Автор Тема: :) СПА-м тема за разговорки, раздумки, комуникации, и,,взаимопомощ''  (Прочетена 14053 пъти)

Неактивен Vegal

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
 :) ;)Уважаеми юзъри, да  се възползваме от спа  центъра,  докато получим/заслужим/ отново чата.

Много ви моля, като се плацикате в джакузито  да не  мокрите сухите наоколо, а също така е забранено бутането в басейна изотзад, внезапно или/ахаааа (shake) (shake)/ преднамерено...

Леките масажи са за предпочитене, пред грубото мачкане.
Бръснене контра и на сухо-не!

В спа центъра не се крещи, вика, ругае и ....пази боже-псува...Всякакви вулгаризми са меко казано-не уместни-все пак сме културен център за почивка и възтановяване!
 (chuckle)
« Последна редакция: Май 28, 2012, 11:16:12 am от Vegal »

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Гениална тема.

Неактивен Vegal

Гениална тема.
Благодаря, приятелю!Знам, че  ще я оцениш подобаващо, но възползвай се,  ;) разкажи как минаха твоите почивни дни?

Неактивен tuby

Почивните ми дни минаха в мислене.

Мислех си за вегал. Зачудих се къв човек трябва да си, че да изгониш поливната потребители от форума само и само от женска злоба. Къв човек трябва да си, че да се представяш за 17 годишно момче, къв човек трябва да си, че да имаш хиляди никове във форум от 10 човека, колко дребнав трябва да си, че да броиш благодарята на другите. Така ми минаха почивните дни.

Неактивен Vegal

Хубави емоции си имал , приятелю!
Жалко че не си се разходил някъде....
Да се разведриш от тези тежки мисли...за човешкото неразумие , отрепие и пропадналост  (chuckle) на духа и (chuckle) нравите....

Какви хора има...по света...

За мен, какво да ти кажа-бях на едно кърщение на един чисто нов човечец , прекрасен и чист отрок от мъжки пол, желан и чакан ощастливил  с появата си един цял род.

Това събитие беше във Варна-град изключително мокър, мрачен и духовит по това време...

Но прекарах чудесно, без нито една вредна мисъл....която да ме гнети.
Пожелавам ти и на теб подобен покой, весело настроение и пълен кеф  в новия  ни спа център.... (chuckle)

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tuby

Разбрах за какво е всъщност темата. Вегал е излязъл от панелката и бърза да се похвали. Браво, вегал!

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
 (rofl) Ебати ташака,обесняваш ми се в любов ,но не ми се обади когато си била във Варна   :D .Почивните ми дни минаха в обкръжение на 18 годишни лапета и няколко 30-на годишни момчета + доволно количество абсолют.Г/д както и предишните 5 месеца.
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Vegal

Колко мило!
Обачееее, панелка :'( :'( :'(...панелка вече нямам!
Падна-бутна я земетръса! (chuckle)
И сега?
И сега -ми е толкова весело, толкова леко-моят приятел Туби, няма да завижда, да натяква.... няма да ме гледа като лъскава червена ябълка на висок рафт...
То пък и ако знаеше, че в центъра на Пловдив и панелки няма....
още по голяма радост ти доставям с тази вест...
А усмихни се, зарадвай се...ти поне си на квартира-кво ти пука къде кво  пада? М?  Нали?

Неактивен Vegal

(rofl) Ебати ташака,обесняваш ми се в любов ,но не ми се обади когато си била във Варна   :D .Почивните ми дни минаха в обкръжение на 18 годишни лапета и няколко 30-на годишни момчета + доволно количество абсолют.Г/д както и предишните 5 месеца.
Аааааааа , не ме кори, не ме виниииии, моля те ти се покри на някъде
последните дни...
Ми като те чета добре си си изкарал...
Ай на лято бе ей го дей юни...Ся тва вкиснато време...
Ако обещаеш, че ще ме водиш на кара тепе и на рибната борса...