Автор Тема: Забраната на тютюнопушенето на обществени места  (Прочетена 9426 пъти)

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Вега пак показва уникално не познаване на въпроса, по който говори.

Цигари е забранено да се продават на деца.
Цигари е забранено да се продават в районите, където има училища.

Може пък вегал да е седнал да прави компания на децата по входовете? Така, както е тръгнал да прави изводи. Само не е ясно дали да пуши и да пие с тях или други неща да прави. Доста хора във форума вече сме убедени, че под ника вегал се крие стар, извратен чичко.

Защо пък непушачите да не ходят с противогаз в джоба? Продават се в магазина и като им замирише на дим да си ги слагат.

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
Това са факти.
Забрана има, но не се спазва.
До моето училище/има се за едно от най--добрите  в плд/ положението е същото-навсякъде се предлага бира и цигари....
А ако не се купуват, защо ще ги предлагат точно там....
Идеята ти за противогаз...ми се вижда нова, но не и практична, а пепелник в джоба е ...прието отдавна от хора, които смятат ,че да си хвърлиш фаса на улицата е невъзпитано!

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
Вега пак показва уникално не познаване на въпроса, по който говори.

Цигари е забранено да се продават на деца.
Цигари е забранено да се продават в районите, където има училища.

Може пък вегал да е седнал да прави компания на децата по входовете? Така, както е тръгнал да прави изводи. Само не е ясно дали да пуши и да пие с тях или други неща да прави. Доста хора във форума вече сме убедени, че под ника вегал се крие стар, извратен чичко.

Защо пък непушачите да не ходят с противогаз в джоба? Продават се в магазина и като им замирише на дим да си ги слагат.

Ми затова разумните хора не си губят времето да я четат ;)

А защо пък пушачите да не се разхождат със стъклен купол на главата и да си димят само в него?
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tuby

Може пък непушачите да ходят със стъклен купол на главата, за да не им димят пушачите?

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
Ми затова разумните хора не си губят времето да я четат ;)

А защо пък пушачите да не се разхождат със стъклен купол на главата и да си димят само в него?
Добра идея! Но я видяхме вече-някой ви е изпреварил-това с купола...

(chuckle)
« Последна редакция: Май 31, 2012, 01:54:20 pm от Vegal »

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
Kaкто и в предишните си постове казах,ще се повторя ,закона е измислен така ,че да е перфектен за рушвети.Щели още от полунощ да тръгват и глобяват.А глобите за физически лица тръгват от 300 кинта.И ето представете си следната ситуация 1-2 часа и група хора пият бира и димят в двора на някое учлище или детска площадка,тези места по това време са пълни с такива хора.И се появява някъв чичко и им казва ае момчета по 300 лв на калпак.Според вас какво ще следва от тази ситуация.Ще последва това ,чичкото с подвита опашка и начупен си заминава.Глобите за фирмите почват от 3к ,там не ми се мисли какво ще става.
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен borkos

:D Както и подозирах ,че ще стане,то взе ,че стана.3-ти ден забрана, а ние си пушим на люлките ,майките около децата,в барчетата,кафенета абе като цяло навсякъде,чичко полицай минава и дори не поглежда.Тези дни ще видя и в малките клубчета как е ,но от сърце се смея.А вдигащи гордо ръце от победата непушачи,гледат злобно  :D !
fuck them some more.

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
Не съм забелязала някой да не спазва забраната, а още по-малко съм забелязала да намалее посещаемостта в заведенията. Но това е предполагам заради хубавото време в момента. Интересно ми е какво ще правят пушачите, когато стане студено.

И още един хубав факт - вече е забрането пушенето на плажа!  (clapping) Ако всичко е както трябва ще можем да забиваме нос в пясъка спокойно!
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен borkos

Лятото не е проблем да става и излизаш навън да пушиш,но зимата съм склонен да приема ,че просто няма да се ходи по заведение,поне от заклетите пушачи.Колкото до пушенето на плажа  (rofl) (rofl) 1000% това няма как да стане ,просто е невъзможно.
fuck them some more.

Неактивен tuby

След цялата тая истерия съм убеден, че в огромната си част непушачите са най-нетолерантните, злоради и отвратителни хора.