха за отмъщение.

Една притча, казва че е  фалически знак, който използвайки  ЧЛЕНА, като сила и мощ, спира отправени клетви, заклинания и даже лоши помисли.
Средния пръст, служел като кръст ,високо вдигнат, който пазел и отблъсквал черните желания на враговете...

Обаче, минало време...нещата се обърнали или хората забравили първоначалния смисъл на жеста....и започнали да го размахват, като заплаха за посегателство или    желание за груба, интимна близост.
Среден пръст си показват и жени и мъже, млади хора ...по всякакви поводи.
И официалната власт, медиите ...

Това е корицата на немското сп. Фокус, което си позволи да направи фотомонтаж със статуята на Венера Милоска, показваща ср. пръст на гърците,които упорито не желаят да стягат коланите.

В отговор гръцкият вестник "Елефтеротипос" веднага отвърна с колаж на намиращата се на Бранденбургската врата статуя на победата Нике, като сложи в ръката и пречупен кръст!

Това пък е май единствената в света статуя на среден пръст в Милано, около нея пак имаше разправии, кръстена беше Лав, от автора и  май се застоя само няколко дни.
И все пак, колкото и разпостранен и образен да е жеста

Христо Стоичков

Дилма Русев

го намирам за вулгарен, непристоен , макар и характерен.

« Последна редакция: Май 29, 2012, 05:01:20 pm от Vegal »

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
Вега, наистина заслужаваш да се наричаш майстор на вербалната шпага, винаги интелигентно и точно на място, интересно и със специфично готин твой си стил, с голямо чувство за хумор и ирония, това което на доста хора им липсва.  :*
« Последна редакция: Май 29, 2012, 04:12:41 pm от Alito »
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET