Автор Тема: Забраната на тютюнопушенето на обществени места  (Прочетена 9432 пъти)

Неактивен borkos

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
Това е точно така,и точно тези злобните са или просто такива по природа,но повечето са бивши пушачи,а те са най-противните идиоти.
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Да, такова плюене, телешки възторг и фалшива радост отдавна не бях виждал. Аз съм убеден, че този закон ще се премахне рано или късно. Точно както с шиствоият газ.

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
Съмнявам се.
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен borkos

:D О няма в какво да се съмняваш,или ще има заведения за пушачи/непушачи естествено процентното съотношение ще е 90 /10  или закона ще отпадне изобщо,досега е работила схемата ,значи ще продължи да работи.Само трябва да се появи ,някое малко по-либерално/младо/патриотично правителство,което не е като сегашното.Това не се отнася само до този закон,а и за много други неща.
fuck them some more.

Неактивен Mishunka

• Дреме ми на патето!!!
 :D От къде ще се появи изневиделица това
...малко по-либерално/младо/патриотично правителство,което не е като сегашното
? Ти, като че ли не си от тука и си за малко. Но хайде то времето ще покаже. А и си се объркал в процентите ;)
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Неактивен borkos

Аз от много време знам,че съм идеален кандидат,дори когато успея да разцепя част от Източна България и бъде по моя юрисдикция ще видите шок и ужас + просперитет ,но както и да е да не се оклоняваме от главното.
Аз не казвам,че този млад пичага ще се появи някога,а просто ,че ни е нужен такъв индивид.
fuck them some more.

Неактивен Шефа

• Администратор
  • Готин
  • Публикации: 216
  • Рейтинг: +27/-83
    • vratovrazka.bg
@оффтопик:
И аз съм съгласен да се раздели държавата. Съединението прави силата, ама тука са съединени само идиоти....
Както съм казвал и преди, сексуалната ориентация е като задника - имай си я, но не я завирай в лицето на другите ;)

Неактивен Mishunka

• Дреме ми на патето!!!
Оффтопик на оффтопика:  :^) Тя държавата отдавна е разделена...

Неактивен wizard

• Публикации: 1175
  • Рейтинг: +93/-39
в заведенията и на работното място да е забранено да се пуши, а навсякъде другаде да може.
Времето е в нас и ние сме във времето, то нас обръща и ние него обръщаме

Неактивен belos

• Публикации: 1769
  • Рейтинг: +11/-1
Re: Забраната на тютюнопушенето на обществени места
« Отговор #39 -: Януари 04, 2013, 07:36:31 pm »
Аз съм ЗА закона за забрана на тютюнопушенето на обществени места. Преди да влезе в сила като влезеш в заведение и се умирисваш целия на цигари и дори очите започват да те болят от гъстия дим. Сега се чувствам много по-добре без цигарен дим.

Лошото е че съм убеден, че закона не се спазва на всякъде по малките населени места.