Автор Тема: Реорганизацията на форума или петият подвиг на Херкулес  (Прочетена 17587 пъти)

Неактивен Шефа

• Администратор
  • Готин
  • Публикации: 216
  • Рейтинг: +27/-83
    • vratovrazka.bg
Започваме реорганизация на форума, както можете да видите в новините. Първоначалната организация целеше да рефлектира съдържанието на сайта, което беше в противовес с функцията на форума да служи за място за развитие на темите, които нашите автори и редактори умишлено или неумишлено не засягат.

Тепърва обсъждаме структурата на темите и бих искал да ви поканя да споделите, какви раздели бихте искали да видите или ако имате идеи за някакви организационни промени
Както съм казвал и преди, сексуалната ориентация е като задника - имай си я, но не я завирай в лицето на другите ;)

Неактивен Taz

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
Тепърва обсъждаме структурата на темите и бих искал да ви поканя да споделите, какви раздели бихте искали да видите или ако имате идеи за някакви организационни промени

Хм, на мен някак доста ми допада досегашният вид на разделите. Пък и в крайна сметка какво се цели с тези промени? Тези промени значат ли, че ще изчезнат теми, в които сме имали сериозни дискусии, например?

Неактивен Шефа

• Администратор
  • Готин
    • vratovrazka.bg
Целта е да подобрим организацията и да увеличим темите със сериозни диксусии. Ценните теми няма да изчезнат :)
Както съм казвал и преди, сексуалната ориентация е като задника - имай си я, но не я завирай в лицето на другите ;)

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
В такъв случай, поне според мен може да се помисли за лека оптимизация на разделите, от тази гледна точка че подфорумите на някои места са доста близки като съдържание - например, "Дрън-дрън", "Анти-скука", "Страсти".

Но като цяло, аз лично не съм убеден, че ако форумът е имал някакви проблеми, те са били заради структурата му. Поне аз почнах да го посещавам, заради разделите и темите в тях.

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Аз държа моите теми да останат. Също така смятам, че няма нужда от кой знае каква пренаредба. В общи линии съм на мнението на таз.

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
Няма как да увеличите сериозните теми,поне в момента,защото не повече от 10 човека влизат във форума,а тези които пишат са още по-малко.Сериозните теми сме ги приключили отдавна,или ако има такива за обсъждане са малко.Вие тея организации по-спомен ги почнахте края на миналата година,когато махнахте форума от главната страница на списание.Е оставихте една мижава опция за цъкане ,но файдата.Аз също съм съгласен с Таз ,какво не ви харесваше в предишната версия на форума.Ако искате по-голяма посещаемост,върнете форума на заглавната страница,и стария облик,мисля че голяма част от потребителите ще са съгласни с мен. Поздрави и успехи :)
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Lady Lara

• Публикации: 1024
  • Рейтинг: +96/-46
Интеренет непрекъснато променя своя облик, българските форуми също трябва да се променят, а това променя и нас потребителите.  Още повече, че на сцената са излезли големите играчи - социалните мрежи, в лицето на Фейсбук,  различни информационни платформи , системи за микроблогинг (Twitter) и т.н. Въпросът е как да се привлекат безкрайните маси от потребители. В този смисъл реорганизацията на форума е продиктувана от  стремежа  към по - добър мениджмънт на структурата. И предишната версия си беше добра -  стабилна във времето информация, интересни теми и  подреденост . Според мен форумът е един от най-обичаните и ще бъде преглеждан от все повече потребители.  Успех ! :)
"Понякога мълчанието е най-добрият отговор."

Неактивен Шефа

• Администратор
  • Готин
    • vratovrazka.bg
върнете форума на заглавната страница

Да, това ще стане съвсем скоро.
@Lady Lara: Благодаря :)

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
Аз също съм напълно OK с оригиналните раздели. Според мен по-сериозните дискусии си идват от самите потребители и не виждам защо да се пипат толкова разделите ;)
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
Аз в момента също не се сещам за нещо наложително да се промени в самата структура на форума. Може би в движение ще се натамънят нещата.

Шефе, имам въпрос за рейтинга, който се появи и аз веднага изпробвах върху Ивил:
Рейтинг: +0/-1
[+рейтинг] [-рейтинг]

Какво е това? Каква му е целта? Виждам, че може да се променя от плюс на минус, но не може да се премахва веджъж дадено.
Мястото на Благодарностите ли заема?
« Последна редакция: Май 17, 2012, 09:02:36 am от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...