Автор Тема: Реорганизацията на форума или петият подвиг на Херкулес  (Прочетена 17586 пъти)

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Re: Реорганизацията на форума или петият подвиг на Херкулес
« Отговор #150 -: Септември 25, 2012, 02:30:35 pm »
Предлагам компромисен вариант - махате ми бана на мен, а вегал и агалиа остават на изпитателен срок. Мисля, че е добра идея.

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
Re: Реорганизацията на форума или петият подвиг на Херкулес
« Отговор #151 -: Септември 25, 2012, 03:38:09 pm »
Още няколко пропуска забелязвам от страна на модераторите, но няма да ги коментирам, да се сетят сами, щом толкова се бият в гърдите за обективност. На мен и така не ми пречи да си цъкам по темите, но не виждам особен смисъл от това.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Искам да пусна тема!

Неактивен Шефа

• Администратор
  • Готин
  • Публикации: 216
  • Рейтинг: +27/-83
    • vratovrazka.bg
Mishunka, моля те не влизай във филми. Няма нито една докладвана твоя публикация през последните 5 дни.
Както съм казвал и преди, сексуалната ориентация е като задника - имай си я, но не я завирай в лицето на другите ;)

Неактивен Шефа

• Администратор
  • Готин
  • Публикации: 216
  • Рейтинг: +27/-83
    • vratovrazka.bg
Темата е заключена. Реорганизацията на този етап е завършена. Ако някой има желания и мнения как биха могли да се подобрят нещата може да започне нова тема или да ми пише на ЛС. Чатът на този етап няма да бъде върнат. Който иска да чати да ползва mirc-ата.
Както съм казвал и преди, сексуалната ориентация е като задника - имай си я, но не я завирай в лицето на другите ;)