Автор Тема: Реорганизацията на форума или петият подвиг на Херкулес  (Прочетена 17583 пъти)

Неактивен Taz

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
Усещам как този рейтинг ще изостри още повече отношенията. :(

Неактивен Шефа

• Администратор
  • Готин
  • Публикации: 216
  • Рейтинг: +27/-83
    • vratovrazka.bg
Форумът е за обсъждане на теми, а не за обсъждане на рейтинга. Не съм пуснал повече подробности за него тъй като ние самите го тестваме в момента. :)
Както съм казвал и преди, сексуалната ориентация е като задника - имай си я, но не я завирай в лицето на другите ;)

Неактивен Taz

Форумът е за обсъждане на теми, а не за обсъждане на рейтинга.

Но темите се обсъждат от потребители, които ще са чувствителни към това, което ще им пише в рейтинга, и, съответно, ще се получат конфликти, които са доста добре познати тук. Мисля, че ако трябва да се променя нещо във форума, то трябва да е в посока да се върне добрия начин на общуване между потребителите - а това е основният проблем, а не структурата на форума, темите или дизайнът.

Неактивен Шефа

• Администратор
  • Готин
  • Публикации: 216
  • Рейтинг: +27/-83
    • vratovrazka.bg
Не можем да задължим хората да се харесват :). Можем  да поощряваме само градивните коментари, а излишните да трием. Ако някой стане твърде нетърпим...
Както съм казвал и преди, сексуалната ориентация е като задника - имай си я, но не я завирай в лицето на другите ;)

Неактивен Taz

Не можем да задължим хората да се харесват :). Можем  да поощряваме само градивните коментари, а излишните да трием.

Тогава дано успеете с поощряването. :P

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
Това пък ще е друга брутална грешка,да махате всеки един коментар в който има заяждане на лична осново или нещо подобно.
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Подфорума "Спорт" май не е за секцията "Грижа". По-скоро може би в "Хоби"? Кво мислите

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
Дано петият подвиг на Херкулес този път бъде напълно успешен, много добре изглежда форума откъм стайлинг, в това сте наистина много добри, браво!
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
Мисля, че ако трябва да се променя нещо във форума, то трябва да е в посока да се върне добрия начин на общуване между потребителите - а това е основният проблем, а не структурата на форума, темите или дизайнът.
Това не зависи ли от потребителите?
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
Не можем да задължим хората да се харесват :). Можем  да поощряваме само градивните коментари, а излишните да трием. Ако някой стане твърде нетърпим...
Как?
Как точно ще се поощряват градивните, сериозни и аргументирани постове?
Защото за онези, другите-знаем..Кофата!
Тази сутрин видях как започват извращенията с т.н.  рейтинг-на конски тръст Туби мина да поздрави съюзърите си с по един минус за тонизиране.
Някои от снощи получават непрекъснато....:) :) :)
А, дали е по правилата подписа му?
Мисля че нарушава поне 2 точки от него....
Какво би станало ако и
 аз си сложа подпис, в отговор на неговия-

''Всеки минус за vegal - една крачка по-близо до рая."
Например такъв:
,,Всеки/-/ минус-пирон в ковчега на Tuby -за да отиде по-бързо в Рая??

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*